סרט לילדים – המופלאה

“המופלאה”, סדרת הלהיט של דיסני העוקבת אחר נערה ונער שיכולים לשנות צורה לחיפושית המופלאה ולחתול השחור ולהציל את העולם מאוייביו, יוצאת לראשונה עם עיבוד קולנועי שיופץ על ידי רד קייפ  הפצה בבתי הקולנוע בכל רחבי הארץ ב-2 גרסאות – עברית ואנגלית. מילה של “אמא נגה”.

מאת : עופרה פנחס

סרט הקולנוע הראשון לסדרת הילדים המצליחה בעולם. אף אחד לא סופר את מרינט בבית הספר והיא מרגישה בודדה. תקלה במעבדת הכיתה מעניקה לה לפתע כוחות על שהופכים אותה  ל”המופלאה”  יחד עם אדריאן בן גילה (“חתול שחור”). יחד הם לומדים לעבוד עם כוחותיהם החדשים, ומצוידים בחליפות מיוחדות הם יגנו על העיר האהובה שלהם ועל תושביו מפני נבל מסתורי ותכניותיו הזדוניות בים, באויר וביבשה. 

לאחר שהתאהבנו בה בסידרת הטלויזיה “המופלאה” הגיעה לראשונה למסך הקולנוע בסרט חדש מבית דיסני, אז כמובן שכנסתי את הילדים ונסענו לצפות.כמו כל סרט טוב מבית דיסני העלילה עם ערך רב.

מרינט מגיעה לביה’ס חדש, חווה בדידות וכלום לא יוצא לה כמו שצריך… 
מרינט זוכה לקבל כוחות מיוחדים להציל את העולם מכוחות הרשע, היא יוצאת למסע קסום של הרס, בנייה והרפתקאה מופלאה שמפגישה אותה עם חתול שחור וביחד הם יוצרים כוחות חדשים עם חליפות מיוחדות המסתירות את זהותם ומנסים להציל את העיר האהובה שלהם מפני נבל מסתורי ותוכניותיו הזדוניות.


הם פועלים באוויר, בים ויבשה.
סרט נפלא, מעניין ומהנה. אהבנו ממליצה בחום!
מילה של “אמא נגה”.

את המותג יצר צעיר יהודי – צרפתי  בשם ג’רמי זאג  שגייס סביב חלומו משקיעים ויצר את המותג” , הדחויות והסדרה וכיום הינו בעליו של אולפן האנימציה ZAG  ובמאי הסרט.

המפיק המוזקילי הוא מייקל גראסרי (במאי “האמן הגדול בעולם” ומפיק “רוקטמן”) ובין המפיקים הארווי מייסון  (“לשיר”  ) וג’רמי זאג.

כתיבת תגובה