פוראבר – עונה שניה

פוארבר, הדרמה המוסיקלית של  אורי גרוס סוגרת עונה שנייה. מילה של “אמא נגה”. 

פוראבר (צילום: רפי דלויה)
פוראבר (צילום: רפי דלויה)

מאת : נועה ברוטפלד מצרי
סיום עונה שניה לסדרה פוראבר, הדרמה המוזיקלית של היוצר אורי גרוס, בכיכובם של לי בירן ואליאנה תדהר (זוג בחיים וגם על המסך) בערוץ טין-ניק בלעדית לצופי  HOT
אחרי עונה מהממת ומלאה בכל טוב הגיעה העונה השנייה שאפילו מתעלה על קודמתה עם מחווה לאירוויזיון.
במהלך העונה, משפחת גילמן חזרה לתפקד כמשפחה רגילה, בתיה ודודו גילמן חזרו לתפקד כהורים בני 45 לשלושה ילדים, עד שהמוסד הישראלי ביקש מההורים לחזור שוב לגיל 17, בעזרת המכונה להצערת תאים שפיתחה ד”ר גילמן (אליאנה תדהר) על מנת להציל את המדינה מאיום חדש.
פוראבר (צילום-רפי דלויה)
פוראבר (צילום-רפי דלויה)

משפחת גילמן, יוצאת להרפתקה מטורפת במהלכה נפגוש גלריה של דמויות חדשות בגילומם של :צחי הלוי, שיר אברמוב, זאק פקיאל ויונה שאבין, שיצטרפו לקאסט הסדרה הכולל את: אליאנה תדהר, לי בירן, נלי תגר, אדם שנל, ליאנה עיון, עומר חזן, דן מור, אור גרוס, מורין אמור, יעל פדן, יונתן גוטליב, עמית מרקוס, ציון אשכנזי, טל טירנגל, גדי רבינוביץ’, טל מוסרי.
השבוע בהקרנת VIP של הסדרה ״פוראבר״ המשודרת בערוץ טין ניק לצופי הוט, מבית היוצר של אורי גרוס, צפו מאות ילדים נרגשים בפרקי הסיום של העונה השניה והמוצלחת.
פרק סיום העונה המותח והמטורף של פוראבר 2 במהלכו משפחת גילמן תעשה הכל, כדי להביא סוף טוב למשפחה שלהם – ולעולם כולו…. העמיד את הקהל על רגליו במחיאות כפיים נלהבות ושירה של שיר הנושא ״פוראבר״  עם אורי גרוס ועם הקאסט.
אורלי אטלס כץ מנכלית משותפת של ״ענני תקשורת״ ונדב חנין סמנכל תוכן וחדשנות בהוט לקחו חלק בארוע.  
בכל מקרה, אני לא אוהבת ספויילרים ומבטיחה לא לגלות מה קורה בפרק הסיום של העונה השניה של פוראבר (לכו לצפות) אבל הפרק בהחלט עולה על כל הציפיות והשאיר אותי ואת המעריצים של הסדרה עם רצון לעונה שלישית. מילה של “אמא נגה”.
פוראבר משורדת בערוץ טין ניק לצופי הוט.

כתיבת תגובה