סרט חדש – אמסטרדם, לכו לראות. מילה של “אמא נגה”.

“אמסטרדם” של הבמאי דיוויד או ראסל מחדד לנו את הקשר בין הון לשלטון, מציג חברות נפלאה ומרגשת, משחק נפלא וקסט שחקנים מרשים המעצים את הסרט 🙂 אהבתי מאד 🙂 ממליצה בחום. מילה של “אמא נגה”.

באדיבות פורום פילם

‘אמסטרדם’, מהבמאי המוערך דיוויד או ראסל מציג אפוס פשע רומנטי מקורי על שלושה חברים טובים המוצאים את עצמם במרכזה של אחת המזימות המדהימות ביותר בתולדות ארה”ב. מותחן קומי על אהבה ונאמנות השוזר אירועים אמיתיים בהיסטוריית ארה”ב עם דמויות שנכתבו במיוחד עבור עלילת הסרט.

באדיבות פורום פילם

הסרט אמסטרדם הוא סרט לאוהבי קולנוע אמיתיים הכולל צוות כוכבים עטור פרסים, ערכי הפקה מפוארים ותלבושות אופנתיות תואמות.

הסרט מבוסס על פרק פחות ידוע בהיסטוריה האמריקנית אך מעורר השתאות ומרתק ועם זאת מציג בלב הסיפור חברות אמיצה. כוכב הסרט, כריסטיאן בייל, מסביר שהדמויות הבדיוניות נשזרו אל תוך אירועים עובדתיים מההיסטוריה האמריקאית ויחד הדמויות כורתות ברית שהם תמיד ישמרו אחד על השני, לא משנה מה.

“זה סיפור מרתק, ורוב האנשים מופתעים לגלות שהדברים באמת קרו”, אומר הבמאי דיוויד או ראסל וממשיך: “זו היסטוריה שאינה ידועה לקהל ולכן זה מרגש. משהו גדול מגיע, מסתורי, מרתק ובוגדני ולכן זה סיפור מעורר השראה עבורי”.

צפיתי בסרט ומאד התרגשתי, ראשית מחברות מופלאה בין שלושה חברים ששזורה בהיסטוריה של ארצות הברית המציגה את הקשר שתמיד קיים בין הון- שלטון. סטיילינג נפלא, ליהוק משובח ומשחק מצויין של שחקנים נפלאים. קצת ארוך אבל… הנאה מובטחת ! רוצו לראות מילה של “אמא נגה”.

באדיבות פורום פילם

אמסטרדם – Amsterdam –

בימוי: דיוויד או ראסל

תסריט: דיוויד או ראסל

הפקה: ארנון מילצ’ן, מת’יו בודמן

מפיק אחראי: יריב מילצ’ן

עריכה: ג’יי קסידי

צילום: עמנואל לובצקי

פסקול: דניאל פמברטון

שחקנים:

כריסטיאן בייל – בורט ברנדסן

ג’ון דיוויד וושינגטון – הרולד וודמן

מרגו רובי – ואלרי ווז

רמי מאלק – טום ווז

רוברט דה-נירו – גנרל גיל דילנבק

אנה טיילור ג’וי – ליבי ווז

כריס רוק – מילטון קינג

זואי סלדניה – אירמה סיינט קלייר

מייק מאיירס – פול קנטרבורי

טיילור סוויפט – ליז מיקינז

אורך הסרט: 135 דקות הסרט מופץ ע”י פורום פילם

כתיבת תגובה