דוקטור עור מבטיח "עור חלק יותר תוך שעה"…

דוקטור עור, מותג הדרמוקוסמטיקה משיק סדרת אנטי אייג’ינג חדשה Filler OR עם חומצה היאלורונית בפטנט ייחודי ומבטיח מראה עור חלק יותר תוך שעה. האם זה אפשרי? מילה של “אמא נגה”.

השקה של דוקטור עור
השקה של דוקטור עור

מותג הדרמו קוסמטיקה “דוקטור עור” , שפותח על ידי רופאי עור, משיק את סדרת Filler OR סדרת אנטי אייג’ינג חדשה, שמוצריה מעניקים מראה עור חלק יותר תוך שעה בלבד, שאף הולך ומתגבר עד 6 שעות.
חייבת לציין, שדוקטור עור השיקו סידרה חדשה לעור הפנים filler or המקנה מראה של עור חלק יותר תוך שעה, באירוע מכובד, עיצוב השולחנות כל כך יפה, מלא בסידורי פרחים בהם משולבים מוצרי החברה וריח הפרחים אפף את כל החדר ואותנו. חייבת לציין שהאירוע בסטייל כמו שאני אוהבת והיווה חוויה נפלאה עבורי. שאפו 🙂
ומה היה באירוע?
הסדרה החדשה, Filler OR כוללת סרום חומצה היאלורונית לחידוש ומיצוק עור הפנים והצוואר וקרם חומצה היאלורונית להענקת לחות ומראה עור צעיר יותר.
דוקטור עור סדרת FILLER OR
דוקטור עור סדרת FILLER OR

שני המוצרים מכילים את רכיב הפטנט- Hyaluronic FS Complex , פטנט ייחודי שנבדק מחקרית ומכיל חומצה היאלרונית במשקל מולקולרי גבוה בשילוב עם משקל מולקולרי נמוך, המאפשר לה לחדור לשכבות העור העליונות. במריחה על העור, המולקולות “שוקעות” באזור הקמטים ומשפרות את רמת הלחות. השילוב הייחודי מביא לשלושה יתרונות: יעילות מהירה בהחלקת קמטי הבעה, פעילות משמעותית בטשטוש עומק הקמטים והענקת לחות אינטנסיבית וארוכת טווח.
לדברי יעל בן צבי סמנכ”לית שיווק ניאופרם מוצרי צריכה: “מותג דוקטור עור נהנה לאורך שנים מהערכה ותפיסת מומחיות גבוהה, בזכות מגוון רחב של מוצרי דרמו-קוסמטיקה איכותיים, המותאמים לסוגי עור שונים, כולם פרי פיתוח של רופאי עור. ידע ומומחיות לצד הקשבה למגמות חדשניות, היו הבסיס להחלטה להשיק סדרה חדשה המעניקה תוצאות ממשיות ואפקטיביות הנראות לעין באמצעות רכיב פטנט חדשני עם יעילות מוכחת. הצרכניות היום מחפשות פתרונות מהירים עם אפקטים מידיים כדי להיראות במיטבן והסדרה החדשנית שנבדקה גם לעור רגיש, מעניקה “בוסט” מיידי למראה העור.
דוקטור עור סרום מסדרת FILLER OR
דוקטור עור סרום מסדרת FILLER OR

מוצרי הסדרה:
סרום חומצה היאלורונית לחידוש ומיצוק עור הפנים והצוואר. מכיל את רכיב הפטנט- Hyaluronic FS Complex ואף קולגן ואלסטין המעניקים מיצוק, חוזק וגמישות לעור. הסרום מפחית את קמטי ההבעה ומעניק מראה עור פנים מוצק, גמיש, חלק וצעיר יותר. בנוסף, הסרום מסייע לחידוש מראה העור, מרגיע את העור ועשיר בפוליפנולים, נוגדי חמצון המסייעים להגנה על העור מפני נזקי הרדיקלים החופשיים.
בבדיקה – ראשית, אתם יודעים שאני מתייחסת קודם כל לאריזה. אהבתי מאד את האסטטיות ואת המשאבה המוציאה כמות מדודה וסטרילית של סרום. הסרום מעט שקוף ריחו נפלא 🙂 . הסרום נספג יפה בעור ומקנה תחושה של מתיחה.
מחיר מומלץ לצרכן: 199.9 שקלים.
דוקטור עור קרם חומצה היאלורונית מסדרת FILLER OR
דוקטור עור קרם חומצה היאלורונית מסדרת FILLER OR

קרם חומצה היאלורונית להענקת לחות ולמראה עור צעיר יותר במרקם ג’ל. הקרם מזין את העור בלחות, מפחית את מראה קמטי ההבעה ומעניק מראה עור פנים חלק וצעיר יותר. הקרם מכיל את רכיב הפטנט- Hyaluronic FS Complex ואף קולגן ואלסטין המעניקים מיצוק, חוזק וגמישות לעור.  בנוסף מכיל הקרם שמן זית ושמן חוחובה המעשירים את העור בנוגדי חמצון המסייעים להאטת תהליך הזדקנות העור ותמצית ג’ינג’ר המסייעת בהגנה מפני נזקי הרדיקליים החופשיים. הקרם במרקם קליל במיוחד, ונספג במהירות.
בבדיקה, גם אריזת הקרם לחות במיכל עם משאבה 🙂 אסטטי, נקי ונעים מאד. הקרם במרקם ג’ל. מרחתי את הפנים לאחר השימוש בסרום, הקרם נספג מהר ומקנה תחושה מעט קרירה של ריענון. חייבת לציין שתחושת המתיחה שהרגשתי לאחר שימוש בסרום התגברה. סה”כ מראה הפנים היה רענן ובהחלט מעט יותר מתוח.
כששאלתי את המשפחה, הם לא הרגישו בשינוי אבל, מעיני ה”נץ” שלי, הבחנתי מעט במתיחה שירדה לאחר כשעתיים.
מחיר מומלץ לצרכן: 179.9 שקלים.
ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ ובאתר דוקטור עור.
קבלו קצת מידע נוסף מהאירוע שחברת דוקטור עור ערכה…

כתיבת תגובה