עושה לכם עיניים עם GIGI STUDIOS

חברת דיוק אופטיקס השיקה במשרדיה המפוארים בראשון לציון את הקולקצייה החדשה של חברת GIGI STUDIOS בנוכחות פטריסיה ראמו בעלת המותג, באירוע מכובד ומאד מפנק. מילה של “אמא נגה”.

GIGI STUDIO עם פטריסיה ראמו
GIGI STUDIO עם פטריסיה ראמו

אתם כבר מכירים אותי, יודעים שיש לי אהבה מיוחדת למשקפיים ויש לי אוסף אדיר של משקפיים. שבוע שעבר הוזמנתי להשקה של חברת GIGI STUDIOS  בנוכחות בעלת המותג והמעצבת הראשית 🙂 כמובן שהגעתי 🙂
רבים יסכימו שבמדינת ישראל, מעוז השמש והחופים, הרי שתחילת החורף היא רק המלצה על פי לוח שנה. ובהתאם לתפיסה זו, התחזית לחורף 2019 – 2020: חם ואופנתי. לכן, המלצה לא פחות חמה: לא להזניח את ההשקעה בלוק האופנתי גם מבחינת משקפי שמש, בייחוד כאשר מדובר במותגים ייחודיים ואיכותיים. הרי ידוע  שמשקפי השמש הם כבר מזמן לא רק פריט פונקציונאלי, אלא אאוטפיט שנועד להשלים את המראה הטרנדי וליצור רושם שקשה להתעלם ממנו.
GIGI STUDIO עם רונן שני טרנדולוג - דיוק אופטיקס
GIGI STUDIO עם רונן שני טרנדולוג – דיוק אופטיקס

חברת GIGI STUDIOS הבינלאומית השיקה את ליין משקפי השמש שלה במשרדי חברת דיוק אופטיקס, היבואנית הרשמית לישראל, הזדמנות לבעלי חנויות בתחום האופטיקה להתעדכן בהלך הרוח של המותג ולעדכן את הקולקציה.
ליין משקפי השמש של GIGI STUDIOS עוצב בהשראת הצבעוניות התוססת והאורבנית ומציג משקפי שמש עם מסגרות עדינות ועדשות בצבעים חמים: חום, אדום, סגול, אפור וכתום-שקיעה. בנוסף ניתן למצוא מסגרות בעיצוב “משקפי טייסים” ואת ליין ה LAB, המשלב שיק היפסטרי עם נוחות ללא פשרות ומבטיח נוכחות שקשה להתעלם ממנה.
ליין משקפי הראיה כולל מסגרות “חצי מסגרת” ומסגרות העוטפות את כולה. ניתן למצוא בו דוגמאות מנומרות פראיות, לצד מסגרות במראה מאופק המשחקות עם הזרימה של קווי המסגרת ויוצרות מראה שיקי במיוחד. ואם אתם חובבי וינטג’, תוכלו למצוא  בקולקציה מסגרות חתוליות הקורצות לשנות ה-50 העליזות, בגוונים משתנים הנעים בין לבן קלאסי לאדום נועז.
GIGI STUDIO עם גולן נהרדעא ופטריסיה ראמו (צילום: איילת שאשא)
GIGI STUDIO עם גולן נהרדעא ופטריסיה ראמו (צילום: איילת שאשא)

השילוב של אופנתיות, נוחות ואיכות מאפיין את חברת GIGI STUDIOS יותר מ – 50 שנה ומהווה לאורך הזמן את ה”אני המאמין” שלה. החברה, בניהולה של פטריסיה ראמו בת ה 26, התחילה את דרכה במפעל למסגרות של סבה. כיום משווקת GIGI STUDIOS משקפי שמש ומסגרות ב – 45 מדינות בעולם ועומדת במבחן הזמן ושינויי האופנה במהלך השנים, תוך הקפדה על קול ייחודי בעולם האופנה שמחדד את מיקומה בשוק הבינלאומי. ראמו, שלמדה אופנה בלונדון, הכתיבה את אופייה המחודש של החברה והשאירה בה חותם בהפיכתה לחברה בינלאומית משמעותית, אחת מהרשתות המוכרות והמצליחות בעולם שמוצריה מבוקשים על ידי מפורסמים רבים.
 משקפיים של GIGI STUDIO
משקפיים של GIGI STUDIO

חברת דיוק אופטיקס, מהמובילות בארץ בייבוא משקפי שמש ומסגרות ראיה, שחרטה על דגלה אופנתיות, נוחות ויוקרה השיקה, כאמור, את הקולקציה של GIGI STUDIOS במשרדי החברה, בנוכחות עיתונאים ומפורסמים שונים, בתום תערוכה בת שמונה ימים בה הוצגו מגוון המותגים שדיוק אופטיקס מייבאת.
את הקולקציה ניתן להשיג בחנויות המובחרות.

כתיבת תגובה