סרט חדש – קרואלה – מילה של אמא נגה

קרואלה, Cruella, הסרט החדש של דיסני, הוא לא סרט קלאסי לילדים אבל, סרט חובה לכל חובבת אופנה וסטיילינג 🙂 מילה של “אמא נגה”.

קרואלה (באדיבות פורום פילם)
קרואלה (באדיבות פורום פילם)

קרואלה, הסרט העלילתי החדש של דיסני, עוקב אחר שנותיה המוקדמות והמרדניות של אחת הגיבורות הקולנועיות הידועות לשמצה, אייקון האופנה הידועה והמרשעת, קרואלה דה ויל האגדית. זאת המרשעת שהיכרנו מהסרט “מאה ואחד כלבים וגנבים”
101 כלבים וגנבים הוא סרט קומדיה אמריקאי משנת 1996, בבימויו של סטפן הרק. הסרט מבוסס על הסרט המונפש “על כלבים וגנבים” משנת 1961, שהוא בתורו מתבסס על רומן משנת 1956 בשם 101 דלמטים, מאת הסופרת האנגליה דודי סמית. בשנת 2000 יצא לסרט המשך, “102 כלבים וגנבים”.
“קרואלה” מתרחש בלונדון של שנות השבעים המסעירות, תוך כדי מהפכת הפאנק-רוק ועוקב אחר נוכלת צעירה בשם אסטלה (אמה סטון), בחורה נועזת ויצירתית, הנחושה בהחלטתה להפוך לשם דבר בעולם עיצוב האופנה. היא מתיידדת עם זוג גנבים שמתחברים מיד לאופי השערורייתי שלה וביחד הם בונים את מרחב מחייתם בלונדון הסוערת.
קרואלה (באדיבות פורום פילם)
קרואלה (באדיבות פורום פילם)

מפגש מקרי עם אייקונית האופנה הברונית פון הלמן (אמה תומפסון), יוצר חלון הזדמנויות עבור הבחורה השאפתנית, אבל כשמשהו משתבש בדרך, והידידות בין שתי הנשים הופכת לתחרות, אישיותה החדשה של אסטלה מתפתחת וכולנו עדים להיווצרותה של נבלית העל: קרואלה דה וויל.
קרואלה, הוא לא סרט לילדים, אבל, הוא סרט חובה לכל חובבת אופנה וסטיילינג 🙂 משחק נפלא ועיצוב תלבושות משובח 🙂 שמפיל את הלסת 🙂 אהבתי, מילה של “אמא נגה”.
בימוי: קרייג גילספי
שחקנים:
אמה סטון (לה לה לנד)
אמה תומפסון (על תבונה ורגישות, אהבה זה כל הסיפור)
מארק סטרונג (קינגסמן)
ארה”ב, 2021
אורך הסרט: 133 דקות
הסרט מופץ ע”י פורום פילם
 

כתיבת תגובה