עיצוב חדר אמבט כמו בבית מלון

נזכרים בגעגוע בחופשה האחרונה בחו”ל ואיך שהתפעלתם מחדר האמבט המעוצב והאסתטי במלון? למה שלא יהיה לכם כזה בבית?

פלסאון - פסי ניקוז (צילום: חברת פלסאון)
פלסאון – פסי ניקוז (צילום: חברת פלסאון)

נזכרים בגעגוע בחופשה האחרונה בחו”ל? ואיך בסוף כל יום טיול מהנה, אך מפרך, התפעלתם מחדש מהעיצוב המושקע בחדר האמבט ומפסי הניקוז האסתטיים הממוקמים בחוכמה בצדי פינת הדוש? אז… למה שלא תתפעלו כל יום – בחדר האמבט הביתי? חברת “פלסאון” הישראלית מציעה להחליף את עיגול הניקוז הסטנדרטי שבמקלחת – בפס ניקוז מעוצב, אסתטי ואלגנטי! החברה, מהמובילות בארץ ובעולם במתן פתרונות לחדר האמבט ובפתרונות חיבור, מתמחה במוצרים מעוצבים לחדר האמבט ובמוצרי סניטציה.
“כל חדר אמבט יכול להקרין אווירה יוקרתית של מלון בוטיק או צימר מפנק, ואחת הדרכים לכך היא להפוך אביזר הכרחי ולא מעוצב כמו עיגול ניקוז – לאלמנט עיצובי, שישולב באופן הרמוני עם אריחי המקלחת, תוך שהוא מנקז את המים בספיקה מעולה”, מסבירה ג’יין מטלון-דריי, מנהלת השיווק של “פלסאון ישראל”.
פלסאון - פסי ניקוז (צילום: חברת פלסאון)
פלסאון – פסי ניקוז (צילום: חברת פלסאון)

לפלסאון מגוון דגמים של תעלות ופסי ניקוז, העשויים מטקסטורות ומחומרים שונים: נירוסטה – בגוון מט או בגימור שחור מט; זכוכית – בצבע ירוק, לבן, חום ושחור; אבני פסיפס; אבן מלאכותית – לבנה, לבנה עם פס נירוסטה, שחורה עם פס נירוסטה; דגם ענתיק, ועוד.
ניתן להשיג את התעלות ופסי הניקוז באורך של 650 – 1150 מ”מ (תלוי בדגם), עם או בלי סיפון מובנה, תעלות ניקוז נמוכות, דוגמאות ותצורות שונות של חורי ניקוז – פסים לאורך או לרוחב, ריבועים, עיגולים, ועוד (תלוי בדגם).
פלסאון מעניקה לפסי הניקוז 5 שנות אחריות.
פרטים באתר: https://www.plassondesign.co.il/
להשיג בחנויות קרמיקה ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה