הכירו – המאפה הצרפתי פתח סנונית ראשונה בחולון

השבוע הושק הסניף הראשון של בית המאפה הצרפתי בחולון. באנו, טעמנו, התענגנו והבטחנו לעצמינו שאנחנו חייבים לחזור… מילה של “אמא נגה”. 

המאפה הצרפתי
המאפה הצרפתי

חברת “המאפה הצרפתי” חנכה את מאפיית הדגל הראשונה בבעלות החברה בעיר חולון. האירוע התקיים במתחם הקניות החדש של “קבוצת מבנה” בחולון בהשתתפות רפי מיוסט, בעלים ומנכ”ל “המאפה הצרפתי” וזוהר נוימרק, סגן ראש עיריית חולון.
באירוע ההשקה החגיגי שערכה הרשת לפתיחת הסניף בחולון ובנוכחות מוזמנים רבים גזר רפי מיוסט הבעלים של המאפה הצרפתי את סרט החנות, לצידו של זוהר נוימרק סגן ראש העיר חולון אשר הכריזו על שיתוף פעולה המשכי בין המאפה הצרפתי לעיר חולון.
באנו לחגוג עם ראשי “המאפה הצרפתי” על פתיחת חנות המכר הראשונה. הסניף הראשון בחולון כולל בר שרות מרכזי המוקף בתצוגות מכר על פי קטגוריות , במקום נמכרים לחמי שאור, פוקאצ׳ות, עוגות, בורקסים ומאפי שמרים, עוגות מוס, עוגות במשקל ועוד. מרבית מוצרי המאפה מגיעים ישירות ממפעל “המאפה הצרפתי” בראשל”צ ונאפים במקום. בבר השרות המרכזי מכינים  כריכים טריים, ארוחות בוקר וסלטים רעננים הנעשים לעיני הלקוחות. 
המאפה הצרפתי חולון לחמים
המאפה הצרפתי חולון לחמים

התרשמתי מאד ממגוון הלחמים העצום מכל המינים, מכל הסוגים ממגוון עצום של קמחים, צורות, מרקמים וטעמים. כמו שאומרים “…לחם, זה כל הסיפור…” המקום נותן מענה גם לסוכרתיים. יש עוגיות נפלאות, נימוכות ופריכות ללא סוכר וללא טעמי לוואי. כמות רבה של מאפים המיוצרים על בסיס חמאה, ישנם גם על בסיס מרגרינה. לדברי שף איציק בכר ” המרגרינה הינם פרווה ומתאימים גם לשומרי חלב בשר…” ובקרוב יושקו עוד מוצרי מאפה על בסיס חמאה.
שף איציק בכר - המאפה הצרפתי
שף איציק בכר – המאפה הצרפתי

 
בקיצור, המקום הוא גן עדן טעים ונפלא 🙂 בקרוב יפתחו סניפים נוספים. פילסברי ובונז’ור היזהרו 🙂 המאפה הצרפתי מאחוריכם 🙂 מילה של “אמא נגה”.
לדברי השף קונדיטור איציק בכר, אשר הוביל את הקמת הסניף החדש: “לפני כשנה התקבלה החלטה להקים חנויות שיטיבו לבטא את חזון “המאפה הצרפתי”, וכך נולד פרויקט מאפיית הדגל. “המטרה הייתה הקמת אב טיפוס חדשני ומגוון, המעניק חוויית קניה מלאה ללקוח הנכנס בשערי המותג, אם זה בתחום הבולונז’רי, פטיסרי וכן בתחום מוצרים נלווים ומשלימים כגון כריכים, ארוחות בוקר, ממרחים וסלטים בייצור עצמי. מפעל המאפה הצרפתי בחר בי  לניהול פרויקט מאפיית הדגל, שיהווה אב טיפוס עבור הרשת, וימשוך יזמים וזכיינים שירצו להקים בתי מאפה משודרגים של המותג”.
מימין איציק בכר רפי מיוסט וזוהר נוימרק סגן ראש העיר חולון
מימין איציק בכר רפי מיוסט וזוהר נוימרק סגן ראש העיר חולון

עוד כיבדו את האירוע בנוכחותם עשרות מוזמנים, בהם שפים וקונדיטורים מובילים  בענף המזון. המוזמנים נהנו משלל עוגות, מאפים, קינוחים ומתוקים מתוצרת “המאפה הצרפתי” בניצוחו של השף קונדיטור איציק בכר, האחראי על הקמת הסניף. לאורחים הוגש קרואסון חמאה צרפתי שהוכן במקום על ידי מיטב השפים במילויים שונים ובחגיגה של טעמים.מפעל “המאפה הצרפתי” הוקם לפני 20 שנים על ידי מקצוענים שפרשו מבונז’ור. היזם רפי מיוסט הבין שיש צורך לתת מענה למאפיות בשוק הפרטי. לשם כך מיתג רפי את שלושת סניפיי בונז’ור שהיו בבעלותו ל”מאפה הצרפתי”,  והקים אתר ייצור בראשון לציון.
המאפה הצרפתי סניף חולון
המאפה הצרפתי סניף חולון

כיום “המאפה הצרפתי” הוא מפעל גדול ומוביל בתחום ‘האפייה במקום’. יכולות הייצור הולכות ומשתבחות כאשר כל המשאבים מופנים לרכישת קווי ייצור חדשניים, המהווים את היתרון הגדול של המאפה הצרפתי. בנוסף ל-120 עובדי ייצור, מחזיק המפעל באנשי מפתח שגדלו והתחנכו בבונז’ור: השף קונדיטור שלמה פריינטה והסמנכ”ל יעקב גוזלן.
בית המאפה הצרפתי, רח’ הפלד 7 חולון.

כתיבת תגובה