פארק שפיים חוייה לכל משפחה – מילה של “אמא נגה”

פארק המים שפיים פותח את הקיץ ומציע הצעה שווה בהחלט – מחיר מוזל למזמינים דרך האתר, חובה להזמין מקום מראש, מספר המקומות מוגבל. מילה של “אמא נגה”.

כל החורף חיכינו לקיץ, למה? חיכינו לפארק המים שפיים שיפתח כבר את עונת הרחצה להקיץ.

וכן, היום הזה הגיע והתייצבנו עם כל המשפחה להינות מחוויה משפחתי בפארק המים שפיים.

לפארק המים שפיים יש להגיע ליום שלם של בילוי משפחתי מהנה עם שלל אטרקציות לכל הגילאים, מתחמים מותאמים לפעוטות, מגלשות מקוריות ומיוחדות, רגועות ועד אקסטרימיות, מסלולי אבובים לגלישה לבד וגם בזוגות, בריכות מוצללות בחלקן ובריכת הגלים האהובה והגדולה בישראל, שתפתיע במהלך חודש יוני בהפעלת גלים ארוכה מהרגיל. הפארק מרווח מאוד וכולל אזורי ישיבה מוצלים ומונגשים, וניתן להזמין אוכל מהמזנונים באמצעות קוד QR, ופשוט לאסוף אותו כשהוא מוכן.

במרכז הפארק מתחם מגלשות ענק וצבעוני, ריינבו סליידס, בו ארבעה עשר מסלולי גלישה חווייתיים במיוחד החל מגיל שבע ומעלה, המצמצם את התורים למינימום, בריכת הגלים הגדולה בישראל, ספינת פיראטים גדולה ומקורית, ממנה יוצאות שש מגלשות ותותחי מים אל בריכה גדולה, שמוצללת בחלקה, ארבעת מגלשות רייסר על גלשן מיוחד, מגלשת סופה מהירה במיוחד לגילי 12 ומעלה, מגלשות קמיקאזה – מגלשות אקסטרים מהירות במיוחד לגילי 10 ומעלה ומגלשה מפותלת במסלול סלאלום מרגש לילדים מגיל ארבע וגם למבוגרים.

צילום Modern Talking

מגלשות ומסלולי האבובים כוללים את פנטזיה, שייט אבובים זוגי במסלול חשוך עם אפקטים מיוחדים במהלך הגלישה לגילי 5 ומעלה ואת קרייזי קונס, מגלשת אבובים יחידה מסוגה בישראל – בה עולים, מתהפכים וממשיכים, 3 פעמים!  

לצעירים מחכים מתחמים ייעודיים, דוגמת עולם הילד, המותאם לגילי שנתיים ומעלה, שמעוצב כחוף ים קאריבי עם מזרקות, המתוזמנות בהתאם למוזיקה ולתאורה, ברז מים ענק, מגלשות, מתקני משחקים, בריכת פעוטות, המעוטרת בדמויות מעולם המים ועוד, ומתחם ג’ונגל לפעוטות ולילדים מגיל שנה ועד שמונה, בו 700 מ”ר של מזרקות, חיות משפריצות, מנהרות מים ומתקנים ייחודיים ומשעשעים.

צילום Modern Talking

בשפיים מפוזרים מתחמי אוכל חדשניים עם היצע גדול של שתיה, מאפים, כריכים ונשנושים, ארוחות מלאות וקינוחים מפנקים. ההגשה – בכלים מתכלים. כדי להנעים את הביקור, כמות המבקרים היומית בפארק מוגבלת, לכן יש להזמין כרטיסים מראש, טרם ההגעה – בהתאם לתאריכים בהם הפארק פתוח לקהל הרחב. 

החוויה בבילוי בפארק המים שפיים נשארת לאורך זמן. הילדים לא יוצאים מהבריכה, עם עולים ומתגלשים ושוב עולים כל כך הרבה פעמים עד שלפעמים מרגיש שהם פועלים על סוללת שלא מתכלות 🙂 ההורים נהנים גם. זה פארק מים המתאים לכל המשפחה בכל הגילאים וכל אחד מוצא את מגלשת האקסטרים המתאימה לו. גם על התינוקות חשבו בשפיים ומתחם התינוקות מוצל עם מתחם מיוחד לפעוטות עם דמויות מעולם המים, מתחם הג’ונגל במתאים לפעוטות וילדים החל מגיל שנה ומתחם החיות המשפריצות שגורם לתינוקות לצרוח מאושר 🙂 כן, אלו צהלות השימחה ששומעים בשפיים. אהבתי מאד 🙂 מילה של “אמא נגה”.

חובה לשריין מקומות מראש דרך אתר האינטרנט, בהתאם לתאריכים בהם הפארק פתוח לקהל הרחב:

שעות פתיחה: 9:00-16:00. מחיר כניסה מוזל למזמינים דרך האתר: 105 ₪ בלבד במהלך חודש יוני! מחודש יולי והלאה 119 ₪ באמצע שבוע, 129 ₪ בשבתות. יש מבצעים מיוחדים שמתעדכנים על בסיס יומי באתר הפארק לצד הטבות של מועדוני צרכנות.

פארק המים שפיים מונגש וממוקם בצמוד לקיבוץ שפיים, עם מתחם חניה מוסדר.

כתיבת תגובה