"קמדיס" מכריזה על חודש 'מכבדים את הטבע'

לרגל יום כדור הארץ הבינלאומי שחל ב 22.4, מכריזה חברת הדרמו-קוסמטיקה המובילה “קמדיס”, על חודש של אהבה לטבע, עם מגוון פעילויות, מבצעים וקמפיין רשת תחת הסלוגן ‘מה הצמח שלך’ ?

קמדיס יום כדור הארץ (צילום: באדיבות יח"צ)
קמדיס יום כדור הארץ (צילום: באדיבות יח”צ)

שמירה על כדור הארץ שלנו, בתקופה זו, קיבלה משמעות חדשה, האנושות מבינה שעתיד הדורות הבאים, תלוי בהתנהגותה היום. שמירה על הטבע והאיזון הטבעי הם חלק מה’אני מאמין’ של קמדיס, ולשם כך מקיימת פעילויות ייחודיות בנושא זה.
חודש הפעילות ייפתח בקמפיין המבוסס על איורים ייחודיים של האמנית מרסל תהילה ביטון, בוגרת המחלקה לאמנות בבצלאל, המשלבים את כדור הארץ עם מגוון צמחי המרפא הקיימים בתכשירי קמדיס. האיורים מעבירים את המסר של חשיבות השמירה על המגוון הביולוגי כחלק חשוב מאוצרות הטבע.
איורים אלה בצירוף תכשירי הדגל של קמדיס  יישלחו לסלבריטאים, מובילי דעה ברשתות ואנשי תקשורת,  במטרה להעלות את המודעות לחשיבות השמירה על כדור הארץ בייחוד בימים אלה.
קמדיס יום כדור הארץ (צילום: באדיבות יח"צ)
קמדיס יום כדור הארץ (צילום: באדיבות יח”צ)

בנוסף ביום הרשמי של כדור הארץ, תתקיים הנחה גורפת של 30% אחוז על כל תכשירי קמדיס.
רוני קרמר, מייסדת ומנכלית קמדיס: “הכבוד לטבע כפי שהוא ולבני האדם בתוכו, הוא חלק בלתי נפרד מקמדיס. אנו מאמינים כי איזון בינינו לבין הטבע הינו אחד מעמודי התווך לרווחת האנושות היום ובעתיד.
צמחי המרפא שבהם אנחנו משתמשים לייצור התמציות המשולבות במוצרינו, גדלים בסביבת גידול אופטימלית, באזור גידולם הטבעי, תוך מקסום תנאי הגידול, מזג האוויר, ההשקיה והאדמה. זו מערכת גידול המשמרת את התנאים האקולוגיים של הצמחים בטבע, כך שדריסת הרגל שלנו היא מינימלית ללא פגיעה והתערבות במגוון הביולוגי של כדור הארץ”.
מוצרי קמדיס מבוססים על שילוב של תמציות צמחים יחד עם מרכיבים נוספים הידועים כיעילים בבעיות עור.  צמחי המרפא הפעילים הינם חלק ממורשת וידע של אלפי שנים מהרפואה הסינית. מטרת קמדיס היא להעביר מורשת בת אלפי שנים אל הדורות הבאים תוך שימוש בכלים מדעיים מתקדמים ביותר.
לאתר החברה/לרכישה: http://www.kamedis.co.il/
 

כתיבת תגובה