חוזרים לרקוד עם להקת המחול הקיבוצית

חוזרים לרקוד עם להקת המחול הקיבוצית, הפותחת את שעריה לשבועיים של שיכרון חושים, סדנאות של החופש הגדול לרקדנים ותלמידי מחול ברחבי הארץ. הסדנאות יתקיימו בקיבוץ געתון. 

להקת המחול הקיבוצית (צילום: ליאור חורש)
להקת המחול הקיבוצית (צילום: ליאור חורש)

“ריקוד היא השפה הסודית של הנפש.” כך אמרה מרתה גרהם וכך מרגיש כל מי שרוקד והמחול הוא חייו ודרכו. אין ספק שתקופת הקורונה והפסקת הפעילות המחולית גבתה מחיר קשה מכל מי שהמחול הוא אמנותו ודרכו.
על רקע זה שמחה להקת המחול הקיבוצית לבשר על החזרת קורסי הקיץ הידועים שלה שמאז נפתחו ב- 2009 הפכו למוקד עלייה לרגל לתלמידי מחול, רקדנים, ילדים וקהל הרחב בארץ ובעולם.
במהלך החודשים יולי- אוגוסט 2020 תקיים הלהקה במקום משכנה בכפר המחול הבינלאומי בקיבוץ געתון מספר מחזורים של קורסים בהם ישהו התלמידים בגעתון לצד רקדני להקת המחול הקיבוצית , יצפו וילמדו על עולמם המקצועי ועל המשמעויות של להיות רקדן מקצועי. בשיעורים ייחשפו למחול מקצועי בכל הסגנונות, יתמקדו בשיעורי טכניקה (4 שיעורים ביום), בסגנון הקלאסי, מודרני וברפרטואר הלהקה הקיבוצית. כמו כן ישתתפו בסדנאות מיוחדות ומגוונות התורמות להעשרת התנסותם וחווייתם.
להקת המחול הקיבוצית (צילום: ליאור חורש)
להקת המחול הקיבוצית (צילום: ליאור חורש)

מערך השיעורים יועבר על ידי צוות מקצועי המורכב ממורי הלהקה הקיבוצית, מורים אורחים ורקדני הלהקה. לצידם יפעל גם מערך מדריכים חברתיים מנוסים וצוות מיומן וגדול המתפעל ומפיק את הפרויקט הענק והמוצלח הזה.
הקורס המיועד  לגילאי 12-18 ומאפשר תנאי פנימייה כאשר  כל שלושה תלמידים לנים בחדר ממוזג אחד, בדירות ייעודיות וכל תלמיד נהנה מפעילויות חברתיות מגוונות ושלוש ארוחות ביום. הקורס יתקיים בין התאריכים 26.7.20  – 13.8.20 .
העבודה המקצועית עם התלמידים, תנאי הפנימייה האיכותיים והמפנקים המאפשרים גיבוש חברתי ויצירת הווי משותף וכל יתרונות הקיבוץ שמסביב כסביבת עבודה מלאת השראה, יוצרים שילוב מנצח המוכיח את עצמו בכל פעם מחדש.
להקת המחול הקיבוצית (צילום: ליאור חורש)
להקת המחול הקיבוצית (צילום: ליאור חורש)

להלן תאריכים ומחירים:
תנאי פנימייה :
עבור מחזור אחד  – 9-13.8.2020  , 2,050 ש”ח
עבור שני מחזורים   – 26.7-6.8.2020  , 4,100 ש”ח
עבור שלושה מחזורים –     26.7-13.8.2020
מחירים ללא לינה:
1,500 ש”ח | לשבוע
3,000 ש”ח | לשבועיים
4,500 ש”ח | לשלושה שבועות
להרשמה   – https://www.kcdc.co.il/summer/dance/
להקת המחול הקיבוצית פועלת בהתאם להנחיות ממשלת ישראל בכל הנושא של נגיף הקורונה.
במידה והלהקה תאלץ לבטל את קורסי הקיץ/ תכנית מסע מחול 2020  בעקבות נגיף הקורונה, יוחזרו התשלומים בניכוי עמלת אשראי.
 

כתיבת תגובה