סרט חדש – גומנגי השלב הבא מצחיק ומהנה

סרט חדש עולה לאקרנים ג’ומנג’י : השלב הבא – Jumanji: The Next Level בכיכובם של דוויין ג’ונסון, דני דה ויטו, דני גלובר ועוד… מצחיק ומהנה. אהבנו 🙂 מילה של “אמא נגה”.

ג'ומנג'י : השלב הבא
ג’ומנג’י : השלב הבא

בסרט, ג’ומנג’י : השלב הבא , החבורה מתאחדת בשנית, אך הפעם המשחק השתנה. כאשר הם חוזרים לג’ומנג’י כדי להציל אחד משלהם, הם מגלים שהמשחק שונה לחלוטין ממה שהכירו. השחקנים יהיו חייבים להגיע אל האזורים הנידחים ביותר במשחק, ממדבריות ועד לפסגות מושלגות, כדי להצליח לברוח מהמשחק המסוכן ביותר בעולם.
במאי הסרט ג’ייק קסדן מספר “ההזדמנות לשוב לרעיון שמאחורי הסרט, לדמויות שבו – גם הנערים בעולם האמיתי וגם האווטארים שלהם במשחק – פשוט לא עמדנו בפיתוי לעשות סרט המשך, אך המתנה הכי גדולה בסיפור הזה היא שהצלחנו לאחד בשנית את כל כוכבי הסרט ובמקביל לשנות באופן גורף את חלוקת התפקידים בין הדמויות וזה מחייה מחדש את הכול, זה העניק לנו את היכולת להשתמש ברעיון המרכזי של הסרט שוב אך באופן שונה לחלוטין.”
קסדן ממשיך: “מה תוכל ללמוד על עצמך אם יכולת לבלות יום בגופו של מישהו אחר? זה הרעיון המרכזי בסרט כמובן. אך יש תשובות הרבה יותר מתוחכמות לשאלה כאשר מוסיפים למשוואה דמויות חדשות המביטות על מהלך חייהם ממרום גילם, לטעמי זה פשוט רלוונטי, עצם העובדה שאתה מבוגר לא סותרת את העובדה שתמיד תמצא דברים חדשים לגלות על עצמך.”
ג'ומנג'י : השלב הבא
ג’ומנג’י : השלב הבא

סרטי ג’ומנג’י שונים מהרבה סדרות סרטים אחרות. כאן ניתן לראות כוכבי ענק מגיעים לסט ומשחקים דמות עם אישיות שונה לחלוטין ממה שהכרתם: “אחד מהרעיונות המרכזיים בסרט הוא שהדמויות לאו דווקא יהיו אותם האווטארים במשחק כפי שהיו בסרט הראשון. יש פשוט קומדיה מובנית בסיטואציה שכזו. התרגלת להיות בגוף האבסורדי הזה וזה כבר מרגיש לך נורמלי ועכשיו לפתע אתה באווטאר שונה? הרעיון במשחק ג’ומנג’י הוא שהוא שם אותך באווטאר על מנת ללמד אותך משהו לגבי עצמך, והדרך לשם יכולה להיות משעשעת מאוד,” מסכם מפיק הסרט טולמך.
ג'ומנג'י : השלב הבא
ג’ומנג’י : השלב הבא

צפיתי בסרט, ג’ומנג’י : השלב הבא,  יחד עם הבן שלי, בחור בן 18 שתענוג צרוף ללכת איתו לסרטים (כל עוד הוא מסכים לבוא עם אמא שלו) בהנאה גדולה.
בסרט יש תמהיל מושלם של אקשן וקומדיה, אהבנו את הדמויות, צחקנו שנינו יחד עם כל האולם והעברנו שעתיים בכייף גדול ובהנאה צרופה 🙂
ממליצים בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
ג’ומנג’י : השלב הבא
ג'ומנג'י : השלב הבא
ג’ומנג’י : השלב הבא

בימוי: ג’ייק קסדן
תסריט: ג’ייק קסדן, ג’ף פינקר, סקוט רוזנברג
הפקה: ג’ייק קסדן, ג’ף פינקר, סקוט רוזנברג, מאט טולמך, דני גרסיה, היראם גרסיה, דייוויד האוסהולטר, מלווין מאר, וויליאם טיטלר, טד פילדס, מייק וובר, דוויין ג’ונסון
עריכה: סטיב אדווארדס, מארק הלפריץ
צילום: גיולה פדוס
פסקול: הנרי ג’קמן
שחקנים:

דוויין ג’ונסון – ד”ר סמולדר ברייבסטון
קווין הארט – מאוס פינבר
ג’ק בלאק – פרופסור שלי אוברון
קארן גילאן – רובי ראונדהאוס
דני דה ויטו – אדי
דני גלובר – מיילו
ניק ג’ונאס – אלכס
אקוופינה – מינג
אורך הסרט: 123 דקות, הסרט מופץ ע”י א.ד. מטלון ופורום פילם.

 

כתיבת תגובה