סליחה, מה השעה?

שעון הוא סוג של אקססורייז, תכשיט. הראה לי שעונך ואומר לך מי אתה. חברת SWATCH ( סווטש) מציגה האומנות שבשעון, קולקציית אמנות 2023 . יופי כזה בטוח עוד לא ראיתם 🙂

צילום: SWATCH 

תפקידם של שעוני היד היה מאז ומתמיד פשוט ופרקטי: להראות את השעה. בעידן המודרני, כשכל פריט טריוויאלי הופך לאקססורי טרנדי, גם שעון היד הפך במהלך השנים לאקססורי חובה.  סווטש, מותג השעונים השוויצרי מתאפיין בעיצוביים טרנדיים ומשלב אותם במלאכת מחשבת עם חומרים ומנגנונים מהטובים ביותר שיש לעולם השעונים להציע.

צילום: SWATCH 
צילום : SWATCH 

המותג מפורסם בעיקר בזכות השיקיות הצעירה שלו אך גם בזכות שיתופי הפעולה עם מותגי על אחרים ואייקונים בלתי נשכחים של תרבות הפופ. דוגמה מצוינת היא סדרת המוזאונים של סווטש שהחלה בשנת 2018 עם מוזאון ה”רייקסמוזאום” באמסטרדם ומוזאון ה”תיסן בורנמיסה” בעיר מדריד. הצלחת הסדרות הולידה המשכים עם מוזאון הלובר ב-2019 המוזאון לאמנות מודרנית בניו יורק ב-2021 ומרכז “פומפדו”, פריז, בשנת 2022.

שיתוף הפעולה יוצא הדופן הזה הוא חלק מהאג’נדה של חברת סווטש; להביא יצירות אמנות על זמניות אל האנשים ולתמוך באומנים אשר חולקים ערכים משותפים עם המותג האהוב. החזון של החברה הוא להפוך את האמנות, המודרנית והקלאסית, לנגישה לכולם.

צילום : SWATCH 


 השנה החליט המותג לקחת את שיתופי הפעולה האומנותיים שלו לכיוון אחר. במקום לשתף פעולה עם מוזיאון אחד, איחד המותג כוחות עם חמישה מוסדות אמנות. השעונים בקולקציה מאופיינים בחומרים המוכרים והמצוינים של המותג ובעיצובים אשר שאבו השראה ואף מנציחים יצירות אמנות על זמניות החל מיצירותיו של בוטיצ’לי, דרך מגריט, ועד רוי ליכטנשטיין.

את קולקציית האמנות 2023 ניתן להשיג ברשת חנויות SWATCH, בסניפי IMPRESS נבחרים
באתר:
https://www.impress-stores.co.il/

כתיבת תגובה