הכירו ELASTY למילוי שפתיים

שוק חומרי המילוי רווי מאי פעם ובג’ונגל הבלתי נגמר של זריקות וטכניקות שונות, קשה באמת להצביע על החומר הנכון עבורך ויותר חשוב – כזה הבטוח לשימוש ושאיננו מזיק. הכירו ELASTY, מותג חומצה היאלורונית, המתאים לשפתיים שתמיד חלמת, בשיווק בלעדי של חברת פריים מדיקס.

החומצה ההיאלורונית של  ELASTY שייכת למשפחת מוצרים רחבה המיוצרת בדרום קוריאה, במפעלים מתקדמים וחדשניים. החברה המייצרת נחשבת למובילה בתחום הרפואה האסתטית והיא בעלת מוניטין של 35 שנה בענף, מה שמבטיח שהמוצר היוצא ממפעליה הוא איכותי ובטוח לשימוש.

אז למה דווקא ELASTY ?
בראש ובראשונה בזכות הטכנולוגיה המתקדמת מדרום קוריאה, הנחשבת לבירת האסתטיקה העולמית. בנוסף, ELASTY מתפארת בתוצאות ארוכות טווח הנשמרות לאורך זמן בעזרת שימוש ב-100% חומצה צולבת, להיפך ממותגים אחרים המכילים אחוזים משמעותיים יותר של חומצה בלתי מוצלבת. הכי חשוב – חומרי המילוי של ELASTY מכילים רק כאלפית אחוז של חלקיקים חופשיים וללא שאריות BBDE או אנדוטוקסינים, כך שהשימוש בחומר הוא בטוח ביותר לעומת חומרי המילוי המתחרים המכילים בין 8-16% לחומצה לא מצולבת.

על המשווקת פריים מדיקס
פריים מדיקס הינה יבואנית ומפיצה מובילה בישראל לציוד רפואי בדגש על התחום האסתטי. לחברה סל מוצרים רחב המהווה ONE STOP SHOP לציוד מקיף לקליניקות אסתטיות הכולל מוצרי הזרקה, תרופות מרשם, ציוד מתכלה ועוד.אנחנו גאים להיות הנציגים הרשמיים של חברת ELASTY בישראל המגיעים מחברת DONGBANG מדיקל העולמית. פריים מדיקס החלה את פעילותה בשנת 2016 ומאז מייבאת מוצרים מובילים בטכנולוגיות מתקדמות מספקים בעלי שם עולמי, בדגש על מקצועיות, איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. החברה עורכת הדרכות והשתלמויות מקצועיות בהם סמינרים, קורסים והדרכות בקבוצות או אחד על אחד עם הרופאים המובילים בענף, על מגוון הפרוצדורות והמוצרים בהן הזרקות, חוטים ועוד. כל המוצרים עומדים בתקנים מחמירים ובעלי אישורי KFDA, FDA, CE ומשרד הבריאות. שיווק ומכירה לרופאים, מרפאות ובתי חולים בלבד.

(הצילומים והכתבה באדיבות חברת פריים מדיקס)

כתיבת תגובה