הכינו את גופכם לחזרה לשיגרה

מומחים בכל העולם כבר פרסמו את אזהרותיהם למגפת ההשמנה שממתינה לנו מעבר לפינת הקורונה. ההנחה הרווחת היא כי בממוצע נוסיף למשקלנו כ 5 ק”ג בעקבות הסגר בבתים, השעות הרבות ללא תנועה ומול מסכים, שינוי שעות השינה, האוכל והחטפים הזמינים שמפצים על החסכים ומפיגים שעמום.

ד"ר רונן גלזינגר מומחה בכירורגיה פלסטית (צילום: באדיבות יח"צ)
ד”ר רונן גלזינגר מומחה בכירורגיה פלסטית (צילום: באדיבות יח”צ)

מאת : ד”ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית

ד”ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית, מהמובילים בתחום עיצוב הגוף באמצעות מכשור, אומר כי בנוסף לפעולות ההכרחיות של חזרה לתזונה מאוזנת ופעילות גופנית, מעמידה הכירורגיה הפלסטית לרשותנו מגוון טיפולים אסתטיים ללא ניתוח, אשר יאפשרו להיפטר ממצבורי שומן נקודתיים, לחזק את השרירים כבוסט לקראת חזרה לשגרת כושר ואימונים ולחטב את הגוף במגוון שיטות.

להלן סקירה קצרה של הטיפולים הקלים לעיצוב הגוף ולטיפול בשומן, שיעילותם הוכחה,  שיחכו לנו בתום הסגר והם מתאימים כמעט לכל האוכלוסיה.

emsculpt במרפאות ד"ר רונן גלזינגר (צילום: באדיבות יח"צ)
emsculpt במרפאות ד”ר רונן גלזינגר (צילום: באדיבות יח”צ)
  • EMSCULPT שרירים תחילה:  20,000 כפיפות בטן – בלי טיפת מאמץ!

הטיפול החדשני ביותר בעולם, EMSCULPT, עובד על בסיס בניית השרירים, וכתוצאה מכך גם גורם לשריפת שומן, בפעולה המדמה פעילות בחדר כושר.

חצי שעה של טיפול בטן = 20,000 כפיפות בטן ! חצי שעה של טיפול ישבן = 20,000 סקווטים בחדר הכושר ! הטיפול אינו פולשני ולא מצריך זמן החלמה ופעולתו הוכחה במחקרים קליניים נרחבים.

EMSCULPT מתאים לטיפול באזורי הבטן, העכוז, הזרועות (קדמיות ואחוריות) והשוקיים. וניתן לשלב עם אפשרויות הטיפול האחרות הפועלות ישירות על שכבות השומן.
הטיפול כבש בסערה את ארה”ב ומפורסמי הביצה האמריקאית. ולא בכדי!  כי הרי מי מאתנו לא חולם לשכב על מיטת טיפולים, ושהגוף שלו יבצע תרגילי חדר כושר בעצימות גבוהה, ללא טיפת זיעה או מאמץ ?
התוצאה: שרירים במראה גוף טבעי עם מסת שומן מופחתת. במחקרים קליניים נצפתה 19% הפחתה בעובי רקמת השומן, ו 16% עלייה במסת השריר !

  • COOLTECH -הפתרון לטיפול בעודפי שומן קטנים וממוקדים – הקפאת שומן:
    לפני ואחרי (צילום: באדיבות יח"צ)
    לפני ואחרי (צילום: באדיבות יח”צ)

COOLTECH®  היא שיטה לא פולשנית להקפאת שומן ולחיטוב ללא דיאטה, בפרופיל בטיחות גבוה במיוחד. הרעיון שעומד מאחוריה מבוסס על העובדה המדעית שתאי השומן התת־עוריים נוטים להתפרק כשהם נחשפים לקור בהשוואה לשאר רקמות הגוף, לכן הם ייהרסו די בקלות תחת קור הדרגתי ובאופן סלקטיבי.

התוצאה : בדרך כלל, ניתן לצפות להפחתת עובי שומן באזור המטופל בכ 20%-25%. להשגת תוצאה מיטבית מומלץ לבצע שני טיפולים בפער של כחודש וחצי זה מזה.

  • BODYTITE -הפתרון לטיפול בעודפי שומן משמעותיים: המסת שומן בגלי רדיו:

עודפי שומן גדולים יותר מחייבים טיפול יותר ממוקד ועמוק. כזה הוא בודיטייט (BodyTite) : מכשיר הפועל באמצעות אנרגית גלי הרדיו, אשר ממיס את השומן, שואב אותו וממצק את האזור – בפעולה אחת בלבד, זעיר פולשנית. הטיפול הינו קצר, קל יחסית לניתוח שאיבת שומן, ובעל השפעה ארוכת טווח.

איך זה עובד: במהלך הטיפול מתבצע קירור של האזור הנבחר, שבעקבותיו שכבת השומן המצויה תחת העור מתפרקת ומופרשת החוצה מהגוף בתהליך טבעי דרך מערכות הלימפה והדם בתוך כשישה שבועות.  הטיפול מתבצע במרפאה, הוא לא פולשני ואינו דורש זמן החלמה.

במהלך הטיפול ניתן להמיס שומן בכמות ובמהירות גדולה בהרבה מאשר בכל דרך אחרת, ולקבל גם  מענה למיצוק העור באמצעות אלקטרודה חיצונית המבצעת תהליך של כיווץ העור. השומן המומס נשאב החוצה במצב נוזלי.

התוצאה : בדרך כלל, ניתן לצפות להפחתת עובי שומן באזור המטופל בכ 20%-25%. להשגת תוצאה מיטבית מומלץ לבצע שני טיפולים בפער של כחודש וחצי זה מזה.
שילוב הטיפול להקפאת שומן וטיפול  ב  EMSCULPT אידאלי למראה מחוטב ומוצק ללא עודפי שומן. על פי רוב התוצאה הטובה ביותר לטיפול משולב זה, תהיה באזור הבטן.

ה BodyTite מספק פתרון עדין ובטוח לתוצאה טבעית .

  • REACTION – לשמירה על התוצאות ותחזוקת המראה החטוב:  טיפול חיצוני בגלי רדיו

במטרה לשמור על ההישגים שהושגו בטיפולים המשולבים ולתחזוקת מיצוק העור, טיפול גלי רדיו חיצוניים במכשיר REACTION המבוסס על חימום העור. כאשר העור מגיע לחום הרצוי, מועברת  אנרגיית גלי רדיו בתדר גבוה לתוך הרקמות, תהליך שגורם נזק תרמי לשכבת שומן הגורמת לתופעת הצלוליט, כתוצאה מכך נגרם הרס בתאי השומן. השומן המפורק מטופל באופן טבעי ע”י הגוף. הטיפול קל ומתבצע במרפאה, ללא כאב או זמן החלמה, ותוצאתו  הידוק העור.

הטיפול מתאים הן כתחזוקה לשמירת תוצאות הטיפולים המשולבים והן לטיפול בצלוליט במצב קל עד בינוני, וכמו כן לטיפול ברפיון העור באזור הצוואר, הזרועות, הבטן, ירכיים חיצוניות והירכיים הפנימיות.
היכן מתבצעים הטיפולים המשולבים?
בישראל מתבצעים הטיפולים המשולבים-bodytite COOLTECH—EMSCULPT  במרפאות של ד”ר רונן גלזינגר – מומחה בכירורגיה פלסטית, אשר נבחר לשמש כמדריך ראשי לרופאים  בישראל וכמדריך רופאים בינלאומי מטעם החברה שפיתחה את הטיפולים.  כל הטיפולים מאושרים על ידי ה FDA האמריקאי, CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.
מרפאתו של ד”ר גלזינגר נחשבת כחלוצת טיפולי עיצוב הגוף ואסתטיקה בשילוב מכשור מתקדם.
http://www.drglesinger.co.il / 

כתיבת תגובה