מוזמנים לפסטיבל הרמדאן חוויה מדהימה, מילה של אמא נגה

פסטיבל הרמדאן “לילות רמדאן” לרגל חודש הרמדאן וחג עיד אל פיטר יתקיים בדיר אל אסאד, בצפון, בסניף של סאלח דבאח. שלושה לילות של הופעות, זיקוקים, דוכני ממתקים וקינוחים מסורתיים, מתחם בשרים מעושנים, ה-כל בחינם ובסוף כל ערב מופע אור קולי מרהיב. האירוע מתאים לכל המשפחה, לכל הדתות ולכל המגזרים – 4-6.5, מילה של “אמא נגה”.

פפסטיבל לילות רמדאן בסלאח דבאח
פפסטיבל לילות רמדאן בסלאח דבאח

לראשונה בישראל, רשת קמעונאית מפיקה פסטיבל חגיגי לכבוד הרמדאן הפתוח לציבור כולו. רשת הקמעונאות המובילה סאלח דבאח ובניו המונה שלושה סניפים בצפון וסניף נוסף בבירת הנגב – באר שבע תקיים פסטיבל לילות רמדאן” במסגרתו יושק הסניף החדש בעיר דיר אל אסד שבצפון.
במשך שלושה לילות – שלישי- חמישי, ה- 4-6.5, בין השעות 20:00-23:00, יהפוך מגרש החניה של הסניף החדש בדיר אל אסד לסמטאות רחוב מוארות ועשירות בדוכני מזון וממתקים במסגרת פסטיבל שלם שכולו סביב הרמדאן. הפסטיבל מופק בעלות מוערכת של כשלושה מיליון שקלים. הפסטיבל החדש יתקיים מעתה מדי שנה בחודש הרמדאן.
פסטיבל לילות רמדאן בסאלח דבאח
פסטיבל לילות רמדאן בסאלח דבאח

הפסטיבל שמטרתו להכיר לציבור הרחב מכל הדתות ומכל המגזרים את הרמדאן, יכלול דוכנים המציעים בשרים מעושנים משוחים; דוכני ממתקים וקינוחים מסורתיים רבים הנהוגים אחרי ארוחת שבירת הצום אִפְטַאר – إفطار (כנאפה, קטאייף, עואמה ועוד), מופעי אור מדי לילה,  מוזיקה מסורתית, הפעלות לכל המשפחה,  גופי תאורה מעוצבים, מאהלים מסורתיים. כל הפעילויות והדוכנים בפסטיבל ללא תשלום ומיועדים לכל המשפחה, לכל הדתות ולכל המגזרים.
הפסטיבל יחל ביום פתיחת הסניף החדש של הרשת בדיר אל אסד, ה-4.6. הסניף שהוקם בעלות של 40 מיליון שקל, משתרע על 9,000 כ- מטר בנוסף ל-18,500 מטר לצרכי חניה ל-615 רכבים, ויהיה הסניף הגדול ביותר בצפון הארץ. הסופר מכיל 16 קופות שיעניקו שירות למאות קונים בו זמנית מדי יום. במקביל אליהן פועלות בסניף גם קופות חכמות (Check out) שיאפשרו ללקוחות לסרוק מוצרים ולשלם באופן עצמאי.
פפסטיבל לילות רמדאן בסלאח דבאח - מי אמר מתוק לא קיבל
פפסטיבל לילות רמדאן בסלאח דבאח – מי אמר מתוק לא קיבל

בתוך כך מציעה הרשת לכל מבקר בפסטיבל להצטרף ללא תשלום למועדון הלקוחות של הרשת. כל אחד שיצטרף יקבל שוברי הנחות בסך 250 ₪ מתנה.
“אנחנו עם הפנים לחברה ולקהילה”, אומר סאלח דבאח, מנכל הרשת, “אנו ברשת רוצים לקרב בין כל המגזרים וכל הדתות ורואים ברמדאן הזדמנות מצוינת לקירוב לבבות וחיזוק הקהילה בצפון ובכלל. אחרי שנה של קורונה, של סגרים ובדידות, ברור לכולם, כי הקורונה לא מבדילה בין אנשים ובין דתות, חודש הרמדאן ידוע כחודש של קרבה ונתינה, ולכן זוהי זכות עבורנו להכיר לציבור הרחב קצת מהמסורות הנפלאות שיש לרמדאן להציע. מוזמנים להגיע וליהנות מחגיגה אמיתית – רמדאן כרים”.
פסטיבל לילות רמדאן בסאלח דבאח
פסטיבל לילות רמדאן בסאלח דבאח

נסעתי אתמול לפסטיבל “לילות רמדאן, בסניף של סאלח דבאח בישוב דיר אל אסד. אחד הסניפים הגדולים בארץ (אם לא הגדול ביותר) 9,000 מ”ר של סופר/כלבו ענק שהכל יש בו החל ממוצרי צריכה בסיסיים ועד כלי בית מפוארים. מגוון עצום של בשרים (אחת ההתמחויות הגדולות של הרשת, גבינות במבחר אדיר, כלי בית יפייפים ועוד… שעות אפשר להסתובב בסניף המצוחצח למשעי של ‘סאלח דבאח’.
בחוץ התקיימה חגיגה מטורפת של ה-כל בחינם. בשרים מצויינים, מלאאאא מתוקים, שתייה, פעילויות, הופעות, זיקוקים ושוב, ה-כל בחינם 🙂 חזרתי הביתה עם חוויה מטורפת ממש חו”ל בארץ 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
חגיגת הבשרים בסניף של סאלח דבאח בדיר אל אסד

גם גבינות לא חסר בסניף של סאלח דאבח בדיר אל אסד

כתיבת תגובה