ספארק המים ימית 2000

הקיץ כאן, החום הגדול ופארק המים , ספארק ימית 2000, מזמין אתכם עם על המשפחה, ילדים קטנים, הורים וטף ליום שלם של חוויה רטובה ומהנה. מילה של “אמא נגה”.

צילום סנאפ המרכז החברתי לצילום

פארק המים ימית  2000  בחולון, מציע חוויה אמיתית לכל המשפחה ולכל הגילאים. המתחם משתרע על כ-70 דונמים של בריכות, מגלשות מים ואטרקציות משעשעות לילדים ביניהם  מגלשות מרוץ, מגלשות גבוהות – היי ספיד, מגלשה עם מסלול אבובים ומגלשת סופר קמיקזה, מתחם “עולם הילדים” בצורת לוויתן הכולל, מפלי מים, משטחי התזה, מגלשות לקטנטנים, משאבות שעשוע ובריכת פעוטות ועוד.

השנה הורחבו האזורים המוצלים, כעת ניתן ליהנות ממתחם אוכל מוצל המשתרע על 1000 מ’, בנוסף תוגברו מערכי האבטחה והניקיון.

פארק המים מציע מתחם ספא גדול ומפנק הכולל 5 בריכות ג’קוזי בטמפרטורות שונות, חמאם תורכי, סאונות יבשות ורטובות, מרפסת שיזוף ומנוחה.

הגענו לפארק המים ימית 2000 משפחה עם שני ילדים. הציפייה להגיע הייתה גדולה. הילדים זכרו שנה שעברה את הביקור בפארק המים וממש חיכו לחזור. צהלות השימחה היו גדולות.

כבר בכניסה ניתן להבחין במדשאות הכניסה ואיזור הילדים שהיה מוצל. וזה מאד חשוב כי רוב הבילוי שלנו היה באיזור עולם הילד והצלה של האיזור הזה מבורכת. מה עוד, כמה שהפצרתי בילדים להתמרח במקדם הגנה באיזה שהוא שלב נמאס להם, זה כאילו מנע מהם עוד כמה רגעים של הנאה בפארק. חייבת לציין את רמת הניקיון של הפארק ומתחם האוכל היה טוב. בדיוק מה שילדים אוהבים והכל היה טעים.

צילום סנאפ המרכז החברתי לצילום

בילינו שעות במקום ותמיד כשאנחנו רוצים ללכת, אחרי בילוי של כמה שעות יש תלונות מהילדים… רוצים עוד… הפעם נשארנו כמטע עד לסגירה. חזרנו מאושרים אך תשושים  והילדים… מתי חוזרים. תכלס, חוויה נהדרת לכל המשפפחה. ממליצים בחום על ספארק המים ימית 2000 בחולון ! מילה של “אמא נגה”.

איפה ומתי:

יוני – אוקטובר 2024 , רחוב מפרץ שלמה 66, חולון – פארק פרס

יש להתעדכן בשעות הפעילות של מתחם

כניסה למתקני הספא: בתוספת 25 ש”ח

כתיבת תגובה