סרט – שומרי הגלקסיה 3

שומרי הגלקסיה חלק 3 בטרילוגיה עולה היום לאקרנים. סרטו השלישי והאחרון של הבמאי והתסריטאי ג’יימס גאן. סרט נפלא ומרגש רוצו לצפות, אהבנו מאדדד 🙂 מילה של “אמא נגה”

באדיבות פורום פילם

בסרט החדש מאולפני מארוול, שומרי הגלקסיה 3, החבורה המשונה והאהובה נראית מעט שונה בימינו. בעוד פיטר קוויל (כריס פראט) מתאבל על האובדן של גמורה (זואי סלדנה), עליו לגייס חזרה את הצוות מסביבו על מנת להגן על היקום וגם על אחד משלהם. אם הם לא יעמדו במשימה זה יהיה סופם של שומרי הגלקסיה כפי שהכרנו אותם.  

כאשר גאן החל לדמיין את הטרילוגיה בעיניי רוחו הוא ידע דבר אחד. “היו הרבה דברים שניחשתי, היו הרבה דברים שפשוט לא ידעתי. אבל ידעתי שמבחינתי שורש הכל מתחיל בסיפורו של רוקט, מהיכן הוא הגיע ומי הוא היה. זה היה חשוב לי מאוד לספר את הסיפור הזה.”

בסרט הנוכחי זו אכן דמותו של רוקט המניעה את העלילה. בתחילת  הסרט  החבורה האהובה והמשונה מתרגלת לחייה על כוכב Knowhere. אך לא חולף זמן רב עד שעברו של רוקט ישפיע על חיי כל החבורה. פיטר קוויל אשר עדיין מחלים מאובדנה של גומורה, נדרש לאגד את הצוות סביבו כדי לצאת למשימה המסוכנת להצלת חייו של רוקט – משימה אשר אם היא לא תושלם כראוי תוכל להוביל לסופם של שומרי הגלקסיה. ג’יימס גאן אומר: “הצופים צריכים להכין את עצמם לעוד רכבת הרים ויזואלית וריגשית. הדמויות גדולות יותר, הסטים גדולים יותר, התלבושות, הפעלולים, הכל משתלב לסרט אחד.”

באדיבות פורום פילם

צפיתי בסרט עם בני, חוויה של אמא ובן. הגעתי ללא כל ציפיות. לא זוכרת שצפיתי בסרט הראשון ולא בשני. חשבתי שיהייה לי קשה ‘להשלים’ את הפער. אז… חשבתי 🙂 הסרט פשוט סוחף, מעולה, פעלולים עוצרי נשימה, תלבושות מרתקות, סאונד נפלא ופס קול מרגש 🙂 ערך החברות ששזור לאורכו של כל הסרט מרגש עד… דמעות. לא רק אני היזלתי דמעות.

בסוף ההקרנה הקהל מחא כפיים 🙂 מה עוד יש לאמר? רוצו, טוסו לראות. סרט נפלא 🙂 אהבתי מאד מאד 🙂 מילה של “אמא נגה”.

באדיבות פורום פילם

שומרי הגלקסיה 3

בימוי: ג’יימס גאן

תסריט: ג’יימס גאן

הפקה: קווין פייגי

שחקנים:

כריס פראט, זואי סלדנה, דייב באוטיסטה, קארן גילאן, פום קלמנטיף ובהשתתפות בראדלי קופר כקולו של רוקט ווין דיזל כקולו של גרוט.

אורך הסרט: 149 דקות

הסרט מופץ על ידי פורום פילם

כתיבת תגובה