פיצה פרסקה חדש מבית פיצה האט

פיצה האט משיקה פיצה חדשה “פיצה פרסקה” פיצת שף עם ניחוחות וטעמים איטלקיים וטעימים במיוחד אכלנו ואהבנו מאד 🙂 מילה של “אמא נגה”.

צילום יניב כהן

מי לא אוהב פיצה? שיקום! אצלינו, כל המשפחה אוהבת פיצה. הנכדים, הילדים וגם אני 🙂 אבל, את האמת, אני לא אוכלת כל פיצה. אני אוהבת פיצה עם בסיס דק. רק ככה אני אוהבת ואוכלת את הפיצה שלי. כזאת אני 🙂

ממש עכשיו, לאחר שיתוף פעולה מוצלח בין רשת הפיצריות “פיצה האט” לבין השף המוכר והאהוב גיא גמזו בו הם השיקו את פיצת מק אנד צ’יז, חוזרים השניים לשיתוף פעולה נוסף וטעים במיוחד וחוברים בשנית – יחד הם משיקים את פיצה פרסקה –  פיצת שף עם ניחוחות וטעמים איטלקיים וטעימים במיוחד.

פיצה פרסקה

פיצת פרסקה הינה פיצה משפחתית מבצק דק,  עם בסיס של רוטב שמנת שום וכדור מוצרלה פרסקה.

בדיוק כמו שאני אוהבת, הפיצה עשויה מבצק דק וטעים עם בסיס של רוטב שמנת, מה שמקנה טעם עשיר מאד לפיצה ועליו כדור מוצרלה שנמס באפיה. ולעיטור עלי בזילקום טריים 🙂 יאמי 🙂 טעים מאד מאד 🙂 אהבתי ממליצה בחום מילה של “אמא נגה”.

במסגרת שיתוף הפעולה הפיצה החדשה תהיה זמינה בכל סניפי הרשת, במשלוחים או באיסוף עצמי.

מחירים ומבצעים:

•        פיצה פרסקה – 79.90 ₪

  • מבצע השקה – פיצת פרסקה + משפחתית רגילה ב- 59 כל אחת בקניית 2 מגשים.

את הפיצה ניתן להזמין באתר ובאפליקציה של “פיצה האט”: www.pizzahut.co.il .

כדאי לכם גם לדעת שפיצה האט, חברה לאפליקציית RightHear ורישתה את כל הסניפים של הרשת בארץ (100 סניפים ליום זה), באפליקציית ההתמצאות אשר מאפשרת עצמאות במרחב ויכולת לשפר משמעותית את חווית הקנייה בסניפים על ידי הנגשתם לכלל האוכלוסיות.

אפליקציית RightHear היא ממשק שפותח על ידי יזמים ישראלים, אשר מאפשר לעדכן את התוכן שמושמע למשתמש ולהתמצא במרחב באופן עצמאי לחלוטין. הממשק הינו המתקדם בעולם בתחום, ומעניק הכוונה קולית בשלוש שפות שונות וכך מעניק חווית קנייה עצמאית ושיוונית לקהל לקוחותיה.

השימוש באפליקציה קל ואינטואיטיבי:

  • המבקר מסתובב בחנות בעזרת האפליקציה המופעלת בטלפון הנייד
  • השמעת המיקום הנוכחי בו המשתמש נמצא.
  • השמעת מה נמצא מסביב, 360 מעלות
  • הכוונה נעשית על ידי ממשק קולי בשלוש שפות, עברית, אנגלית וערבית
  • קריאה לעזרה

כתיבת תגובה