דאנסטורי – העונה השנייה

ערוץ דיסני השיק השבוע את העונה השנייה של הפקת המקור של הערוץ – סדרת הנוער ‘דאנסטורי’, המשלבת ריקודים, מוזיקה ודרמה בחייהם של בני נוער- חלומות, אהבה, משפחה. 

 דאנסטורי
דאנסטורי (צילום:אוהד רומנו)

שלחנו את כתבתינו נועה ברוטפלד לסקר :
גיא קרני, מנכ”ל ערוצי דיסני ישראל, יוון, קפריסין ומלטה יחד עם קאסט הסדרה אירחו השבוע את המעריצים להקרנת הבכורה של שני פרקי העונה השנייה.
קאסט הסדרה: דניאל גרנט, אלמה קישון, כוכבת הרשת אנג’ל ברנס, דניאל גל, גל פופולר, מיכאל גבעתי, דניאל ברוך, הרקדניות – סימור דניאל ויובל גרגיר. הקאסט הצעיר מצטרף לשורת השחקנים הוותיקים- טוביה צפיר, שולה חן, עופר חיון, לירון ויסמן, דני גבע, אילנית לוי ועוד. שחקנים חדשים: ישי גולן, לין אשרוב, יסמין גאנדיס, דוד חייקין.
יוצרים ותסריטאים: רונית וגל פרידמן
במאי: עודד רז
לאחר שבעונה הראשונה הצליחו הגיבורים להיכנס למועדון של הגדולים בפרוייקט פרפקט דאנס העולמי, העונה השניה לוקחת אותם רחוק יותר אל האתגר הבא – לנצח בתחרות האירופאית נגד הלהקות הטובות בעולם. מנהל חדש בשם בארי מאן מגיע מחו”ל ומביא איתו ללהקה סטנדרטים קשוחים של עבודה, משטר אימונים מפרך וטוטאלי, ודרישות להקרבה שהרקדנים לא הכירו עד כה. גיבורי הסדרה יגלו במהלך העונה שכדי להגיע לרמת המצוינות הגבוהה הנדרשת לתחרות הבינלאומית, הם חייבים להשקיע את הלב ואת הנשמה, ולהפגין נחישות ומוטיבציה עילאית. רק מי שהריקוד זורם לו בדם יצליח לשרוד את הקושי. בעונה השנייה יצטרפו לסדרה דמויות חדשות ומרתקות שייקחו אותנו אל עולם ה-Street Dance, תחרויות ריקוד שאינן מתקיימות במסגרת ממוסדת אלא ברחוב, שבו החוק היחידי הוא  – “אין חוקים!”  רקדני להקת פרפקט דאנס הישראלית יעברו במהלך העונה השנייה מסע התבגרות שבו כל אחד מהם יחפש את דרכו הייחודית ואת קולו האישי. ההצלחה בתור רקדני ‘פרפקט דאנס’ משפיעה על כל אחד מהגיבורים אחרת ולוקחת אותו לחיפוש עצמי אחר הריקוד המושלם שלו. בדרך כולם ילמדו שהשאיפה להישגיות, הרצון להביס את כולם ולהיות הטוב ביותר, לא חייבים לבוא על חשבון חברות והקרבה למען אחרים.
 דאנסטורי (צילום: ורד אדיר)
דאנסטורי (צילום: ורד אדיר)

צפיתי בפרקים הראשונים של העונה החדשה של דאנסטורי. נראה כי העונה החדשה הולכת להיות מעניינית וסוחפת, עם הרבה יותר ריגושים וסיפורים חדשים ומעניינים.
לקאסט הוותיק, מצטרפים העונה גם כמה שחקנים חדשים שיהפכו את חוקי המשחק ויוספו אקשן וגם כמה בלאגנים.
ההברקה הגדולה בעונה החדשה היא המנהל החדש בארי מן (ישי גולן) שמשחק תפקיד קשוח ונראה כי יעשה לרקדנים בלהקה את החיים לא קלים.
ברי בקשיחות שלו ואף ברשעות שלו, הופך את הסדרה למעניינת ומשאיר טעם של עוד ורצון לצפות הכל הפרקים. מילה של “אמא נגה”.
הסדרה דאנסטורי עונה 2 החל מ-13.6 בבכורה ב- VOD Kids  yes והחל מה-16.6 בערוץ דיסני לצופי yes וב-STINGTV

כתיבת תגובה