היירסטטיקס – בלורית תוך שעה – מילה של "אמא נגה"

חברת היירסטטיקס פיתחה שיטה מהפכנית של ‘הזרקת שיער’, אשר פותחה בישראל. באתי לראות כיצד… וחזרתי נפעמת. מילה של “אמא נגה”.

היירסטטיקס - עם ד"ר צחי שלקוביץ
היירסטטיקס – עם ד”ר צחי שלקוביץ

המירוץ שלי אחר הבלורית תועד כבר בכמה כתבות. אני סבלתי מנשירת שיער מסיבית, שלא טופלה, בעיקבות טיפולי פוריות מרובים שעברתי. הייתי צריכה לבחור בין שיער לבין ילדים… כמובן, שבחרתי בילדים. (יש לי שלושה) והשיער… נשר 🙁 בקיצור, סבלתי מהתקרחות נשית. לא נעים…
לפני כ – 15 שנים התחלתי לבדוק את כל האופציות שמציעים וכל הטיפולים שמבטיחים… שיער. הלכתי אפילו לרופא מומחה שהבטיח לי בלורית… חברי צחקו ואמרו איך לא שמת לב לרופא? רופא קרח, מבטיח בלורית? טוב, הם צדקו… שילמתי ושילמתי… העשרתי את כיסו של הרופא, ושיער – אין!
בשנים האחרונות עשיתי טיפול ארוך בחברת הקוסמטיקה, ג’רנטיק מה שעצר את נשירת השיער (תכלס, הכי חשוב…) והתחלתי במירוץ אחר הבלורית.
בעיקבות זאת, הגעתי למרפאתו של ד”ר  צחי שלקוביץ לראות במה מדובר. מה זה ‘הזרקת שיער’ של חברת הייסטטיקס.
עם טיאני קורין מנהלת המכירות והשיווק של היירסטטיקס
עם טיאני קורין מנהלת המכירות והשיווק של היירסטטיקס

חברת היירסטטיקס ישראל וד”ר צחי שלקוביץ מומחה לרפואת עור דרמו-אסתטיקה ערכו במרפאתו של ד”ר שלקוביץ  מסיבת עיתונאים ייחודית שהציגה בשורה טכנולוגית חדשנית ופטנט עולמי  בתחום טיפולי השיער לנשים הסובלות  מהקרחה, דלילות שיער  ואלופציה. טיפול “הזרקת שיער”.
מטעם חברת היירסטטיקס ישראל  השתתפה הגב’ טיאני קורין מנהלת המכירות והשיווק הארצית ומר בועז שנהב מנהל פיתוח עסקי ואחד מיזמי החברה שעדכן בדבר החידושים האחרונים וההתפתחויות הטכנולוגיות בשיטת היירסטטיקס.
הטכנולוגיה המהפכנית העונה לשם היירסטטיקס, היא פטנט ישראלי. היא הגיעה לשוק לאחר שמונה שנים של פיתוח, מחקר וניסויים קליניים ומעקב אחר מטופלות שעברו את הזרקת השיער.
מזרק היירסטטיקס - 12 שערות (צילום: יח"צ)
מזרק היירסטטיקס – 12 שערות (צילום: יח”צ)

הטכנולוגיה זכתה לתקן CE האירופאי וכמובן קיבלה את אישור משרד הבריאות במסגרת אמ”ר (אביזרים ומכשירים רפואיים) וכיום היא מתבצעת במספר מדינות באירופה, בברזיל ובישראל. הטכנולוגיה מאושרת לשימוש רק על ידי רופאים שהוכשרו לביצוע התהליך מה שמבטיח שהתהליך יתבצע במקצועיות המקסימלית.
הזרקת השיער מתבצעת בתהליך הדרגתי. ראשית מתבצע מבחן קדם-השתלה, ולאחר 6  שבועות מתבצע ההליך המלא בכפוף לאישור הרופא המבצע. הזרקת השיער נעשית בהרדמה מקומית בלבד ונמשכת פחות מ – 40 דקות ומעניקה פתרון מידי. שתלי השיער המוזרקים  הינם שתלים סינטטיים בעלי מבנה אנטומי המוחדרים לקרקפת באמצעות מזרק מחסניות סטריליות חד פעמיות. כל שתל מחובר לעוגן מיניאטורי המבטיח קיבוע מידי ובטוח לקרקפת, השתלים עשויים מניילון ומניטינול חומרים בטוחים בעלי תאימות ביולוגיות הנמצאים בשימוש בתעשייה הכירורגית מזה עשרות שנים.
היירסטטיקס מגוון של צבעי שיער (צילום יח"צ)
היירסטטיקס מגוון של צבעי שיער (צילום יח”צ)

השתלים המוזרקים מוצעים במגוון צבעים וסגנונות {מתולתל / חלק} כדי שאפשר יהיה להתאימם לצבע שיערה הטבעי של האישה ולספק תוצאה מושלמת. לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה באופן מידי  באופן טבעי.
אז, מה זה אומר ?
ראשית, היירסטטיקס נותנת פתרון להזרקת שיער בקדמת הראש, זו לא תוספת שיער, לשיער קיים, אלה הזרקה של שיער לקדמת הראש, מקום שלא ניתן לכסות פרט לפיאה.
היירסטטיקס, פיתוח ישראלי. השיער, שיער סינטטי מרגיש ממש כמו שיער אמיתי. רך ונעים מאד למגע. באירוע השתתפה הגב’ יעל ענבר, שהציגה את השיער המוזרק של היירסטטיקס וממש לא ניתן להאמין שזה לא שיער אמיתי. יעל, עברה סידרה של הזרקות שיער ובאירוע עברה הזרקות שיער נוספות, שתיעדתי בסירטון מצורף למטה…
היירסטטיקס - יעל אחריהזרקת השיער
היירסטטיקס – יעל ענבר אחרי הזרקת השיער

היירסטטיקס - יעל לפני הזרקת השיער
היירסטטיקס – יעל ענבר לפני הזרקת השיער

היירסטטיקס מציגה שני ‘מזרקי שיער’ (מחסניות). האחד מזריק 12 שערות בשתי שורות לא מקבילות (לסירוגין) והמזרק השני מזריק ריבוע ובו ניתן להזריק 25 שערות בפעם אחת.
לפני ההזרקה הגדולה נעשה טסט ובו מוזרק מזרק אחד לראות איך הגוף יגיב. לאחר כ – 6 שבועות אם אין תגובה אלרגית ניתן להמשיך ולהזריק שיער. חשוב לציין שלפני ההזרקה מזריקים לידוקאין לאילחוש ולהרדמה של המקום כך שניתן להמשיך בתהליך.
להיירסטטיקס יש כ – 7 גוונים. ביניהם שחור, גוונים של חום, גוונים של בלונד וג’ינג’י. אין שיער לבן. ניתן להזריק שיער בצבעים שונים כמו גוונים.
לאחר תהליך ההזרקה ניתן לחזור לשיגרה באופן מיידי ולבצע הזרקה מידי פעם למראה שיער מלא במידת הצורך.
שאלתי לגבי מחיר… המחיר הוא כ – 35 ש”ח לשערה. לא זול…
לסיכום – היירסטטיקס נותנת פתרון להתקרחות ולדלילות שיער בקידמת הראש, אבל לא רק שם, בכל מקום. השיער רך ונעים מאד למגע. אם לא תגידו – לא ידעו 🙂 וניתן לצאת תוך פחות משעה עם שיער מלא…
לא ניסיתי, אבל מאד אהבתי 🙂 מילה של “אמא נגה”.

 
עוד קצת על HAIRSTETICS
היירסטטיקס היא שיטה מהפכנית להשתלת שיער אשר פותחה בישראל. את השיטה פיתח הממציא דביר קרן ומעורבים משקעים מישראל ומחו”ל. דביר קרן הוא מהנדס ישראלי בעל שני תארים, בהנדסת תעשייה וניהול ובהנדסת מכונות, מהטכניון ובעל תואר MBA מאוניברסיטת תל אביב. דביר קרן חיפש תחום רפואי שיש ביקוש רב ומענה נוכחי מוגבל, כך הוא הגיע לתחום השתלת שיער.
חברת היירסטטיקס הינה חברה פרטית מגובת הון סיכון. החברה החלה את פעילותה כחברת חממה טכנולוגית  ועסקה בפיתוח ותכנון הטכנולוגיה הייחודית שלה לשחזור שיער. כחברת מכשור רפואי, הפועלת תחת רגולציה מחמירה, עסקה החברה רבות בבדיקות וואלידציות על מנת להדגים את בטיחות השימוש במוצר שלה. בין הייתר ביצעה החברה ניסוי קליני רב-מרכזי  (Multi-center clinical study) שכלל השתלות במרכזים בצרפת, אנגליה, רומניה והודו. לחברה אישורים רגולטוריים בישראל, ברזיל, ניו-זילנד, תאילנד, קזחסטן ולאחרונה קבלה CE (אישור רגולטורי של האיחוד האירופי).
בחברה השקיעו לאורך השנים קרנות הון סיכון מובילות המתמחות בתחום מדעי החיים וכן משקיעים פרטיים מאירופה עם הצלחות קודמות בתחום הרפואה האסתטית. מטה החברה יושב בג’נבה (שוויץ) ואילו מרכז הפיתוח וכן הייצור והתפעול של החברה יושב בנתניה (ישראל).
 

כתיבת תגובה