יום כייף – שפיים ונהנים מילה של “אמא נגה”

פארק המים שפיים משיק את ריינבו סליידס, מתחם חדש ומרשים של ארבעה עשר מסלולי גלישה חווייתיים במיוחד מגיל שבע ומעלה, עם אפשרות תפוסה נרחבת, המצמצמת את התורים למגלשות משמעותית. המלצה רטובה במיוחד!פארק המים שפיים (צילום עופרה פנחס)

מאת : עופרה פנחס.

החלטנו להפתיע את הילד והזמנו חברים לחגוג לו יום הולדת גיל שמונה בפארק האהוב עליו. הגענו בעשרה לתשע כבר היה תור קטן שהתפזר תוך דקות אחדות עם פתיחת הקופות.

בכניסה ישנה אבטחה ושומרים שדואגים לסדר.נכנסנו ותמורת חמישה עשר שקלים ששולמו באשראי שכרנו לוקר ואיחסנו חפצים יקרים (פלאפון, ארנק ומפתחות לאוטו). הלוקר היה בשימושינו במהלך כל השהות, דבר שאיפשר לנוע בחופשיות עם הילדים.פארק המים שפיים (צילום עופרה פנחס)

התמקמנו צמוד לבריכות מתחת לשימשיות קש. בבוקר חיכו לנו שולחנות וכסאות מתחת לשימשיות, הכל נקי, מסודר עם פחים ועובדים שעוברים ומתחזקים את המקום לאורך כל היום. פתחנו בבריכה עם המזרקות, משם עברנו לספינת פיראטים ואיך אפשר שלא… כמובן שבדקנו את כל המגלשות ברחבי הפארק כולל הסגורות עם אורות נוצצים וחושך שלרגע לקחו אותנו לערפול חושים מטורף ואופס תוך דקות אחדות סיימנו במים. כל שעה עגולה ביקרנו בבריכת גלים שפועלת במשך חמש-עשר דקות ועושה גלים ענקיים כמו בים, תענוג. במהלך השהות עצרנו לחגיגת יום הולדת מתחת לשימשיה בצל העצים ובצהריים התפנקנו במזנונים באוכל טעים. לא תכננו לאכול שם צהריים, התוכנית המקורית היתה לחגוג כמה שעות יום הולדת ולחזור בצהריים הביתה. יאמר לזכותם יש המון מזנונים עם אוכל שילדים אוהבים ומגוון רחב של דברים במחירים סבירים. איך שסיימנו לאכול הילדים ביקשו לחזור לפעילות במתחם והתרוצצו בין המתקנים הנהדרים ובלי לשים לב פתאום בכריזה מודעים עוד חצי שעה סוגרים. בילינו שבע שעות נהדרות ונהנו ברמות!!! פארק המים שפיים (צילום עופרה פנחס)

המקום מתחוזק נהדר, לא המוני, יש סדר, יש שירותים ומקלחות ברחבי הפארק מתחוזקים ונקיים אפילו בגודל שמתאים לילדים בגיל הרך😊חשוב להתעדכן לפני ההגעה בלוח האירועים שאין ימים סגורים ושעות הפעילות. למרות שהגיעו קבוצות של קייטנות לא הורגש עומס, הם התמקמו בצורה מרוכזת ומסודרת והיה נפלא שאפשר לכולנו הנאה רבה.

הביטחון כל הזמן מסייר ברחבי הפארק והמצילים שומרים ודואגים לבטיחות הרוחצים.

והילדים…? שאלו מתי חוזרים שוב😅כרטיסים ניתן לרכוש באתר הפארק או דרך מועדוני חברים  שונים.

אין ספק שזה אחד הבילויים המומלצים להתרעננות בחום הזה לכל המשפחה והנאה רבה לילדים ולהורים עם שפע מתקנים לכל הגילאים כולל למתבגרים, מילה של “אמא נגה”.

נ.ב לא צילמנו את כל המתקנים כי הנייד נכנס ללוקר רוב הזמן😊

כתיבת תגובה