הצגה לילדים – סיפורו של פרדיננד

תיאטרון המדיטק, חולון, מעלה הפקה חדשה, הצגת יחיד מקורית בעיבוד חדש, על פי הקלאסיקה רבת-המכר לילדים מאת הסופר מונרו ליף: ‘סיפורו של פרדיננד’.

צילום: בני גמזו לטובה


מי לא מכיר את הסיפור הנפלא על פרדיננד? פרדיננד הוא עגל מתוק, רגיש וחולמני, שמעדיף להריח פרחים במקום לנגוח ולהשתולל כמו שאר הפרים. פרדיננד בחר לא ללכת עם העדר.

כל הפרים אוהבים להילחם ולנגוח זה בזה, אבל לא פרדיננד. הוא אוהב לשבת בצל העץ ולהריח פרחים. הפרים במרעה לא מבינים למה פרדיננד כל כך שונה אבל הכל משתנה כשיום אחד הוא מתיישב בטעות על דבורה ומכאן הופכת העלילה לסיפור מתח מרתק ובלתי צפוי עד הסוף המפתיע. ‏ הצגת יחיד מוסיקלית מצחיקה ומרגשת על פי רב המכר הידוע של מונרו ליף ששבה לבבות בכל העולם ואף עובד לסרט.

ההפקה (מיועדת לגילי 4 ומעלה) היא עיבוד בימתי לספר הילדים הקלאסי ורב-המכר באותו השם מאת סופר הילדים האמריקאי, מונרו ליף, הספר פורסם לראשונה בשנת 1936 ומאז תורגם לעשרות שפות, זכה לביקורות משובחות, היה לרב-מכר והפך לקלאסיקה של ספרות ילדים, שאף עובדה לסרטים ולהצגות תיאטרון.

“סיפורו של פרדיננד” בתיאטרון המדיטק, מעודדת את קהל הילדים וההורים שבקהל לקחת דוגמא מפרדיננד, ולבחור בדרך של שלום, אופטימיות ושלווה, גם ובמיוחד כשהסובבים מעדיפים לחרחר מלחמה.

את ההצגה כתב וביים המחזאי, הבמאי והשחקן המוערך, חנוך רעים (“איפה הים?” הצגת השנה לנוער ופרס הבימוי לשנת 2015)

ובכיכובם של השחקנים המבטיחים כרמל אבידן (גוליבר, בהצגת היחיד “גוליבר) ויהונתן בוטח, שמגלמים לסירוגין את הפר פרדיננד.

מאת ובבימוי: חנוך רעים

מוסיקה: נדב ויקינסקי

עיצוב תפאורה ותלבושות: טליה אוטולנגי

עיצוב תנועה: טולה דמארי

הדרכת שפה ודיבור: מרגלית גז

עוזרת במאי: לובה רעים

שחקן: כרמל אבידן / יהונתן בוטח

תיאטרון המדיטק חולון
עלות כרטיס: 45 ₪

ישנן הנחות לוועדים ותושבי העיר חולון

כתיבת תגובה