עצמל'ה מציעה שמיכות פעילות מקסימות לתינוקות!

רשת רהיטי הילדים עצמל’ה משדרגת את חווית היציאה מהבית עם תינוקות ופעוטות ומשיקה שמיכות פעילות מקסימות מעוצבות, שגם ההורים אוהבים 🙂 מילה של “אמא נגה”.

שמיכת פעילות ורודה כוכבים (צילום: שחר פליישמן)
שמיכת פעילות ורודה כוכבים (צילום: שחר פליישמן)

רשת רהיטי הילדים,הנוער והתינוקות עצמל’ה משדרגת את חווית היציאה לטיול בחוץ עם תינוקות  ומשיקה קולקציית שמיכות פעילות מעוצבות. השמיכות מצטרפות לקולקציית התינוקות החדשה והמתפתחת של הרשת אשר מציעה מגוון של חדרי תינוקות מעוצבים ואיכותיים, אביזרים משלימים וקולקציית טקסטיל.
שמיכת הפעילות לתינוק מיועדת לשימוש בחוץ וגודלה 120*120 ס”מ. המשטח עשוי מצידו האחד 100% כותנה רכה ומצידו השני בד מונע רטיבות המתנקה בקלות, כך שניתן להניח את השמיכה על הדשא או בחוף הים ללא כל חשש. שמיכת הפעילות בעלת ידית נשיאה, קלילה ומתקפלת בקלות בדומה לשק שינה כך שהינה האביזר המושלם ליציאה עם הפעוט מחוץ לבית.
אביתר על השמיכה של עצמל'ה
אביתר על השמיכה של עצמל’ה

קיבלנו לסקירה שמיכת פעילות והעברנו לנסיינית שלנו. היא מספרת “…ברגע שאביתר הבחין בשמיכה הוא פשוט זחל והתיישב עליה. הזזתי אותו ושוב הוא זחל 🙂 את כל הפעילות שלנו ומשחקי הידיים הוא ביצע על השמיכה 🙂 ממש לא רצה לזוז ממנה…” ועוד מוסיפה ואומרת שהשמיכה מאד נעימה למגע היא עשויה 100% כותנה, פרסנו אותה גם על החוף בים והיא מתנקה בקלות 🙂 בקיצור את השמיכה של עצמל’ה לא רק הילדים אוהבים גם ההורים 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
הקולקציה כוללת שני דגמים עם איור של כוכבים, כאשר האחד בצבע שחור והשני בצבע ורוד.
מחיר: 149 ש”ח
ניתן לרכוש את הקולקציה בכל סניפי הרשת
ובאתרhttps://www.etzmaleh.co.il/
אביתר על השמיכה של עצמל'ה
אביתר על השמיכה של עצמל’ה

 
 
 
 
 
 

כתיבת תגובה