סיורי שבועות לכל המשפחה במסעדת “כרמים”

מסעדת “כרמים” ממושב סגולה מזמינה אתכם בחג השבועות ליהנות משני סיורים לכל המשפחה, להיכרות עם תהליך החליבה במושב ניר בנים, או יציאה לילית לעבר מערת הפעמון בבית גוברין. כל הסיורים משלבים ארוחה באווירת החג   מעשה ידיו של שף הבית סהר רפאל. הסיורים ללא תשלום.

מסעדת כרמים שבועות (צילום: יח"צ)
מסעדת כרמים שבועות (צילום: יח"צ)

בחג השבועות מזמינה אתכם מסעדת “כרמים” ממושב סגולה להצטרף לסיורים מיוחדים (ללא תשלום נוסף) המשלבים בין האטרקציות באזור לבין תפריט שבועות שרקח שף המסעדה סהר רפאל.

סיור חליבה במושב ניר בנים – את הסיור הראשון, שיתקיים בערב חג השבועות ובמוצאו (בתאריכים 8-6 ביוני), נפתח במסעדת “כרמים”, שם מחכה לכם כיבוד ברוח החג, עם יוגורט גרנולה גבינת עיזים ושייק פירות צונן. משם נמשיך לסיור חליבת ערב במושב ניר בנים הסמוך. בסיום הסיור אתם מוזמנים לחזור למסעדה, וליהנות מארוחה משפחתית באווירת שבועות, המבוססת על מנות הדגל של “כרמים”, בניצוחו של השף סהר רפאל, עם הרבה גבינות תום, רביולי פרמזן ועוד. שעות הסיור: 18:00-19:00

סיור עששיות במערת הפעמון – ולחובבי הטבע, חג השבועות (בתאריכים 12-8 ביוני) הוא הזדמנות נהדרת להצטרף לסיור נוסף שמציעה “כרמים” לאורחיה, עם ארוחת ערב מוקדמת במסעדה הכוללת את מנות הדגל שרקח השף סהר רפאל עם הרבה גבינות תום, רביולי פרמזן ועוד  שלאחריה נמשיך לסיור עששיות תנ”כי במערת הפעמון שבבית גוברין. שעות הסיור: 20:00-21:30

מסעדת כרמים סיור חליבה לשבועות (צילום: יח"צ)
מסעדת כרמים סיור חליבה לשבועות (צילום: יח"צ)
מסעדת “כרמים” מציעה לכם חוויה קולינרית ייחודית לצד התענגות על הפריחה של הטבע ומרחבי הכפר הפתוחים. במקום תמצאו תפריט כפרי מגוון שרקח שף הבית סהר רפאל ממיטב חומרי הגלם והתבלינים באזור, שמוגש בלוויית מבחר יינות איכותיים ואפשרות להזמנה של ארוחות בוקר, ארוחות עסקיות או מבחר קינוחים מפתים הנעשים במקום, כשלבעלי האירועים שמור במקום חדר פרטי מיוחד לחגיגות.

סיורי שבועות של “כרמים” בחג השבועות 2011:

  • סיור חליבה במושב ניר בנים  – 8-6 ביוני 2011. בין השעות : 18:00-19:00
  • סיור עששיות במערת הפעמון  – 12-8 ביוני 2011. בין השעות : 20:00-21:30

“כרמים” במושב סגולה – מסעדת שף   טל’:   08-8505859   פרטים נוספים באתר: www.rest.co.il/cramim      

כתיבת תגובה