מיליה פמיליה – משחק לכל המשפחה

“מיליה פמיליה” הוא משחק קופסה חדש, המיועד לחיזוק הקשר הבין דורי ומאפשר לדור הצעיר להכיר את המורשת המשפחתית של המשפחה הגרעינית ושל המשפחה המורחבת. מילה של “אמא נגה”.

מיליה פמיליה

היזמית אורלי שמש, הבעלים של המותג “ניתן באהבה”, משיקה את המשחק “מיליה פמיליה”. המשחק מתאים לגילאי 5 עד 120 ומיועד לחיזוק הקשר עם ההורים, עם האחים, עם סבא וסבתא ועם כל המשפחה המורחבת תוך יצירת עניין ותקשורת בעזרת משחק לוח חווייתי ומצחיק.

באמצעות המשחק ובמהלכו מגלים המשתתפים את סיפורי העבר של המשפחה שלהם, זוכים להזדמנות לשבת יחד ולשמוע סיפורים משפחתיים שלא סופרו ולייצר רגעים משפחתיים שייזכרו לתמיד.

מיליה פמיליה

“מיליה פמיליה” שכולל איורים מרהיבים, מכיל לוח מסלול ייחודי שמורכב מחדרי הבית (מטבח, סלון, מקלחת וחדר שינה), ומארבעה מסדרונות שמחברים ביניהם. במהלך המשחק בני המשפחה עונים על שאלות וניחושים משעשעים על הבית ועל המשפחה שלהם, במטרה להפוך את ארבעת המסדרונות שבלוח וכך לסיים את המשחק ולנצח.

כמה הילדים שלכם באמת מכירים את המשפחה שלכם?
המשחק כולל למעלה מ-300 שאלות וניחושים על המשפחה שלכם, שיגלו לכם עובדות מעניינות שלא ידעתם כמו לדוגמא: איך סבא וסבתא נפגשו? כיצד חגגו בר מצווה לאבא? אילו חיות מחמד היו לאמא בילדותה? איזו תלמידה היתה אמא כילדה? במה שיחקו אבא והאחים שלו כשהיו ילדים? מי היתה חברת הילדות הכי טובה של אמא? ועוד ועוד.

מיליה פמיליה
מיליה פמיליה

לצד קלפי השאלות תמצאו במשחק גם חידוש שלא תמצאו במשחקים אחרים  – לוחות וטושים מחיקים. על הלוחות כותבים בני המשפחה את הניחושים שלהם לשאלות מצחיקות כמו: כמה ארונות יש במטבח? איך אבא מגיב כשיש ג׳וק בבית?  איך אמא מגיבה כשנשפכת כוס מלאה שוקו על הספה בסלון? כמה כפיות יש בכיור ברגע זה? כמה מכשירי חשמל יש בחדר של אחד מילדי המשפחה? ועוד.

כמו כן כולל המשחק קלפי ״מיליה פמיליה״ – קלפי אסטרטגיה שבאמצעותם המשתתפים ״חוטפים״ תורים אחד לשני, וקלפי ״משפחה״ עליהם כותבים המשתתפים עם טוש מחיק את שמותיהם וכך השאלות שבמשחק מתייחסות לכל אחד מהם באופן אישי.

קיבלתי את המשחק להתנסות ושיחקנו 🙂 שלושה מבוגרים ושלושה ילדים בגילאים 12,10 ו 6. ההוראות לא הכי ברורות, יותר מידי הוראות. אנחנו קצת הקלנו, קצת דילגנו… יש שאלות מסובכות ומיותרות כמו (כמה מזלגות יש בבית, כמה כוסות וכ’ו) עזבנו ובחרנו שאלות אחרות.

חייבת לציין שצחקנו בטירוף, היו שאלות בהחלט נפלאות שאיתגרו אותנו, המבוגרים וגם את הילדים.

החלטנו להביא את המשחק למפגשים המשפחתיים. סה”כ משחק נפלא המתאים לכל המשפחה. ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

אורלי שמש – מיליה פמיליה

המשחק מתאים למשפחה הגרעינית אבל מזמין את כל המשפחה לשחק, להיפגש ולהכיר – כולל סבא וסבתא, דודים, בני דודים וכל המשפחה המורחבת.

“מיליה פמיליה” מתאים למשפחה הגרעינית וגם למשפחה המורחבת ותורם לתקשורת עם סבא וסבתא ולחיזוק הקשרים במשפחה הגרעינית והמורחבת.

להשיג באתר ניתן באהבה: https://nitan-beahava.co.il או בטלפון: 077-200-18-02

כתיבת תגובה