סרט לילדים – טום וג'רי. מילה של אמא נגה

טום וג’רי – הסרט 🙂 עולה לאקרנים 🙂 מי לא אוהב את טום וג’רי והפעם הם חוזרים אלינו למסך עם סרט מרהיב במיוחד. מילה של “אמא נגה”.
מאת : עופרה פנחס

טום וג'רי (באדיבות: Warner Bros©)
טום וג’רי (באדיבות: Warner Bros©)

סדרת האנימציה המיתולוגית על חתול ועכבר שהם האויבים והחברים הכי טובים שיש מגיעה לראשונה לסרט לייב אקשן משולב אנימציה על המסך הגדול.
כשג’רי העכבר עובר למחילת פאר במלון יוקרה בעיר ניו יורק ערב “חתונת המאה”, המלון נאלץ להעסיק את טום החתול בשביל לתפוס את העכבר השובב. קרב החתול והעכבר המתפתח מאיים להרוס קריירות, את החתונה ואולי את המלון כולו.
מי לא אוהב את טום וג’רי  והפעם הם חוזרים אלינו למסך עם סרט מרהיב במיוחד. הכל מתחיל בסנטרל פארק בניו יורק,
טום וג'רי (באדיבות: Warner Bros©)
טום וג’רי (באדיבות: Warner Bros©)

טום החתול פוצח במופע מוזיקלי לעיני הקהל הרחב, ג’רי כהרגלו עושה קונדסים ומחבל לטום במופע שמסתיים במרדף של השניים ברחבי הפארק, תוך כדי מרדף טום מתנגש ברוכבת אופניים שבסה”כ היתה בדרכה לעבודה, קיילה רוכבת האופניים שוב מאחרת לעבודה, ננזפת ומפוטרת.
קיילה מחליטה לנסות את מזלה בעבודה במלון תוך כדי התחזות למשהי אחרת, ג’רי וטום אף הם מגיעים למלון וממשיכים את המרדף שלהם גם שם, תוך כדי מרדף ג’רי הופך לעכבר המבוקש שלא מפסיק לעשות נזקים והופך למבוקש.
קיילה חסרת האונים מתחייבת לתפוס את ג’רי ומתחברת לטום למשימה משותפת שהמטרה שלה לתפוס את ג’רי ומשם העניינים נעשים מצחקים, מוזרים והולכים ומסתבכים…
טום וג'רי (באדיבות: Warner Bros©)
טום וג’רי (באדיבות: Warner Bros©)

סרט בדיבוב לעברית, נהדר, מצחיק כייפי ומובטחת הנאה לכל המשפחה מהקטנים עד הגדולים, חווית צפייה נהדרת. ממליצים בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
טום וג’רי | Tom & Jerry – סרט לייב אקשן משולב אנימציה לכל המשפחה
בימאי: טים סטורי
ארה”ב 2021 , 100 דקות

כתיבת תגובה