חדש – EMPORIUM – במתחם עמי דן טאון

חברת  SBN המחזיקה ברשתות : נאוטיקה טימברלנד ואמפוריום ובעל הזכייון למותגי האופנה נאוטיקה וטימברלנד, פותחת חנות חדשה לרשת מותגי הפרמיום EMPORIUM. החנות החדשה תמוקם במתחם עמי דן טאון בפתח תקווה.

חברים, מי לא אוהב מותגי יוקרה? לכל אירוע ולכל חג אנחנו מתרוצצים ורצים, רוב הפעמים מחוץ לעיר, למצוא את המותגים האהובים עלינו.

עכשיו, אין צורך לצאת מהעיר. מרכז הבילוי החדש “עמי דאון טאון” נפתח ברוב פאר והדר וממש עכשיו הושקה שם חנות של EMPORIUM של חברת SBN (בעלת הזיכיון של המותגים) בהשקעה הכספית נאמדת בסכום של כ 1 מיליון ש״ח. זוהי החנות ה – 15 של רשת אמפוריום שנפתחה, הרביעית בשנה האחרונה. ואני, ממליצה לכם להגיע, כל המותגים בחנות אחת 🙂

חברת SBN הינה חברת בת של קבוצת בריל אשר נסחרת בבורסה ונחשבת כיום לאחת הגדולות בישראל בתחום ההנעלה והאופנה. החנות החדשה של רשת EMPORIUM שנפתחה במתחם עמי דאון טאון בפתח תקווה משתרעת על שטח של 220 מ״ר, בהשקעה של כמיליון מיליון ש״ח .

רשת EMPORIUM  מציעה מגוון רחב של מותגי פרמיום בינלאומיים לגברים ביניהם מותגי הבית Timberland, Nautica  ובנוסף SCOTCH&SODA, Colombia, RALPH LAUREN, Hugo boss GANT PALLADIUM,  LAVOSTE, CRAISER, le coq sportif ועוד. קולקציות אלו מציעות מגוון פרטי אופנה, הנעלה, תיקים ואביזרים.

רוב החנות – גברים
עוד מותגים לנשים

הגענו לחגיגה המפוארת של השקת החנות. חנות EMPORIUM ממוקמת בקומה הראשונה של המתחם, מעל לחניה, חנות גדול המשתרעת על פני כ 200 מ”ר. עיצוב החנות מרהיב ומאד נעים להסתובב בה. כל המותגים האהובים שוכנים להם בכפיפה אחת. תכלס, חגיגה לנוער וגברים. החל מהלבשה תחתונה ועד אקסוסורייז כמו תיקים וארנקים.

מחלקת הנשים, קטנה ומצומצמת, לצערי, יש פינה קטנה עם מעט מאד מוצרים. מחכה שתגדל ה’פינה לנשים’.

ממליצה לכם להגיע ולהתרשם, בטוח תמצאו את מה שאתם מחפשים. זיכרו, המחירים לא זולים (אלו המחירים של המותגים) אבל, נכול לעכשיו יש 50% הנחה על הפריט השני. ממליצה לכם להגיע ולהתפנק מילה של “אמא נגה”.

כיום חברת SBN מפעילה 15 סניפים עם מחזור מכירות הנאמד ב כ 200 מיליון ש״ח מהלכי ההתרחבות יתרום כבר בשנת 2023  לגידול משמעותי למכירות השנתיות של החברה וישים את החברה כמובילה בתחומה בשוק.

חברת SBN הינה בעלת זיכיון לשיווק ומכירה של המותגים Timberland   וNAUTICA ומפעילה 63 סניפים בפריסה ארצית של הרשתות, טימברלנד, נאוטיקה ואמפוריום (25 סניפי נאוטיקה, 23 סניפי טימברלנד ו- 15 סניפי אמפוריום), במקביל לפעילות סיטונאית רחבה ומכירות ב online . החברה היא חברת בת בבעלות מלאה של קבוצת בריל.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

כתיבת תגובה