מלון סי שייל בבת גלים חיפה – אהבנו

לפני שבוע היינו בחיפה וחיפשנו מלון, לא יקר, ללילה. הדבר הכי חשוב לנו, שיהייה נקי וקרוב לים 🙂 הציעו לנו את מלון סי שייל הנמצא בבת גלים. חשבנו והחלטנו להגיע. מילה של “אמא נגה”.

מלון סי שייל חיפה
מלון סי שייל חיפה

מלון סי שייל (Seashell Hotel) נמצא בחיפה, בשדרות בת גלים 6. המלון נראה כמו בית דירות שהתאימו אותו למלון. אהבנו מאד את המיקום 🙂 שני צעדים מאחד החופים היפים ביותר בארץ, חוף בת גלים. למלון גם חניה חינם (דבר שמאד נחוץ).
הגענו. בהתחלה הרגשתי שאולי טעינו, זה נראה כמו בית דירות. פקיד הקבלה היה גם מנהל המלון, אילן, איש מדהים 🙂 הרבה פעמים אני אומרת, שמה שעושה את השוני הוא השירות. ואילן, נתן לנו תחושה של בית. המון חום ואיכפתיות קרנו ממנו מה שהשפיע על ה-כל.
מלון סי שייל חיפה
מלון סי שייל חיפה

הגענו מוקדם, לקראת השעה 12:00 (אני יודעת שמקבלים את החדר בשעה 14:00 אך הקדמנו) הזדהינו ואילן חייך, שמרתי לכם את אחד החדרים עם הנוף הכי יפה 🙂 כך אמר. אתם בכושר? כי במלון אין מעלית ויש לטפס שלוש קומות. החלטנו לקבל את ההצעה וטיפסנו שלוש קומות לחדר. (צירפתי תמונת נוף מהחדר… שווה לטפס).
עם פתיחת הדלת ראינו את רמת הניקיון ואהבנו, המלון אכן נקי!  למרות המחיר הזול. פתחנו את החלון וראינו את הים 🙂 כבר נפלא 🙂 מה יכול להיות רע? אילן חייך, נתן לנו כרטיס ביקור אישי שלו ואמר “אם יש בעיה, אני כאן”.
תשמעו, זה מרגש.
מלון סי שייל חיפה
מלון סי שייל חיפה

החדר ממוזג ומצויד בטלוויזיה בכבלים בעלת מסך שטוח, מקרר, קומקום, מקלחת, מוצרי טיפוח בחינם ופינת ישיבה חמודה מאד.
הזמנו לינה וארוחת בוקר. אילן נתן לנו שוברים לארוחת בוקר בבית הקפה הסמוך למלון השוכן ממש על הטיילת.
שהינו לילה ותכלס, היה נפלא. בבוקר לשבת על הטיילת ולהינות מארוחת בוקר טעימה הכוללת ביצים (לפי דרישה) קפה, סלט טרי, גבינות לא צריך יותר.
מלון סי שייל חיפה - ארוחת בוקר על הטיילת
מלון סי שייל חיפה – ארוחת בוקר על הטיילת

ישבנו שעתיים מהנות לארוחת הבוקר תוך צפייה בים בגולשים הרבים המגיעים למקום. השקט והרוגע של הים השפיעו עלי לטובה.
אם אתם גולשים המלון מתאים לכם הוא מטרים בודדים מהחוף. (המלון קרוב גם לבית-חולים רמב”ם).
הופתענו ונהננו מאד 🙂 סי שייל מלון פשוט, קטן, בלי מעלית, עם חניה, צמוד לחוף ושירות אנושי וחם הכל מכל הלב. תמורה מלאה בעבור הכסף.  ממליצים בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
לפעמים בחיים הכל נמצא בפרטים הקטנים 🙂
מלון סי שייל, שדרות בת גלים 6, חיפה.
מלון סי שייל חיפה - מתאים לגולשים
מלון סי שייל חיפה – מתאים לגולשים

כתיבת תגובה