הכירו את מכשיר ה – SOFWAVE מילה של “אמא נגה”

מכשיר ה SOFWAVE שהושק לאחרונה בישראל נמצא גם בקליניקה של ד”ר טל נחליאלי בקרית ביאליק. אתם לא תאמינו מה המכשיר הזה מסוגל לעשות בטיפול אחד בלבד!!! הכרתי, התרשמתי ובאתי לטיפול 🙂 אמא’לה 🙂 לא מאמינה למראה עיני 🙂 מילה של “אמא נגה”.

ראשית אקדים ואומר, את כל התמונות אני צילמתי, במצלמת הנייד שלי. הן ללא פילטר וללא שום מסנן אחר. פשוט צילמתי ואני בשוק! כן הן אמיתיות!!! בחיי!

בארוע SOFWAVE עם ד”ר טל נחליאלי
באירוע SOFWAVE

הכל התחיל מהזמנה שקיבלתי ממשרד יחסי הציבור של חברת SOFWAVE “שמחה להזמינך לאירוע עיתונאים מצומצם לרגל השקת מכשיר מהפכני להרמת גבות וסנטר ולמיצוק עור הפנים והצוואר, בטיפול אחד בלבד – בקליניקה של דר’ טל נחליאלי, ברחוב קרן קיימת לישראל 68, קריית ביאליק…” ואני חושבת, קריית ביאליק? למה? אין מקום אחר? אני גרה בפ”ת…

מרימה טלפון לברר ונאמר לי, נגה, זה מכשיר מיוחד והוא כרגע בהשקה אצל ד”ר טל נחליאלי, בקרית ביאליק, ממליצה לך בחום להגיע! וכך שמתי פעמי לקליניקה בקרית ביאליק של ד”ר טל נחליאלי, שעה נסיעה מהמרכז (מהבית שלי בפ”ת).

באירוע, הציגו בפנינו (היינו מספר מצומצם של נוכחים) את מכשיר ה- SOFWAVE והיתרונות שלו.

ד”ר נחליאלי, מגי אביב ומכשיר ה- SOFWAVE

SOFWAVE (סופוויב), חברה ישראלית המייצרת מכשור רפואי לטיפול בקמטים, חידוש, מיצוק ושיפור עור הפנים והצוואר, פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך בעולם הרפואה האסתטית ומשיקה לראשונה בישראל את המכשיר החדשני שהושק לראשונה בארה”ב בדצמבר 2019 ומאז הספיק לזכות באהדת מובילי הדעה והרופאים המומחים מהתחום.

מטרת המכשיר החדש למצק את עור הפנים והצוואר, להרים את הגבות והסנטר, לשפר את נראות העור בפרוצדורה לא פולשנית,  בטיפול אחד בלבד!  וללא זמן החלמה נדרש.

ד”ר נחליאלי מציג את ידית ה SOFWAVE
מגי אביב בפעולה

טכנולוגיית האנטי-אייג’ינג של המכשיר  SUPERB™ – Synchronous Ultrasound Parallel Beam מבוססת קרני אולטרסאונד ומאושרת ע”י ה-FDA למיצוק עור הפנים והצוואר, ולהרמת הגבות והסנטר, היא פרי פיתוחה של חברת סופווייב הישראלית.

המכשיר שכבר הספיק לצבור פרסים בינלאומיים יוקרתיים בינהם של  COSMOPOLITAN,   ELLE,  NEWBEAUTY,  –  Shape , הכרה מרופאים מומחים בינלאומיים שמשתמשים בו לטיפול בקמטים ולהרמת גבות וצוואר, מגיע לישראל ויושק לראשונה בקליניקה של ד”ר טל נחליאלי – מומחה לכירורגיה פלסטית, בעל מרפאה פרטית בקריית ביאליק, העוסקת בכל תחומי הכירורגיה האסתטית.  

המכשיר החדש פועל על אנרגיית אולטרסאונד העוברת במדויק דרך שכבת העור החיצונית, מחממת בטמפרטורה הנכונה ביותר את רקמת העור במרכז הדרמיס, בעומק 1.5 מ”מ ובכך מונעת פגיעה ברקמות שומן, עצבים וכלי דם.

איזורי הטיפול בדרמיס נחשפים לפולסי אולטראסאונד בעוצמה גבוהה, אשר מחממים את איזורי הטיפול לטמפ’ של  65-70C  ͦ. חימום מבוקר זה מייצר סטימולציה יעילה הגורמת לעור לייצר כמויות משמעותיות של קולגן ואלסטין כשהתוצאה הסופית היא מיצוק והידוק העור, הסרת קמטים, הרמת גבות וצוואר ועיצוב קו הסנטר. במקביל מנגנון הקירור המשולב במכשיר, הנקרא SOFCOOL™, מגן על שכבת העור העליונה ומבטיח שלא ייגרם נזק לשכבה החיצונית של העור. שילוב ייחודי זה של סטימולציה של הדרמיס לייצור יעיל של קולגן ואלסטין והגנה על השכבה החיצונית של העור מבטיח את יעילות הטיפול ואת רמת הבטיחות הגבוהה שלו.

 הטיפול החדשני מייעל את תחום הרפואה האסתטית ומציע טיפול פשוט, מהיר ולא פושלני הנעשה בפגישה אחת או שתי פגישות. יעילות הטיפול ובטיחותו אינם תלויים בצבע עור, איכותו וסוגו ומעניק תוצאה אפקטיבית לאורך זמן של מתיחת העור, ללא זמן החלמה או אדמומיות לאחר הפרוצדורה.

SOFWAVE

אהבתי את מה ששמעתי, תכלס, אני די סקפטית, טיפול אחד? הרי כבר הייתי וסיקרתי הרבה פרוצידורות, נכון יש שינוי מועט, יש זוהר שמופיע על הפנים, יש מתיחה שנראית (מועטה) וזה בהחלט יפה מאד. כמובן יש הזרקות, חוטים ועוד פרוצידורות שהתוצאות נראות מיד, אבל, טיפול במכשיר, ללא כל התערבות של מחט וסכין? טוב, עניין אותי והחלטתי להגיע לטיפול ניסיון, איך אומרים הכצעקת?

עם חומר אילחוש לפני הטיפול

וכך, קבעתי להגיע לטיפול ניסיון, שמתי פעמי לקרית ביאליק למרפאתו של ד”ר טל נחליאלי בשעה היעודה .

צילמתי את עצמי לפני שנכנסתי לקליניקה ללא איפור, ככה פנים נקיות על’אמת! טוב, אתם יודעים באתי לבדוק.

פגשתי את מגי אביב קוסמטיקאית ושאלתי “..האמנם? יכול להיות? אחרי טיפול אחד?…” מגי עונה לי “תראי את התוצאות רואים יותר אחרי שבועיים והן מגיעות לשיאן אחרי שלושה חודשים”.

מרחו על פני חומר אילחוש, המתנתי כחצי שעה והתחיל הטיפול. הוא לא כואב, היו עיקצוצי כאב באיזור המצח, מגי הסבירה שהסיבה לכאב היא כי אין רקמת שומן במצח. יש עור ומתחתיו עצם. מגי עברה על הצוואר ועל כל הפנים עם ידית המכשיר, הטיפול אורך כ 40 דקות.

מהלך הטיפול SOFWAVE
אחרי SOFWAVE
לפני SOFWAVE

לאחר מכן נעמדתי מול המראה, ומה שנגלה לעיני… וואו… לא האמנתי !!! כן התוצאות הן לאחר טיפול אחד בלבד ! והצילום, כפי שאמרתי בפתיח ללא פילטר, ללא פוטושופ או כל מסנן אחר! וכן, אני יודעת שאני חוזרת על אותה מילה, ממש כמו הביטוי “ברחל ביתך הקטנה” ואני נרגשת ומודיעה, נשים, אלו תוצאות הטיפול לאחר טיפול אחד, כן זה וואו, כן זה מטורף, כן זו אני 🙂 מ-א-ו-ש-ר-ת מילה של “אמא נגה”.

נאמר לי שאחרי שבועיים התוצאות משתפרות עוד יותר ומגיעות לשיאן לאחר שלושה חודשים.

לתאם טיפולים:

ד”ר טל נחליאלי – מומחה לכירורגיה פלסטית

 קרן קימת לישראל 68, קרית ביאליק טלפון: 04-8408888

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. שרית כץ

    מדהים.., איזה שינוי דרמתי…👍

כתיבת תגובה