דומינוס פיצה במבצע!

מי אמר שהישראלים לא קונים בדיגיטל ? אפליקציית דומינו’ס פיצה חוגגת הישג יוצא דופן:  Domino’s Pizza חוגגת 1,000,000 הזמנות באפליקציה והלקוחות נהנים מ- 50% הנחה!

דומינוס פיצה
דומינוס פיצה

דומינו’ס פיצה חוגגת והלקוחות מרוויחים… רק לפני כחודשיים חגגה דומינו’ס פיצה, רשת משלוחי הפיצה, את זכייתה בפרס איגוד השיווק הישראלי עם ה- “אפי פלטיניום” על מהלכיה בתחום הדיגיטל, שהוגדרו על ידי מחלקי הפרס כמהלך השיווק האפקטיבי ביותר שנעשה בישראל ב 3 השנים האחרונות. בימים אלו מקבלת החברה חותמת נוספת להצלחה יוצאת הדופן בתחום פעילות הסחר האלקטרוני בישראל – יותר מ-  1,000,000 הזמנות שנעשו רק באמצעות אפליקציית הסחר שלה בכל מערכות ההפעלה בסלולר (אפליקציית האנדרואיד, האייפון, והווינדו’ס פון ובטאבלט עם אפליקציית האייפד). ההישג מרשים עוד יותר לאור העובדה שדומינו’ס פיצה הצליחה להגיע למספר עסקאות זה תוך פחות משנתיים !!

לרגל השגת מיליון ההזמנות תעניק דומינו’ס פיצה 50% הנחה (על מחירי מחירון) למזמינים בכל אחד מאפליקציות הסלולר והטאבלט השונות (לא באתר) בין התאריכים ה- 20/10 ל- 26/10 על כל תפריט המזון למעט שתייה וגלידה.

  אפליקציית דומינו’ס פיצה זמינה בכל מערכות ההפעלה: אייפון, אייפד, אנדרואיד לסוגיו וווינד’וס פון

קמפיין 50% ההנחה, לרגל מיליון ההזמנות, הושק השבוע ויימשך עד ה- 26/10 למזמינים באפליקציית הסלולר או הטאבלט בלבד (אין הנחה זו תופסת למזמינים באמצעות אתר החברה). ההנחה הינה על מחירי המחירון ועל כל תפריט המזון למעט שתייה וגלידה.

להלן 3 מבצעים עם מחירים לדוגמא:

  • פיצה משפחתית מוצרלה + 2 תוספות –  41.35 ₪ בלבד לאחר הנחה מתוך מחירי מחירון.
  • 2פיצות  משפחתיות מוצרלה + תוספת לכל פיצה + אצבעותגבינה  מוצרלה – 84.75 בלבד ₪ לאחר הנחה מתוך מחירי מחירון
  • 3 פיצות  משפחתיות מוצרלה + תוספת לכל פיצה + לחם שום ב-  122.15 ₪ בלבד  לאחר הנחה מתוך מחירי מחירון

 

כתיבת תגובה