סרט חדש לילדים – לוקה

לוקה, הוא סרט לילדים, קומדיה אמריקאית בהנפשה ממוחשבת מבית דיסני פיקסאר. הסרט מוצג באנגלית ובדיבוב לעיברית. אהבנו מאד 🙂 מילה של “אמא נגה”.

לוקה (באדיבות דיסני ישראל)
לוקה (באדיבות דיסני ישראל)

“לוקה”, הסרט החדש מאולפני דיסני פיקסאר, הוא סיפור מצחיק ונוגע ללב על ידידות ועל האומץ לצאת מאזור הנוחות שלך, ובמרכזו שני מתבגרים שהם במקרה גם מפלצות ים. סיפור התבגרות אודות נער צעיר החווה קיץ אחד בלתי נשכח, מלא בגלידות, פסטות ורכיבה על קטנוע. לוקה חולק את ההרפתקאות האלה בזכות אלברטו, חברו הטוב החדש, שחושף אותו לעולם חדש ומסעיר. אבל סוד כמוס אחד עליו הם חייבים לשמור יהפוך את המסע המסעיר אל הלא נודע למאתגר במיוחד: הם מפלצות ים מעולם אחר השוכן ממש מתחת לפני הים. עבורם, בני האדם הם כמו יצורים מהחלל. על בני האנוש הם יודעים רק מהחפצים הנסחפים עמוק אל הים, ועבור שני הצעירים האלה, העולם מעל פני הים נראה מופלא.
לוקה (באדיבות דיסני ישראל)
לוקה (באדיבות דיסני ישראל)

לכן, כאשר לוקה מגלה דרך חברו הצעיר כי למפלצות הים יש יכולת להשתלב בין בני האדם ולהפוך גם הם לאנשים רגילים, בתנאי שאף טיפת מים לא תיגע בגופם, הוא מתגבר על פחדיו ומחליט לצאת להרפתקה מלאת הפתעות שתשנה את חייו לעד
צפיתי בסרט עם הנכד של בן ה 4. הבחור ישב יפה לאורך כל הסרט ולא השתעמם לרגע. כששאלתי אותו איך היה, הוא מאד נהנה, תכלס זה הכי חשוב, ואני מוסיפה סרט מרגש מאד שערך החברות הוא ערך עליון וחשוב והאנימציה של דיסני : ) חגיגה 🙂 בקיצור, לכו עם הילדים, מבטיחה לכם שתהנו 🙂 מילה של “אמא נגה”.
לוקה (באדיבות דיסני ישראל)
לוקה (באדיבות דיסני ישראל)

במאי הסרט אנריקו קאסארוסה מספר על מפלצות הים “מפלצות ים הן מטאפורה לכך שאתה מרגיש שונה או לא חלק מהקבוצה, אני מאוד מתחבר לכך שכל דמות בסרט מרגישה שונה או מוזרה בצורה כזו או אחרת. לוקה וחברו אלברטו רוצים באופן נואש להיות חלק מהעולם מעל פני המים – אך הם חוששים שהעולם לא יקבל אותם כפי שהם ועם זאת הם מרגישים גאים להיות מפלצות ים”.
לוקה – Luca
ארה”ב, 2020
לוקה (באדיבות דיסני ישראל)
לוקה (באדיבות דיסני ישראל)

בימוי: אנריקו קאסארוסה
תסריט: אנריקו קאאסרוסה, ג’סי אנדרוז, מייק ג’ונס, סימון סטפנסון
הפקה: אנדריאה וורן, פיט דוקטר, פיטר סוהן, קירי הארט
פסקול: דן רומר
קולות באנגלית:
לוקה פאגורו – ג’ייקוב טרמבליי
אלברטו סקורפנו – ג’ק דילן גרייזר
ג’וליה מרקובלדו – אמה ברמן
ארקולה ויסקונטי – סבריו ריימונדו
קולות בעברית:
לוקה פאגורו – דניאל שופוב
אלברטו סקורפנו – רותם איזנר
ג’וליה מרקובלדו – זואי אלמוג
ארקולה ויסקונטי – נועם טל
אורך הסרט: 95 דקות
הסרט מופץ ע”י פורום פילם

כתיבת תגובה