מפסיקים לחפש ת'מוצץ

NUK, מותג מוצרי התינוקות, משיק מוצצים עם ידית זוהרת בחושך NUK Happy Nights במיוחד בשביל ההורים 🙂 מילה של “אמא נגה”.

מוצץ NUK זוהר בחושך (צילום: באדיבות יח"צ)
מוצץ NUK זוהר בחושך (צילום: באדיבות יח”צ)

מכירים את הסיטואציה? לילה חושך כולם ישנים… ופתאום הילד בוכה, נפל לו המוצץ. עכשיו, חושך לילה, את לא מדליקה את האור, כדי לא להעיר את התינוק כי אז תלך השינה. וככה בעיניים ‘קרועות לרווחה’ מתחיל מסע החיפוש  אחר המוצץ. ובכן, זהו, זה הסתיים!!!
NUK, מותג מוצרי התינוקות, המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה משיק דגם חדש של מוצצים זוהרים בחושך: NUK Happy Nights, עם ידית בעלת אפקט זוהר בחושך, המהווה פיתרון יעיל לכל אותם הורים מותשים, המנסים לאתר את המוצץ הנעלם של התינוק באמצע הלילה.
מוצץ NUK הפי נייטס, ניתן לאיתור בקלות בלילה, הודות לידית בעלת אפקט זוהר בחושך. האור העדין הינו מחומר זוהר הבטוח לתינוק. דגם זה, מתווסף למוצצי Night & Day NUK שאף הם זוהרים בחושך, ובעלי כפתור שטוח (ללא ידית). הרחבת מגוון המוצצים הזוהרים היא חלק מטרנד ‘הזוהרים בחושך’, שחוזר ובגדול בתחום האופנה.
אדם ותיאו עם המוצץ הזוהר של NUK
אדם ותיאו עם המוצץ הזוהר של NUK

קיבלנו לסקירה את המוצצים החדשים. הנכדים הגיעו, ראו מוצצים ומיד ביקשו, אדם בן ה- 4 כבר ישן ללא מוצץ, אבל המוצץ החדש ‘קרץ’ לו והוא ביקש גם מוצץ. אמא שלו, ננה הסכימה לתת לו שוב מוצץ, כי מוצצי NUK מתאימים בצורה אופטימלית לפה של הילדים, אינם גורמים לשיניים עקומות או לליקויים בלסת. בזכות הצורה השטוחה, הדקה והצרה של פטמת המוצץ, אשר מקטינה למינימום את הלחץ על השיניים הקטנות והלסת ומשאירה מספיק מקום לתנועות היניקה הטבעיות. והכי חשוב בלילה, כשהמוצץ נופל לתיאו בן השנתיים ורבע, שעדיין לוקח מוצץ בלילה, אין מצב להתחיל ולחפש את המוצץ, הוא פשוט זוהר לו שם במיטה, מקל על מציאתו וחוזרים מיד לישון. ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
מוצצי NUK הפי נייטס מוצעים: לגילאי 0-6 חודשים ולגילאי 6-18 חודשים, בגוונים של אפור-סגול ואפור-כחול ומשווקים בקופסה רב פעמית לאחסון המוצץ ולניקוי היגייני במיקרוגל.
מחיר מומלץ לצרכן: 39.90 ₪ (לאריזה של זוג מוצצים).
ניתן להשיג ברשת סופר-פארם, BE, בבתי המרקחת הפרטיים, בחנויות המתמחות במוצרי תינוקות ובאתר NUK

כתיבת תגובה