סרט לילדים – חברים דמיוניים

“חברים דמיוניים” סרטו של הבמאי ג’ון קרסינסקי בכיכובו של ריאן ריינולדס בלייב אקשן חדש מצחיק ומלהיב לכל המשפחה!. מילה של “אמא נגה”.

חברים דמיוניים

מהתסריטאי והבמאי ג’ון קרזינסקי מגיע הסרט ‘חברים דמיוניים’ המביא את סיפורה של ילדה אשר מגלה שיש לה את היכולת לראות את החברים הדמיוניים של כולם. היא מחליטה לצאת להרפתקה קסומה כדי לנסות ולאחד מחדש בין הילדים לחבריהם הדמיוניים שנשכחו מזמן.

הסרט בכיכובם של ריאן ריינולדס, ג’ון קרזינסקי, קיילי פלמינג, פיונה שו ובקולותיהם של סטיב קארל, פיבי וולר ברידג’ ולואיס גוסט ג’וניור. כל זאת לצד הרבה דמויות צבעוניות וייחודיות המשקפות את כוח הדמיון המופלא שיש לילדים.

בסקירה, הגענו לסרט עם 2 ילדים בני 7 וחצי ו – 6. אורך הסרט כ 101 דקות, הילדים ישבו מרותקים למסך והתגלגלו מצחוק. השיח שהתפתח לאחר הסרט הוא שילוב של החברים הדמיוניים של הילדים. כייף היה לשמוע על החברים הדמיוניים שלהם וגם על החבר הדמיוני שלי.

אהבנו את הסרט מאד ואת השיח שעלה בעקבותיו.

לגבי הדיבוב, אני אישית, הייתי מעדיפה לצפות בגרסה האנגלית עם ראין ריינולדס וסטיס קארל. אם הילדים שלכם יותר גדולים, לכו על הגרסה האנגלית ותהנו 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

באדיבות פורום פילם

חברים דמיוניים – Imaginary Friends

במוי ותסריט : ג’ון קרסינסקי
שחקנים : ריאן ריינולדס, ג’ון קרסינסקי, קיילי פלמינג, פיונה שו ובקולותיהם של סטיב קארל, פיבי וולר ברידג’ ולואיס גוסט ג’וניור. 

דיבוב הגרסה העברית

וידאופילם אינטרנשיונלאולפן דיבוב
אורנה כץבימוי הגרסה העברית
אורנה כץתרגום
שירה שטיינמץעריכת לשון

ארה”ב, 2024

אורך הסרט: 101 דקות

הסרט מופץ ע”י פורום פילם.

כתיבת תגובה