חוזרים ללימודים עם קרביץ

אני, אמא נגה, מלווה השנה את נכדי הבכור, אדם, לכתה א’ וההתרגשות בשיאה. עם כל מפגש של חומרים לקראת החזרה לבית הספר דמעות האושר זולגות, כאילו אין להן סוף, כמעיין הנובע. אז… מתוך כל רגעי האושר הפרטי שלי הבאתי לפניכם המלצות של חברת קרביץ לקראת החזרה לבית הספר.

קרביץ

בימים אלה מתנהל משא ומתן בין משרד החינוך לבין הסתדרות המורים על מנת להגיע להסכם שכר המוסכם על שני הצדדים וכולנו מקווים שהכל יצליח ושנת הלימודים תשפ”ג 2022-2023 תפתח כסדרה. בכל אופן, גם אם הלימודים לא יפתחו באחד בספטמבר היא תפתח בתאריך זה או אחר וכולנו חייבים להתכונן לקראת.

הכי נרגשים ילדי כתות א’ העולים החדשים לבית הספר. נרגשים לא רק הילדים גם ההורים וגם הסבים והסבתות. ואני, אמא נגה, מלווה השנה את נכדי הבכור, אדם, לכתה א’. ההתרגשות בשיאה עם כל מפגש של חומרים לקראת החזרה לבית הספר ודמעות האושר זולגות, כאילו אין להן סוף, כמעיין הנובע. אז… מתוך כל רגעי האושר הפרטי שלי הבאתי לפניכם המלצות של חברת קרביץ לקראת החזרה לבית הספר.

אדם והתיק הנבחר

קרביץ, חברה מוכרת וותיקה, המלווה את ילדי ישראל שנים במהלך הלימודים. קרביץ, למעשה, מלווה אותנו לכל אורך חיינו (מחשבים, ניידים ועוד פריטים שאנחנו צורכים כל החיים) ועכשיו מתמקדים – חזרה לבית הספר.

כבר בפתיח אני רוצה לאמר לכם ההורים והסבים והסבתות. נכון, יש מוצרים יותר זולים אך כאן בקרביץ יש מוצרים במנעד מחירים רחב כאשר המשותף ככולם, שלכל המוצרים שנמכרים ברשת קרביץ יש תו תקן!!! וזה הכי חשוב כשמדובר בילדים שלנו. לא הכל מחיר ולא כל זול הוא טוב ובטיחותי!

קרביץ
קרביץ

לקראת שנת הלימודים החדשה, קרביץ הרשת הגדולה והמובילה בישראל דואגת להיות צעד אחד קדימה ומציגה את כל החידושים, הטרנדים, המותגים המובילים והבלעדיים, הטכנולוגיה המתקדמת ואיכות בלתי מתפשרת במגוון רחב של מוצרים הנושאים תו תקן ישראלי. בקרביץ המשפט “תיק לכל ילד” זו לא עוד סיסמה, סל המוצרים מוצג בטווח מחירים רחב ומוצג בסניפים על פי המוצרים המומלצים והמוצרים הזולים, המאפשרים לנו רכישת סל מוצרים איכותי, מושכל ונכון, כך שכל אחד יוכל למצוא את הפריטים המתאימים לכיסו, וייהנה מחוויית קנייה ייחודית ואיכותית.

כרשת מובילה, המציגה לאורך כל השנה את מוצרי החזרה לבית ספר, קרביץ מציגה את הפריטים האופנתיים והטרנדים המובילים בעולם, כמו: מיחזור, ספורט, גרפיטי, גיימינג ועוד במגוון רחב של מוצרים: תיקים, קלמרים, מחברות, עטים, בקבוקים ועוד לצד קולקציות ייחודיות ובלעדיות.

תמהיל המוצרים ברשת משלב בין מותגים מובילים עם דגמים בלעדיים והטבות בלעדיות לצרכן של קרביץ לבין מותג הבית “קרביץ” שממשיך להתרחב, וכולל את מותגי הבית: SKETCH, STREET ART, PIXIE ,BLOOM  ועוד, המציעים מעבר לאופנתיות, טרנדיות ואיכות, גם את סל הקניה המשתלם ביותר.

חלק (קטן) ממגוון התיקים של קרביץ

קרביץ ממשיכה גם השנה לשאת את דגל המהפכה בתחום החזרה ללימודים ובמחלקת develop me BY KRAVITZ  היא מעניקה את המענה הנכון לילדים החווים אתגרים לימודיים ברמות שונות ע”י מזעור הקשיים ומתן פתרונות ומענה איכותי בעזרת עזרים ייעודיים שיאפשרו להם ללמוד ולפרוח. כיום, הרבה ילדים מאובחנים כמאותגרי למידה ברמות שונות. קרביץ, נותנת לכך, מגוון של בעיות ואני, כאשת חינוך לשעבר כל הזמן אומרת “..איך לא חשבו על זה קודם..”. מניסיון של קוראים שלנו כאן, באמא נגה, שנחספו לפתרונות הנ”ל קיבלתי המון שאלות ‘היכן ניתן להשיג?, לא מצאתי בחנות…” הפנתי את השאלה לעמית שבתאי מנהלת סחר ויבוא קרביץ ותשובתה ” אם לא כל המוצרים נמצאים בחנויות, תמיד ניתן להשיגם באתר של קרביץ” 🙂 מילה של “אמא נגה” בין העזרים:

חלק ממגוון מוצרי develop me BY KRAVITZ  

סרגל למעקב קריאה – סרגל שקוף המבליט את השורה הרצויה על ידי פס שקף צבעוני, ומקל על קריאה רציפה.  מחיר: 12 ₪

אוחזן אורתופדי – אוחזן אורתופדי משולש ללימוד ושיפור יכולת הכתיבה. האוחזן בנוי עם 3 גומות לאצבעות אליהן הילד מכניס את אצבעותיו, ובאמצעות הטכנולוגיה הייחודית באוחזן זה, הילד אוחז את העיפרון בצורה הנכונה והאופטימלית ביותר לכתיבה. נוחות האחיזה מאפשרת לילד לפתח את יכולת אחיזת כלי הכתיבה, לכתוב ביותר חופשיות ונוחות, ובכך היד פחות מתעייפת והילד יכול לאורך זמן. מחיר: 3.90 ₪

קרביץ

טושים ריחניים – חבילה ובה 12 טושים, כאשר לכל צבע יש את הריח הייחודי לו. טושים אלו מסייעים לילדים עם לקות ראייה או עיוורון צבעים ע”י הרמז לצבע באמצעות חוש נוסף. כמו כן, ילדים עם חיפוש תחושתי בערוץ הריחני (ילדים שאוהבים להריח) יפיקו תועלת מטושים אלו. הטושים ללא שאריות אלרגניות והחבילה מחומרים ממוחזרים. מחיר: 19.90 ₪

אביזרים להפגת מתחים ולחצים –  מגוון בובות רכות ופרוותיות, בגודל מושלם לכף ידם של הילדים. הבובות ניתנות למעיכה, לחיצה, ליטוף ובעלות ריח נעים ומרגיע. אלו בובות המתאימות לחיזוק שרירי כף היד ובניית תשתית חזקה לקראת ציור וכתיבה וכן, מומלצות לילדים שזקוקים למגע על מנת להפיג מתחים. מחיר: 5 ₪

קלמר שלושה תאים – יעזור מאוד לילדים עם קשיי התארגנות, לילדים עם הפרעות קשב. חשוב שההורים ימליצו לילדיהם על החלוקה, זה עוזר לילד להתארגן. מחיר: 49.90 ₪

שעון חול – אחד מהכלים הנפוצים להתארגנות ולתרגול תפיסת זמן. מסייע לילדים עם הפרעות קשב וריכוז הזקוקים לאמצעי חיצוני והמחשה ויזואלית של ניהול זמן. מחיר:9.90 ₪

פאזל שברים – אמצעי ויזאולי ללמידת שברים. מתאים לילדים עם לקויות למידה שצריכים עזרים יותר ויזואלים, שאפשר לגעת, לשחק. מחיר:11.90 ₪

עפרונות אורטופדיים עם מחק – 12 עפרונות HB2 איכותיים בצורת משולש לאחיזה נוחה במיוחד, מחודדים עם מחק. קופסת קרטון חזקה לשמירה ממושכת. מבנה גוף העיפרון משולש לאחיזה נוחה במיוחד ומותאמת לאחיזת התלמיד. מבנה העיפרון המשולש מסייע לילדים לאחוז נכון את העיפרון ומונע לחץ על האמה.

מחיר אריזה של 12 עפרונות  – 9.50 ₪

קרביץ – מארז תיק גן

עפרונות ללימוד אחיזה נכונה – ערכה הכוללת 6 עפרונות לשיפור האחיזה, בעזרת המבנה ארגונומי ושקעי האחיזה המיוחדים לאורך העיפרון. הסט כולל מחדד פשוט ומחק לבן בתוך קלמר פלסטיק חזק. פותח במיוחד עבור ילדים על מנת שיצליחו בקלות וללא תסכול לאחוז נכון את העיפרון, העיפרון בעל מבנה ארגונומי משולב שקעים המסייעים לאחיזה נכונה. עובי העופרת מאפשר כתיבה רכה ולא מאמץ.

מחיר – 14.90 ₪

לצד מוצרים אלו קיימים במחלקה עוד מגוון רחב של ציוד חזרה ללימודים כגון: מחברת למידה חכמה, מחברת גיאונית, מגוון עפרונות, טושים וצבעים עם מנגנון ללימוד אחיזה נכונה, זכוכית מגדלת במגוון גדלים ועוד.

להשיג בחנויות קרביץ ובאתר www.kravitz.co.il

רוצים לקרוא עוד על קרביץ ולקבל הסבר מפורט על כל המוצרים במחלקת develop me BY KRAVITZ, שהושקה בשנה שעברה, מוזמנים להיכנס ללינק המצ”ב המשלב סרטון ובו הסברים https://imanoga.co.il/%d7%a7%d7%a8%d7%91%d7%99%d7%a5-%d7%95%d7%97%d7%95%d7%96%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%a1%d7%a4%d7%a8-%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%94-%d7%a9%d7%9c-%d7%90%d7%9e%d7%90-%d7%a0%d7%92/

כדאי לכם לדעת –

  1. לקראת שנת הלימודים החדשה, קרביץ חברה לאתר תלבושת במטרה להעניק לכל ילדי ישראל מענה איכותי ומשתלם גם בתחום תלבושת בי”ס. במסגרת שת”פ ייחודי זה יוכל הקהל הרחב לרכוש בקרביץ שובר לרכישת 7 חולצות בית ספר  ב – 100 ₪ כולל הדפסת סמל בית ספר ומשלוח חינם לנקודת האיסוף הקרובה לביתכם.
  2. סניף חדש של רשת ”קרביץ” נפתח בקניון עופר הגבעה,  בגבעת שמואל. החנות החדשה משתרעת על שטח של מעל 80  מ”ר  ותכלול מגוון רחב מהקטגוריות המוצעות ברשת קרביץ, בניהם: מוצרי חזרה לבית הספר, ציוד משרדי, מחשבים, ציוד היקפי, מוצרי טכנולוגיה, גיימיניג, ציוד לימודי, מוצרי פנאי והובי, יצירה ואומנות ועוד. לרגל פתיחת הסניף החדש תערוך רשת קרביץ יריד חזרה לבית הספר עד ה 31.8 בצמוד לסניף. היריד יציע מגוון רחב של מוצרים ומותגים לבית הספר ולג כולל מבצעים, הנחות והטבות מיוחדות.

כתיבת תגובה