סרט – אחרי ש… התנגשנו

אחרי ש… התנגשנו הוא ספרה הידוע והמדובר של אנה טוד, שזכה למיליון וחצי הורדות ונמכר להוצאת הספרים הגדולה ביותר ברחבי ארה”ב ואשר תורגם  ללמעלה מ-30 שפות, זוכה כעת לעיבוד קולנועי חלק שני. מילה של “אמא נגה”.אחרי ש... התנגשנו (באדיבות : סרטי יונייטד קינג)

מאת : יהודית סטרובולסקי

יותר מ- 140 מיליון צפיות בטריילר, יותר מ- 1.5 מיליארד עותקים שנמכרו מהספר ובישראל – יותר מ- 220,000 צפיות בטריילר של הסרט הראשון בסדרת הסרטים המצליחה, בשבוע הראשון לשיתופו ברשת. ״אחרי ש…״ הוא ללא ספק תופעה חובקת עולם של קהל מעריצים שמחכה לראות את הסרט. מבוסס על ספרה של אנה טוד, שהחלה את דרכה כסופרת כאשר כתבה את ״אחרי ש…״ לוואטפאד. היא פרסמה כל פרק בנפרד והתבססה על דמויות הבנים של להקת וואן דיירקשן. בחלומותיה הפרועים ביותר היא לא דמיינה שזמן קצר מאוחר יותר הספר יזכה למיליארד וחצי הורדות ויימכר להוצאת הספרים הכי גדולה בארה״ב, יתורגם ללמעלה מ- 30 שפות ויופק כסרט הוליוודי.

עכשיו מגיע לבתי הקולנוע החלק השני בסדרה: טסה יכולה להפסיד הכול. להרדין אין מה להפסיד… מלבדה. אחרי שהתנגשנו – החיים לא יראו אותו הדבר. הרדין תמיד יהיה… הרדין. אבל האם הוא באמת הבחור העמוק והמתחשב שטסה התאהבה בו עד כלות על אף החיצוניות הכועסת שלו – או שמא היה זר לאורך כל הדרך? 

אחרי שהתנגשנו  הינו סרט המשך שעוקב אחרי שני גיבוריו שנהלו רומן בעבר ונפרדו, השניים שוקעים במסכת של תשוקה, קנאה , מריבות ועוד.

לתוך התסבוכת נכנס לו גורם שלישי שבודאי לא מקדם את העלילה אל עבר הקשת.

מערכת היחסים המעיים מתעללת נמרחת על פני כל הסרט, תוך הצגת מערבולת חושים, התנהגות הרסנית, סודות עבר המתגלים ומועלים לקדמת הבמה  והכול במסווה של רומן.

יהיו אלו אשר יביטו אל תוך העלילה ויסלדו ממנה, ויהיו אלו אשר יפיקו מהצפייה הנאה היות והיא עוסקת בסופו של דבר באהבה, אם כי היא הרסנית, אך מה בעולמינו היום, אינו הרסני?

הסרט גם מחזק את העובדה שאי אפשר לשאת את האהבה עם לא יהיה מהול בה אותו הדבר שלא מדברים עליו בפרהסיה….

ג’וזפין לנגפורד והירו פיינס טיפין מככבים בסרט ומציגים היטב את הילדה הטובה והילד הרע, שמנצל את תכונותיה הנוחות אולי בגלל עמוד שדרה רעוע. הקונפליקטים הם הם אילו המייצבים את מערכת היחסים המוזרה.

סה”כ חוויה מעניינת …. מילה של “אמא נגה”.

כתיבת תגובה