עם הפנים לסתיו

המודעות  לטיפולי פנים בסתיו ובחורף גבוהה במיוחד, לאור העובדה שדווקא בעונה הקרה רצוי לטפל בבעיות בעור הפנים. מהם 3 טיפולי עור המומלצים בעונה הקרה?

ד”ר איהאב סיאם  מומחה לרפואת עור ומין, בוגר בית החולים “הדסה”  ועובד לצידה של הדרמטולוגית הבכירה ד”ר מרינה לנדאו במרכז לרפואה אסתטית בהרצליה (בתמונה באדיבות יח”צ) מפרט ומסביר על מה רצוי לשים דגש כשזה נוגע לעור הפנים :

מלזמה , כתמי שמש, היפר פגמנטציה פוסט דלקתית –

תופעה  של עלייה בכמות המלנין  באזור מסוים או נרחב בפנים, שיכולה להיגרם ממספר סיבות כמו: חשיפה לשמש, נטילת תרופות, מצבי דלקת בעור, אחרי לידה  ואו שינויים הורמונליים.

נשים רבות ובעיקר נשים לאחר לידה סובלות מהיווצרות של כתמי חומים בפנים. אלו יכולים להופיע באזור הלחיים או מעל לשפה העליונה. כאמור, כתמים אלו יופיעו כתוצאה משינוי הורמונלי או עלייה בהורמונים או דלקת, כל אלו מגבירים את פעילות המלנין בעור.

cosmetology plastic surgery beauty concept

בעיות אלו דורשות שילוב טיפולים שונים , כמו : טיפול תרופתי שמכיל הידרוקוינון, קרם מנגזרת ויטמין  A וחומצה אזילית.

טיפולים אלו יעילים לרוב וההתמדה בתהליך היא חלק חשוב בהצלחת הטיפולים.

פיליניג כימי –  חומצה סליצילית או חומצה גליקולית  אך בריכוזים גבוהים יותר.  הטיפול בפילינג יעיל,  עוזר לחדש ולרענן את עור הפנים, מחליק קמטים, מבהיר ומעלים את כל כתמי הפיגמנטציה.

טיפול מצוין לעבור בסתיו ובחורף.  

טכנולוגיית לייזרים INTENSE PULSED LIGHT–  טיפול לייזר  עם אורך גל שנקלט במלנין עוזר לחידוש וייצור קולגן בעור הפנים.

חשוב לזכור,  האבחון הנכון  בשילוב של טיפול או טיפולים (כל מקרה לגופו), תלוי בסוג העור והמצב הרפואי של המטופל/ת ואין טיפול אחד זהה לכולם.

כתיבת תגובה