הכירו CHLOE מותג משקפיים חדש בארץ

הקורונה כאן והעולם ממש לא נעצר 🙂 המותג CHLOE עשה עלייה לארץ ומציג את האקססורייז הכי נחשק, מבחינתי 🙂 ה מ ש ק פ י י ם

CHLOE (צילום: באדיבות יח"צ)
CHLOE (צילום: באדיבות יח”צ)

התפיסה המקובלת בעבר הייתה שמשקפי שמש הם פריט הנותן מענה לסוגיית ההגנה על העיניים מפני קרני השמש ומשקפי הראייה הם אך ורק אביזר שנועד לשפר את הראיה. בשנים האחרונות מתקבעת יותר ויותר הגישה על פיה מדובר בפריטים אופנתיים המשלימים את ההופעה ומשרדים מסר לגבי האישיות שלנו. אם בעבר נהגנו לקנות זוג משקפיים אחד בלבד ולהתחדש, במקרה הטוב, פעם בעונה, הרי שהיום רובנו מחזיקים בקולקציה מכובדת של מספר משקפי שמש אותם אנחנו מתאימים לאאוטפיט.
אחד המותגים בהם כדאי להתחדש השנה, במיוחד כעת, בפתחו של האביב ועונת השמש הוא Chloe.
Chloe הוא בית אופנה הפריזאי הנשי ביותר. כשילוב מיוחד של קוטור ורוח צעירה, בית האופנה CHLOE נוסד בשנת 1952 על ידי גבי אגיון, הידועה כאחת הנשים המתוחכמות ביותר בעולם האופנה והסטייל בזכות הקולקציות השיקיות והנשיות שלה ואביזרי החובה האייקוניים.
המותג Chloe מייצג נשיות, מודרניות, חן וחוסר מאמץ כמאפייני הליבה ומגדירים גם את קולקציית המשקפיים: מסגרות קלות, קישוטים מרהיבים וניגודים הרמוניים של מרקמים וגוונים המשפרים את מסגרות ה over sizer האייקוניות של המותג.
הקולקציה עושה שימוש בתערובת של אלמנטים כמו מתכות מוזהבות, צורות עגולות, רטרו ו – over size, גוונים חמים ועדשות צבעוניות, נאמנות לפלטת הצבעים של קלואה.
המותג CHLOE מיובא לישראל על ידי חברת דיוק אופטיקס, מהמובילות בארץ בייבוא משקפי שמש ומסגרות ראיה, שחרטה על דגלה אופנתיות, נוחות ויוקרה.
את הקולקציה ניתן להשיג בחנויות המובחרות.

כתיבת תגובה