נב, אני עדיין אוהבת אותך – מילה של אמא נגה

ספר חדש “נ”ב, אני עדיין אוהבת אותך” מאת ג’ני האן, כבר עם יציאתו הפך לרב מכר ובקרוב… הסרט. מילה של “אמא נגה”.

נ"ב' אני עדיין אוהבת אותך (צילום: באדיבות יח"צ)
נ”ב’ אני עדיין אוהבת אותך (צילום: באדיבות יח”צ)

לפעמים, אני מרגישה שמדברים אלי מהשמיים. קיבלתי לסקר את הספר “נ”ב, אני עדיין אוהבת אותך”, ממש לפני נסיעה שלי לאיטליה למחוזות הנושאים עימם המון רגעי אושר עם אדם אהוב… וכמובן שהספר שימש לי כבן לוויה מוצלח.
ספרה של ג’ני האן, בתרגומה הנפלא של מיכל רותם נ”ב, אני עדיין אוהבת אותך, הוא ספר ההמשך לרב־המכר העולמי “לכל הבנים שאהבתי פעם”, מאיר פינות חדשות בחייה המורכבים של לארה ג’ין, ומלווה אותה בשנינות ובכנות נוגעת ללב, כשהיא מגלה שהתאהבות היא החלק הקל בכל העניין הזה שנקרא אהבה.
לארה ג’ין לא ציפתה באמת להתאהב בפיטר. הם הרי רק העמידו פנים… עכשיו היא צריכה ללמוד איך זה להיות במערכת יחסים אמיתית, ולא בסתם כזאת של נדמה־לי. אבל מה שנראה קל וטבעי בסרטים רומנטיים, מתברר כמסובך הרבה יותר במציאות – במיוחד אחרי טיול הסקי הכיתתי, שבעקבותיו מופצות שמועות זדוניות על לארה ג’ין ופיטר. ואם זה לא מספיק, בן נוסף מעברה של לארה ג’ין חוזר לחייה, ויחד איתו מתעוררים גם רגשות ישנים.
האם אפשר להיות מאוהבת בשני בנים בו־זמנית? איך יודעים להבחין בין נוסטלגיה וגעגועים לבין אהבת אמת, ומהו מקומה של חברוּת בין שלל הרגשות המסעירים את הלב?

אהבתי את הספר, הוא מתאים לבנות נוער ולא רק… לראות איך לארה ג’ין מתמודדת עם שיימינג שנערך לה ברשתות החברתיות ובבית הספר.

להינות מחוכמה ומתובנות של נערה מתבגרת בת 17 גם בגיל שלנו….

רק הערה לסופרת, חבל שלא צירפה מתכונים 🙂 החוויה הייתה מושלמת 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

ג’ני האן היא סופרת עטורת פרסים, שסדרות הספרים שכתבה לנוער כיכבו ברשימת רבי־המכר של “הניו־יורק טיימס” במשך שבועות רבים. לכל הבנים שאהבתי פעם עובד לסרט קולנוע מצליח בהפקת נטפליקס, והספר הנוכחי מעובד בימים אלו ממש לסרט ההמשך.
נ”ב, אני עדיין אוהבת אותך
מאת: ג’ני האן
תרגום : מיכל כהן
בהוצאת אגם
332 עמ’ ,  89 ₪

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. נטע

    איזה כיף, תודה רבה על ההמלצה החמה 🙂
    הספר זמין לרכישה אצלנו באתר.

כתיבת תגובה