הכירו – ד”ר ליבי כרמי

ד”ר ליבי כרמי, מומחית ברפואת שיניים מוסמכת מטעם משרד הבריאות לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה כללית, סדציה וגז צחוק ומומחית באסתטיקת הפנים ועוסקת בשילוב שני התחומים.

צילום: איילת שאשא

ד”ר ליבי כרמי היא בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב בהצטיינות. במהלך לימודיה קבלה מלגת הצטיינות, ובסיומם קיבלה את פרס הקולג’ הבינלאומי לרפואת שיניים.
ד”ר כרמי היא בוגרת GP (ג’נרל פרקטיס), לימודים מתקדמים בשיקום הפה לרופאי שיניים. היא למדה כשנה במכללה לרפואה אסתטית את תחום אסתטיקת הפנים וכן עשתה הכשרות רבות כולל תעודת MASTER LEADER  בשיטת הקודים Medical Codes של הפלסטיקאי הברזילאי המפורסם, ד”ר מאוריציו דה מאיו.

השתתפתי באירוע היכרות והשקה עם הקליניקה המורחבת של ד”ר ליבי כרמי השוכנת במרכז מיניקן, רודנסקי 5, תל-אביב התרשמתי מאד ממגוון התחומים שד”ר ליבי כרמי התמחתה והכל סיימה בהצטיינות יתרה.

ד”ר ליבי כרמי החלה את דרכה כרופאת שיניים לאחר שסיימה בהצטיינות בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת ת”א. במרפאה של ד”ר כרמי יש עוד רופאים שכל אחד מהם מומחה בתחום של אסתטיקת הפה והשיניים ובמקום מתבצעים גם מיני ניתוחים. הכל תחת שרביטה ופיקוחה של ד”ר כרמי. כמו כן ניתן לקבל יעוץ וטיפול גם לילדים ונוער.

כמו כן, ד”ר ליבי כרמי מומחית לאסתטיקת הפנים ומשלבת מגוון של פתרונות של מכשור מצוין לעיצוב וחיטוב הפנים.

מתחילים בשיחת ייעוץ, בה המטופלת או המטופל מקבל/ת הסבר על הטיפולים האפשריים וסוגי חומרי המילוי השונים. ד”ר כרמי בודקת יחד עם המטופלים מהם הרצונות והמטרות שלהם ומעריכה מהי הדרך הטובה ביותר להגיע אליהם. חשוב מאוד שהמטופל או המטופלת יבין כל שלב ושלב בתהליך, כך מתאפשרת קבלת החלטות נכונה לגבי הטיפול הטוב ביותר. תוכנית הטיפול מותאמת אישית לכל מטופל תוך תהליך אבחון ייסודי, הקשבה לתשוקות, הערכת המצב והטיפול המתאים לו ספציפית. זהו שילוב של הניסיון והידע המקצועי רב השנים של ד”ר כרמי ושל בקשות המטופלים.

צילום: איילת שאשא
צילום: איילת שאשא

ד”ר ליבי כרמי מסבירה “שלאחר הייעוץ, כשנהיה בטוחים שהכול מובן ומקובל על המטופל, הטיפול יבוצע. התהליך לוקח לרוב כחצי שעה ומבוצע על ידי רופאה מיומנת ובסביבה מרגיעה, שנותנת ביטחון בתוצאה. בגלל שחומר המילוי מוזרק, מטופלים רבים מעדיפים משחה מרדימה באזור הטיפול כדי להבטיח נוחות וחוסר כאב. הטיפול עצמו פשוט מאוד ומבוצע במספר זריקות קצר ומדויק. במהלך הטיפול כל פרט נלקח לתשומת הלב כולל המיקום והכמות בכל אזור, כאשר המטרה היא תמיד לשמר את המראה הטבעי ולהדגיש את תווי הפנים הקיימים.”

נושא זה מאד חשוב, שהכל במידה תחת פיקוח ובידיים טובות של רופאה מנוסה ומיומנת. בזכות שנים של ניסיון, יש לד”ר ליבי כרמי את הידע הדרוש לשימוש מדויק בחומרי מילוי בצורה שתשיב את המראה הצעיר ללא שינוי דרסטי במראה והתוצאה היא שיפור המראה תוך שמירה על החזות המקורית של המטופל או המטופלת.

ד”ר כרמי מקפידה להשתלם, להתעדכן ולהעשיר את ידיעותיה בארץ ובחו”ל, במגוון תחומים ברפואת שיניים, באסתטיקת הפנים וכן השילוב של שני התחומים. ד”ר כרמי מוסמכת מטעם משרד הבריאות לביצוע טיפולי שיניים בהרדמה כללית, סדציה וגז צחוק.

מרפאת ד”ר ליבי כרמיאסתטיקת הפה והפנים
מרכז מיניקן, רודנסקי 5, תל-אביב

אתר: https://www.drcarmi.co.il/

כתיבת תגובה