מירוץ האהבה הראשון בת”א

לאחר שהסתיים אירוע הספידייט מונלייט הגדול בעולם שצפוי לשבור את שיא גינס חוויה גדולה ומיוחדת ביוזמת קבוצת RGE בשיתוף עיריית תל אביב-יפו, נערך מרוץ האהבה הראשון מסוגו בעולם.

צילום: ארז מלמד

מאת : ארז מלמד

מירוץ האהבה של תל אביב-יפו “Hoodies סינגלס RUN” התקיים ביוזמת קבוצת RGE בשיתוף עיריית תל אביב-יפו ובו לוקחים חלק אלפי משתתפים. המרוץ, שמופק על ידי חברת שוונג, מורכב משני מקצים באורך 4 ו-8 קילומטרים והוא יסתיים במתחם המגדלור בנמל תל אביב.

המשתתפים זכו גם לקחת חלק באירוע ספידייט מונלייט, בהנחיית רוני שינקמן שעתיד לשבור את שיא גינס. באירוע בו נכחו אלפי משתתפים, מחצית גברים ומחצית נשים, התקיימה סדרת דייטים קצרים, שלוש דקות כל מפגש, במטרה למצוא אהבה, כל משתתף ומשתתפת נפגשו עם לפחות 20 משתתפים. שיא גינס הקודם שנקבע היה באירלנד עם 964 משתתפים.

צילום: ארז מלמד

החיבור בין גורם מקצועי  בתחום ההכרויות -רוני שינקמן, ובין כמה גורמים גדולים בתחום ההפקה, יח”צ , עירית ת”א וגופים מסחריים גדולים, הניב ארוע יפה מאוד, מאורגן למופת, שהיה בו שילוב של ספורט ואופציות רבות להכיר בני זוג פוטנציאליים.

ארוע הספידייט חולק ל-3 מיקצים, בכל מיקצה השתתפו אנשים אחרים, שחולקו לכמה עשרות  שולחנות ארוכים, בכל שולחן 20 נשים ו-20 גברים.

כל משתתף קיבל דף עם הנחיות/המלצות לנושאים שאפשר להעלות בשיחה הקצרה (3 דקות) עם ה”פרטנר התורן”. כמו -כן, כל משתתף קיבל דף שבו היה יכול לרשום לעצמו את שמות בני/ות הזוג שאיתם ניפגש+הערות.

לאחר הנחיות קצרות לפני תחילת הדייטים, הארוע נוהל ביד רמה ע”י מנחה מקצועי שכל 3 דקות השמיע צילצול שסימן למשתתפים לסיים הדייט ולעבור לדייט הבא (הגברים קמו ועברו כיסא אחד ימינה).

כצופה מהצד, התרשמתי שהמשתתפים, שרובם ככולם מחפשים אהבה כבר זמן לא קצר(רובם  בגילאים 25-45), היו מאוד בענין. שוחחו בכבוד ובענין רב עם הפרטנרים שאיתם ניפגשו, ואני מניח (וגם יודע, כי ראיתי שהיו כאלה שהמשיכו את המפגשים בשיחה ב-4 עיניים בצד), שנוצרו לא מעט קשרים יפים שחלקם בודאי יהיה להם המשך, שאולי גם יוביל לחתונה – הלוואי מילה של “אמא נגה”.

צילום: ניר קידר – שוונג

במקביל התנהלו המרוצים שהוסיפו מימד נוסף ומעניין לכל עניין ההתאמות הזוגיות (הרבה פעמים  תחביב משותף כמו ריצה, מוביל לקשרים זוגיים יפים) כמובן שחלק חשוב בהנאה מהערב המיוחד הזה, היו ההופעות שהתקיימו בחלק האחרון של הארוע.

כתיבת תגובה