ד"ר פאני בר לוי, מציגה אסתטיקה ווגינלית

ד”ר פאני בר לוי,  גינקולוגית בכירה וחלוצת טיפולי האסתטיקה הוגינאלית בארץ הציגה מגוון הרצאות בכנס איגוד הפלסטיקאים בישראל 2021

ד'ר פאני בר לוי בכנס איגוד הפלסטיקאים של ישראל 2021 (צילום יח"צ)
ד’ר פאני בר לוי בכנס איגוד הפלסטיקאים של ישראל 2021 (צילום יח”צ)

כנס איגוד הפלסטיקאים בישראל נערך השבוע במלון הילטון בתל אביב, בו הציגה הגניקולוגית ד”ר פאני בר לוי מגוון הרצאות בתחום האסתטיקה הווגינלית. מתחום שהיווה טאבו במשך שנים, הוא הופך לתחום טיפולי לגיטימי ופופולרי, זה שרשם את העלייה הגדולה ביותר בעולם, מבחינת היקף הטיפולים:  עלייה של 262% אחוז תוך 6 שנים בלבד, על פי דו”ח האגודה האמריקנית לניתוחים פלסטיים!
בכנס, הציגה ד”ר פאני בר לוי והסבירה כי הביקוש לטיפולים הללו גדל בישראל בקצב זהה לקצב העולמי, והציגה את מיטב החידושים הטיפוליים מהעולם, המחקרים, המידע הקליני והטרנדים החדשים
מנעד הטיפולים שהוצגו בכנס, כוללים את הפתרונות לבעיות רפואיות פיזיולוגיות, כגון יובש נרתיקי, בריחת שתן, דלקות נרתיק חוזרות, רצפת אגן רפויה לצד עולם של טיפולים אסתטיים כגון עיצוב השפתיים, טיפולי לחות למניעת יובש נרתיקי, או טיפולי פיגמנטציה ומילוי נפח באמצעות הזרקות וגינאליות.
ד'ר פאני בר לוי בכנס איגוד הפלסטיקאים של ישראל 2021 (צילום יח"צ)
ד’ר פאני בר לוי בכנס איגוד הפלסטיקאים של ישראל 2021 (צילום יח”צ)

מגוון הטיפולים של ד”ר בר לוי כוללים טכניקות וטכנולוגיות שונות, אשר מציעות פתרונות והן להיבטים הפונקציונליים הרפואיים והן להיבט האסתטי של הוואגינה שמשפיעים על איכות החיים והנוחות של האישה. טיפול באמצעות מכשור מתקדם: לייזר / RF גלי רדיו, הזרקת חומצה היאלורונית מסוג דזיריאל, טיפול PRP ועוד.
אתר :  http://www.drbarlevy.co.il//
 

כתיבת תגובה