"מדגל" משיקה את סדרה מרהיבה של ארונות אמבט

חברת “מדגל” מבית “פלסאון”, משיקה את “סטון” (STONE) – סדרה אלגנטית ומרהיבה של ארונות אמבט בהשראת גווני אבן מלוטשת. כדאי לכם להכיר 🙂

מדגל סטון - ארונות אמבט (צילום: חברת מדגל)
מדגל סטון – ארונות אמבט (צילום: חברת מדגל)

חברת “מדגל”, הוותיקה והאיכותית דוגלת בדינמיות והתחדשות ועוקבת כל העת אחר מגמות העיצוב והפתרונות בתחום בעולם ובישראל, כדי לתת מענה עיצובי ופרקטי ללקוחותיה, כולל מגוון פתרונות למגזר הפרטי בתחום ברזי המטבח והאמבט, נכנסה ב-2019 לתחום ארונות האמבט והשיקה כ-100 דגמים במגוון עיצובים ומחירים.
החברה משיקה את “סטון” (STONE) – סדרה אלגנטית ומרהיבה של ארונות אמבט בהשראת גווני אבן מלוטשת. הסדרה מוצעת ב-5 דגמים וב-6 גוונים, כל דגם כולל מבחר פתרונות אחסון. שמות הדגמים לקוחים מהעולם הגדול: ליברטי, אמפייר, פיזה, אייפל וביג בן. הגוונים המוצעים: גידים (אפור או שחור) ;  לבה ; מטריקס (אפור או שחור) ; אוניקס.
הארונות עשויים בסטנדרטים גבוהים ומחומרי גלם איכותיים, בהם: גוף מסגרת מעוצבת צבועה אפוקסי לבן מט העשויה מסנדוויץ’ 17 מ”מ – המיועד לחללים רטובים ; חזית פורמאיקה מעוצבת עם ציפוי נאנו – למניעת שריטות ונזקי מים; קאנט PVC היקפי ; מנגנוני טריקה שקטים ; פרזול אל חלד מנגנוני ; מגירות עם הגבהה ; הגבהות זכוכית, ועוד. כל הארונות לא באים במגע ישיר עם הרצפה.
מדגל סטון - ארונות אמבט (צילום: חברת מדגל)
מדגל סטון – ארונות אמבט (צילום: חברת מדגל)

במסגרת הפתרון העיצובי הכולל לחדר האמבט, הארונות מוצעים עם מוצרים נלווים ושדרוגים כמו כיורי חרס אינטגרליים או כיורי חרס מונחים, משטח אמפייר יצוק או משטח בוצ’ר, מראה מרחפת וידיות פורצלן לבן. ניתן לבחור דגם מוכן מקטלוג החברה, או לתכנן, לשלב ולעצב את הארון באופן אישי.
כדי לשמר את רמת השירות והאמינות הידועים של מדגל גם בתחום הארונות, הוקמו מערכות מקצועיות של צוותי מתקינים בפריסה ארצית, ומערכות שירות הכוללות מענה אנושי לצד מערכת שירות ממוחשבת.
מידות: 60 – 180 ס”מ (תלוי בדגם). עומק: 46 ס”מ.
אחריות: 3 שנים.
זמן אספקה: מיידי.
להשיג בחנויות קרמיקה ברחבי הארץ.
לפרטים: www.madgal.co.il
 

כתיבת תגובה