הכירו את טופ סינמה מילה של אמא נגה

“טופ סינמה”, מתחם שיש בו את כל מוצרי החשמל לבית חכם מערכות אודיו ווידאו, מערכות שליטה ובקרה ועוד וגם מגוון רחב של מוצרים לבית במחירים נגישים. מילה של “אמא נגה”.

טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)
טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)

יום לפני ערב חג, הגעתי להשקה של “טופ סינמה”. איש העסקים לירן ענבר הקים את “טופ סינמה” לפני כעשר שנים. החברה מתמחה במגוון פתרונות בתחום הבית החכם, מערכות אודיו ווידאו, מערכות שליטה ובקרה ועוד. כעת הוא משיק מתחם ראשון מסוגו בארץ, המשלב בין עולם הבית החכם וסאונד לבין מוצרי חשמל יוקרתיים לבית.
טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)
טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)

“טופ סינמה” מתמחה בתכנון ובביצוע של בתים חכמים, מערכות שליטה ובקרה, פתרונות מיגון ואבטחה ומערכות אודיו-וידאו, המאופיינת בדינמיות ויצירתיות ומציעה שלל פתרונות טכנולוגיים, מהטובים בארץ ובעולם, המיועדים לבית, לגינה, למרפסת, לחללי עבודה ולמרחבים ציבוריים.
וממש עכשיו, לקראת השנה החדשה לירן ענבר החליט לפתוח עם השקת מתחם התצוגה החדש ברחוב הלחי 13בני ברק , Stand of the art, מתחם ראשון מסוגו בארץ המשלב בין עולם הבית החכם וסאונד לבין מוצרי חשמל יוקרתיים לבית.
מתחם התצוגה החדש מתפרס על פני 150 מ”ר והוא כולל בר מעוצב ואטרקטיבי, חללים מעוצבים המציגים את מיטב המותגים בתחום מוצרי החשמל היוקרתיים, חדר סאונד מיוחד עם תצוגה של מערכות אודיו-וידאו מתקדמות ועוד.
טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)
טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)

באולם התצוגה החדש תוכלו למצוא מגוון אין סופי של פתרונות עיצוב עילי לכל אדריכל / מעצב פנים וללקוח הסופי בתחומי הבית חכם, אודיו – וידאו, מוצרי חשמל יוקרתיים ועוד.
הקונספט החדש של טופ סינמה הינו מתחם חוויתי הנותן במה עיצובית ובינלאומית למותגים המובילים בעולם  ביניהם: Miele, De dietrich, Gorenje, המשלבים כולם, ללא יוצא מן הכלל, בין טכנולוגיה ייחודית מתקדמת לבין עיצוב יוצא דופן ומוקפד של מעצבי על בינלאומיים.
טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)
טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)

השירות המתקדם של החברה מבוסס על מיטב אנשי המקצוע, שמלווים את הלקוח משלב התכנון ועד ביצוע הפרויקט בהצלחה. בטופ סינמה עובדים אנשי מקצוע מנוסים מהמעלה הראשונה, העוסקים בתכנון, בייעוץ, בהתקנה, בפיקוח ובמתן שירותי תמיכה, והכל תחת קורת גג אחת. זאת, עבור מגוון רחב של פרויקטים מורכבים ופשוטים כאחד, בהם בתים פרטיים, דירות יוקרה, מסעדות, חנויות, מלונות בוטיק ועוד.

התרשמתי מאד מהחלל המגוון ו מבחר מותגי האיכות שבו. חזרתי הביתה ו… המדיח לא עובד. חגים בפתח אני מארחת / מתארחת והמדיח לא עובד. החלטתי לקנות מדיח חדש. נכנסתי לאתרים, להשוות מחירים. מצאתי מדיח מתאים לי צלצלתי ו… הגעתי לטופ סינמה (לא ידעתי…) דיברתי, הזמנתי וציפיתי שאקבל שירות מעכשיו לעכשיו … נו, הייתי שם. נאמר לי ש… 1. אין הם יכולים לתת הנחה כי המחיר הוא נמוך מאד (ברור, את המחיר אני יודעת כבר לפני שהזמנתי, הרי בדקתי) 2. הם ישתדלו לקצר את זמן ההגעה והשירות רק דרך החברה.

טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)
טופ סינמה (צילום: אלעד גונן)

בקיצור, התייעצתי עם איש שירות של טופ סינמה שעזר לי לבחור מדיח בהתאם לצרכים שלי, הזמנתי מדיח בערב ראש השנה ובערב כיפור הוא כבר היה בבית לאחר ביקור של טכנאי 🙂 הללויה 🙂

חייבת לציין שאת השירות שאני קיבלתי יקבל כל אחד ואחד מכם כאשר יפנה ל”טופ סינמה”. מילה של “אמא נגה”.

מתחם התצוגה של טופ סינמה: הלח”י 13, בני ברק.
שעות פעילות: א’-ה’, 8:30-19:00; ו’ 8:30-14:00. https://topcinema.co.il/

כתיבת תגובה