טיב טעם משיקים סניף חדש בפתח – תקווה

חגי שלום – מנכ”ל קבוצת טיב טעם : “סוכם עם ראש העיר פ”ת רמי גרינברג שהסניף החדש לא יפתח בשבת – ונכבד כל הסכם”

מימין ירון זפרני,אביבית לוי נעים,אציק בר לב,חגי שלום ויוסי שליו צילום (צילום: אסף לב)

בחמישי האחרון (14.10) בכירי הנהלת טיב טעם, בראשם  חגי שלום – מנכ”ל קבוצת טיב טעם, יוסי שליו –  סמנכ”ל סחר ושיווק, איציק בר-לב -מנהל הסניף, אביבית לוי נעים, מנהלת תחום מכירות ומועדון לקוחות בטיב טעם וירון זפרני – מנהל פורמט דלי מרקט, השיקו  את  פתיחת הסניף הראשון בעיר פתח תקוה וה- 8 בקונספט MARKET DELI – סניפים בגודל בינוני שיפתחו בערים מרכזיות ברחבי הארץ.

האירוע החל עם קוקטייל חגיגי ,טקס קביעת מזוזה והרמת כוסית.

מימין חגי שלום ויוסי שליו (צילום: אסף לב)

חגי שלום  פתח את האירוע וסיפר: “מדובר בסניף אסטרטגי, הממוקם על ציר תנועה מרכזי בעיר בסמוך לשוק העירוני, עם דרכי גישה נוחות. ובפתיחתו השקענו כ- 2.9 מיליון ₪.  

לדבריו: “הסניף החדש מציע, חווית  קניה קולינרית  המשלבת סופרמרקט עם מחלקות שירות כמו מעדניית נקניקים, גבינות ודגים מעושנים, דגים טריים, קצביה איכותית ובית מאפה שיציעו מגוון רחב של מוצרים טריים ומוצרים מיובאים מכל העולם.”

עוד אמר שלום: “נושא סגירת הסניף החדש בשבת  סוכם מראש עם ראש העיר פ”ת – רמי גרינברג, ואנו נכבד כל הסכם”.

הגעתי להשקה נרגשת, אני מאד אוהבת את הסניפים של ‘טיב טעם’. יש שם סוג של חגיגיות מבחינתי. אני זוכרת לפני שנים את הסניף שהושק בפ”ת ואת ההתנגדות של החרדים וכל הכפייה שהייתה מסביב לחנות הפתוחה בשבת ומוכרת מוצרים לא כשרים. מאז, עברו הרבה מים הירקון והנה, הם חזרו. הסניף לא פתוח בשבת אך הוא לא כשר.

וואלה, ניצחון קטן ו… טעים 🙂 אהבתי 🙂 מילה של “אמא נגה”.

הסניף ממקום ברח’ רוטשילד 57, מאחורי המצבה, בדרך אל השוק.

כתיבת תגובה