פארק הדרקונים

פארק הדרקונים הוא אחת האטרקציות הגדולות של הקיץ בישראל המספק בילוי משפחתי ענק בגני יהושע. באנו וגילינו עולם קסום בו היצורים המסתוריים ביותר מכל האגדות מתעוררים לחיים ! מילה של “אמא נגה”.

פארק הדרקונים

פארק דרקונים מספק חוויה של דרקונים בגודל אמיתי, אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה. ביניהם מתחם מציאות מדומה מעורר חושים בו יוצאים להרפתקה על גב דרקון, שיט משפחתי בסירה באגם הפארק, קן הדרקון- מדרגות העולות לנקודת תצפית גבוהה המשקיפה על הפארק כולו, רכבת דרקונים לקטנטנים, עמדות צילום ורכיבה לאמיצים על מגוון דרקונים, מתחם מתנפחי ענק, מתחם קטנטנים, עץ מספר אגדות ועוד…

עוד במקום מתחם מציאות מדומה מעורר חושים, סגור וממוזג בו יוצאים להרפתקה על גב דרקון.

במתחם פינות מנוחה מוצלות, פינות סלפי ומגוון דוכני אוכל.

פארק הדרקונים

הגענו לפארק עם שני ילדים בני 5 וחצי ושלוש ויצאנו להרפתקה. נפגשנו פנים מול פנים עם דרקון אימתני וחד-קרן עצום, נכנסנו לתוך ביצה של דרקון, הילדים טיפסו על הדרקונים וקפצו במתחמי ענק.

הם לא פחדו מהדרקונים, שתכלס, נראו מאד אמיתיים ומצד שני מאד ידידותיים לילדם. הדרקונים זזים ורועמים והילדים נהנים וצוחקים. בהחלט בילוי מושלם לסוף החופשה הגדולה. בבית כבר אי אפשר להיות. לילדים נמאס מהבריכה (הנכדה שלי חטפה זיהום קשה באוזן כתוצאה מהבריכה) והים כבר לא מהווה אטרקצייה. כך יצא שפארק הדרקונים היווה אטרקצייה ממש מושלמת.

חשוב שתדעו, שיש אמצעי הצללה ואיוורור במקום, אך חשוב להגיע עם כובעים. נהננו מאד 🙂 מילה של “אמא נגה”.

פארק הדרקונים

פארק הדרקונים יפעל עד ה 3 לספטמבר 2022 בפארק גני יהושוע (מתחם גולפיטק), תל אביב

הפארק מונגש לבעלי צרכים מיוחדים.

חשוב מאד שימו לב!!! מחיר הכרטיס 139 ₪  אבל, יש מבצעים מיוחדים ומחירי הנחה באתר לאן leaan.co.il בוועדי עובדים וכרטיסי אשראי

כרטיסים רק בקופת לאן www.leaan.co.il

ניתן לרכוש כרטיסים במקום

ובקופת פארק DRAGONLAND

כל מבקר מגיל שנתיים ומעלה חייב בכרטיס

הפקה: EGOeast הפקות וא.ג. מיוזיק ביזנס

פארק גני יהושע (מתחם גולפיטק)

א’-ה’ 10:00-20:00 ו 9:00-14:00

שבת 9:00 – 21:00

*שעות הפעילות משתנות. ניתן להתעדכן באתר

בווייז – park dragonland –

פארק הדרקונים

כתיבת תגובה