ספר חדש – להחזיק אותך קרוב

רומן אירוטי חדש מבית ספר לכל, להחזיק אותך קרוב, מאת מלאני הארלו קורין מייקלס השאיר אחריו מחשבות שכדאי לתת עליהן את הדעת… מילה של “אמא נגה”. 

להחזיק אותך קרוב (צילום: יח"צ)
להחזיק אותך קרוב (צילום: יח”צ)

ספרים… הרבה פעמים קורה שאני קוראת ספר מה שנישאר הוא לאו דווקא העלילה או הגיבורים אלא נושא אחר שעורר בי מחשבות והתלבטויות…
לדוגמא, הרומן החדש “להשאיר אותך קרוב” מספר על איאן צ’ייס ששבר לגיבורת הספר לונדון פריש, את הלב בגיל 17, ואת 18 השנים האחרונות היא בילית בלשנוא אותו על זה. וזה לא היה קשה כל כך, בגלל הפה החריף שלו וסגנון החיים ההולל – שלצערה היא הייתה חייבת להיות עדה לו, כי הם גרים זה ליד זה. בכל פעם שהיא רואה אותו יוצא מהבריכה שלו, חצי עירום וסקסי בטירוף, הגוף שלה מגיב אליו. היה לה קל לתעב אותו. מעולם לא תכננה להזדקק לו. לונדון פריש היא החברה הכי טובה של אחותו הקטנה, של איאן צייס, לא שזה מנע ממנו להתאהב בה. הסיפור שלהם מסובך. הדבר היחיד שמשותף להם, הוא העובדה שהחיים שלהם השתנו ברגע טרגי אחד. כעת הם מנסים להתאבל על אובדן נורא, ולהילחם במשיכה הברורה שיש ביניהם.
כאן למעשה מתחילה התהייה שלי… האם אתם השארתם או משאירים צוואה בגיל צעיר, ובה אתם מחליטים מי יהיו האפוסטרופסים על הילדים שלכם?
הספר כתוב בצורה נעימה מאד לקורא, לפי ההגדרה שלי הוא ‘ספר טיסה’. ספר שתקראו בבת אחת… העלילה ברורה וסופה ידוע מראש, אין הפתעות. אבל, מה שנשאר אצלי הוא עיניין הצוואה. ואתם יודעים מה? לפעמים זה תפקידו של ספר, שיעלה תהיות ויעורר מחשבות אפילו על דברים שלא חשבתם עליהם.
בקיצור, אני, בגילי השארתי צוואה הנוגעת רק לעינייני רכוש… מעניין מה הייתי עושה לו הייתי צעירה יותר.
להחזיק אותך קרוב, מאת מלאני הארלו קורין מייקלס
כריכה רכה
232  עמודים
הוצאת ספר לכל
מחיר  98 שקל
ניתן להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט
www.bookme.co.il
 

כתיבת תגובה