כשר לפסח על המדף

במדורים הקרובים (עד הפסח) נביא לפניכם מוצרים, לא בהכרח חדשים, אבל כשרים לפסח או מתאימים לחג. מקווה שתיהנו 🙂 . הפעם עזרי הניקוי, הבישול והאפייה, שיסדרו לכם פסח נקי במינימום זמן ומאמץ. מילה של “אמא נגה”.
פסח הוא תקופה בה אנחנו לא רק משקיעים בניקיון אלא מבשלים ואופים יותר. ובתוך השגרה הזו אנחנו גם צריכים למצוא זמן לנקות את הבית ולסיים את כל המטלות עד ערב החג. חברת ניקול, מותג עזרי הבית והניקיון מבית קימברלי קלארק, מציעה לנו פתרונות חדשניים המסייעים לנקות את הבית מבלי להתאמץ יתר על המידה, כשהמטרה היא למצוא עזרי אפייה ובישול שיקצרו זמן יקר ובעיקר יקלו על העבודה במטבח.

מטליות לחות לניקוי משטחים גדולים (צילום: יח"צ ניקול)
מטליות לחות לניקוי משטחים גדולים (צילום: יח”צ ניקול)

חדש לכבוד חג הפסח! מטליות לחות XL לניקוי משטחים גדולים – מטלית לחה לניקוי כללי הגדולה ב 50% ממטלית רגילה ומתאימה במיוחד לניקוי משטחים גדולים. מושלמת עבור ניקיונות החג, משום שהיא מנקה משטחים גדולים כמו ארונות, מדפים, תריסים וכו’. מגיעה בניחוח לימון מרענן.
אהבנו 🙂 במקום המטלית החד פעמית הרגילה כאן… הגודל כן קובע 🙂 כמות החומר מספיקה וניתן לנקות ולנקות ולא להחליף מטלית. בהחלט חוסך זמן. מילה של “אמא נגה”.
שקיות אשפה חזקות במיוחד מידה L (צילום: יח"צ ניקול)
שקיות אשפה חזקות במיוחד מידה L (צילום: יח”צ ניקול)

שקיות אשפה ענקיות ועבות ועכשיו חדש מניקול – גם בצבע שחור – את השבועות שלפני חג הפסח, רובנו מנצלים לניקיון וסדר בבית. זה בדיוק התקופה שבה פחי הזבל השכונתיים מלאים עד אפס מקום בשקיות מלאות זבל ופריטים שאין לנו יותר צורך בהם. המותג ניקול מציע פתרון מעשי וקל, על מנת להקל על איסוף הזבל וכדי לחסוך זמן יקר בירידה לחדר הזבל – שקיות אשפה ענקיות, עבות ואיכותיות שיכולות לשאת הכל. השקיות שהגיעו עד כה רק בצבע כתום משווקים עכשיו גם בצבע שחור.
יפה 🙂 היום פחי האשפה כבר לא סטנדרטיים הם יותר גדולים 🙂 ושקיות הניילון הכתומות, צבעוניות מידי לפחים, שהיום כבר לא מוחבאים בארון אלא נהפכים לפריט עיצובי ונשארים ליד הארון. יפה יותר בעין שקית לבנה או שחורה והכי חשוב… חזקה ולא מטפטפת, בדיוק כמו השקיות של ניקול. אהבתי 🙂 מילה של “אמא נגה”.
ספוגית הקסם נירוסטה – מסירה לכלוך קשה ושומן שרוף מכלי נירוסטה בקלות וביעילות.
מטליות מיקרופייבר לרצפה אנטי בקטריאלי (צילום: יח"צ ניקול)
מטליות מיקרופייבר לרצפה אנטי בקטריאלי (צילום: יח”צ ניקול)

מטליות מיקרופייבר אנטיבקטריאליות לרצפה – מטלית גדולה ועבה לניקוי רצפה עם חור להכנסת המגב. המטלית עשויה מבד מיקרופייבר בעל כושר ספיגה גבוה עם תוסף אנטיבקטריאלי לניקוי וחיטוי המשמיד 99.9% מהחיידקים שבמטלית ומפחית ריחות רעים.
תשאלו את העובדת שלי ותשמעו ממנה כמה שהיא מרוצה מהמטליות, הן קלות לסחיטה ונעימות מאד למגע. הן לא משאירות סיבים. וטיפ אישי שלי, מידי פעם כבסו את המטליות 🙂 הן יוצאות  כמו חדשות 🙂 מילה של “אמא נגה”.
כריות יפניות לקרצוף (צילום: יח"צ ניקול)
כריות יפניות לקרצוף (צילום: יח”צ ניקול)

כריות יפניות אנטיבקטריאליות  – כריות יפניות לשטיפת כלים עם תוסף אנטיבקטריאלי שמשמיד 99.9% מהחיידקים שמצטברים במוצר, מונע את הפצתם ומפחית ריחות רעים.
הכריות עבות ונעימות. אבל התפר נפתח מהר וחבל… מילה של “אמא נגה”.
רדיד אלומיניום עבה וחזק במיוחד 20 מיקרון – רדיד אלומיניום עבה ועמיד במיוחד, המתאים לאפייה ולצלייה. הרדיד מושלם לכיסוי הכיריים בפסח ומתאים לשאר ההכנות לקראת החג כיוון שהוא עמיד וחזק יותר.
אהבנו 🙂 אני משתמשת ברדיד האלומיניום לכיסוי תבניות אפייה והוא חזק, אוטם יפה ובהחלט עמיד. מצויין 🙂 מילה של “אמא נגה”.
תבניות אפייה (צילום: יח"צ ניקול)
תבניות אפייה (צילום: יח”צ ניקול)

תבניות אפייה חזקות – מלבד חג הניקיון, פסח הוא גם חג בו הבישולים הופכים לפעילות המרכזית בבית. לניקול תבניות אפייה חזקות, איכותיות ועבות לשימוש ונשיאה בטוחה של מאכלים כבדים, המקלות גם על שטיפת הכלים ועוזרות לשמור על כשרות לפסח. התבניות מגיעות בארבעה גדלים: ענקית, גדולה, אינגליש קייק ועגולה.
בפסח ולא רק, כשאני מתארחת מאד נעים להשתמש בתבניות של ניקול כי הן חזקות, לא מתקפלות ונוחות לנסיעה 🙂 והשנה, בעקבות הקורונה, התחלתי להקפיא עוגות. את התבניות של ניקול ניתן להכניס למקפיא ואח”כ ישר למיקרו 🙂 מעולה! מילה של “אמא נגה”.
ניתן להשיג את מגוון מוצרי ניקול ברשתות השיווק והפארם.
כשר לפסח על המדף - מילה של "אמא נגה".
כשר לפסח על המדף – מילה של “אמא נגה”.

 

כתיבת תגובה