קרביץ וחוזרים ללימודים

קרביץ, מציגה את כל החידושים בקולקציית חזרה ללימודים, כולל המותגים המובילים והבלעדיים, מגוון רחב של מוצרים בטיחותיים, איכות בלתי מתפשרת, תקן בטיחות וחווית קנייה במנעד רחב של מחירים. והכי חשוב… הכירו את הגיבורים של קרביץ 🙂 מילה של “אמא נגה”.

מבחר תיקים בקרביץ

כמו בכל שנה, בפרט לפני תחילת שנה חדשה אנחנו שומעים כל הזמן את הפרסומת של קרביץ “… לא חוזרים ללמוד בלי קרביץ…” ואתם יודעים מה? הם צודקים!!!

קרביץ באמת משקיעים הרבה חשיבה עם השקת הקולקצייה חדשה, בפיתוח ליין מוצרים של מותג הבית, דבר שמוזיל את המחיר (לא זול, אבל מוצרים איכותיים ומעולים!) וכן מגוון רחב של מוצרים המונגשים לילדים עם רגישויות. ואת זה ניתן למצוא רק אצל קרביץ!!! מילה של “אמא נגה” !

ועם המוצרים האלה, אני בוחרת להתחיל!

קולקציית טושים ללא גלוטן

קרביץ ממשיכה גם השנה לשאת את דגל המהפכה בתחום החזרה ללימודים ובמחלקת develop me BY KRAVITZ  היא מעניקה את המענה הנכון לילדים החווים אתגרים לימודיים ברמות שונות ע”י מזעור הקשיים ומתן פתרונות ומענה איכותי בעזרת עזרים ייעודיים שיאפשרו להם ללמוד ולפרוח. בין העזרים:

Bruynzeel – קולקציית כלי כתיבה ללא גלוטן. בלעדי !

נושא הרגישויות בקרב ילדים ובני נוער עלה בשנים האחרונות. השנה קרביץ מציגים בלעדי ולראשונה בישראל קולקציית כלי כתיבה ללא גלוטן. במפעלים רבים שמייצרים דבק מייצרים באותן המכונות גם טושים. עקב העובדה שבדבק יש גלוטן, יש חשש שגלוטן ימצא גם בטושים, דבר שיכול לסכן חיים של ילד שמכניס את הטושים לפה. בין פרטי הקולקציה ניתן למצוא מגוון טושים רחב,  עפרונות צבעוניים , עטי פיינליינר , מארזי חותמות ועוד.

החל מ – 14.90 ₪

צילום: קרביץ

באבל קליק, לוח הכפל – למידת לוח הכפל בעזרת לוח פופ איט. המשחק האהוב על הילדים הופך לכלי לימודי המקנה את יסודות הכפל בקלות ובהנאה.

המשחק מאפשר פיתוח יחס חיובי לתרגול ולמידת לוח הכפל שמשמש בסיס הכרחי ללימודי חשבון.

מחיר: 45 ₪

מחברת גאונית צילום: קרביץ

המחברת הגאונית – סדרת המחברות הגאוניות מוצגת לכל מקצועות הלימוד: עברית, אנגלית וחשבון מגן הילדים ועד לאקדמיה. המחברות פותחו במטרה לאפשר ריכוז מקסימאלי וכתיבה בקלות, רצף לימודי, מיקוד וסדר.

היתרונות והערך מוסף של מחברות אלו:

  • מיקוד ויזואלי – שורת הכתיבה בעמוד המחברת בהירה, ושורת הריווח בצבע תכלת – עיצוב המאפשר התמקדות בקלות בשורת הכתיבה הבהירה. כתוצאה מכך כתב היד של התלמיד משתפר פלאים ומהווה בסיס לכתיבה ולמידה מאורגנת, רציפה, אסטטית ודידקטית.
  • מרחב אופטי – דפי הלמידה והעבודה מודבקים בקצה עמוד המחברת, ובכך הם “מדופדפים” כאחד מדפי המחברת. כך נשאר עמוד המחברת פנוי לכתיבה, והמחברת מנוצלת עד תום ולא מתבזבזת. בצורה כזאת כל החומר הנלמד נמצא במחברת אחת.
  • חינוך לסדר וארגון מילדות – השימוש הנכון במחברת מרגיל את התלמיד כבר בראשית דרכו להיות מסודר ומאורגן, ולמעשה מקנה הרגלים קריטיים שישפיעו עליו כל חייו.
  • חיסכון כספי עצום – השימוש במחברת מייתר את הקלסרים ואת שאר המוצרים הנלווים, כמו דפדפות, שמר- דפים ועוד, ובכך מוזלות העלויות עבור ההורים בכמה מאות שקלים. בזכות מחברת זו מצטמצמות, בין השאר, כל הוצאות השכפול מאחר וכל דפי העבודה עוברים להדפסה דו צדדית.

מחיר: 14.90 ₪ ליחידה

סרגל מעקב קריאה. צילום: קרביץ

סרגל למעקב קריאה – סרגל שקוף המבליט את השורה הרצויה על ידי פס שקף צבעוני, ומקל על קריאה רציפה.  מחיר: 12 ₪

אביזרים להפגת מתחים ולחצים –  מגוון בובות רכות ופרוותיות, בגודל מושלם לכף ידם של הילדים. הבובות ניתנות למעיכה, לחיצה, ליטוף ובעלות ריח נעים ומרגיע. אלו בובות המתאימות לחיזוק שרירי כף היד ובניית תשתית חזקה לקראת ציור וכתיבה וכן, מומלצות לילדים שזקוקים למגע על מנת להפיג מתחים. מחיר: 5 ₪

אוחזן אורתופדי – אוחזן אורתופדי משולש ללימוד ושיפור יכולת הכתיבה. האוחזן בנוי עם 3 גומות לאצבעות אליהן הילד מכניס את אצבעותיו, ובאמצעות הטכנולוגיה הייחודית באוחזן זה, הילד אוחז את העיפרון בצורה הנכונה והאופטימלית ביותר לכתיבה. נוחות האחיזה מאפשרת לילד לפתח את יכולת אחיזת כלי הכתיבה, לכתוב ביותר חופשיות ונוחות, ובכך היד פחות מתעייפת והילד יכול לאורך זמן. מחיר: 3.90 ₪ מארז של 3 יח’ 9.90 ש”ח.

קלמר שלושה תאים – יעזור מאוד לילדים עם קשיי התארגנות, לילדים עם הפרעות קשב. חשוב שההורים ימליצו לילדיהם על החלוקה, זה עוזר לילד להתארגן. מחיר: 49.90 ₪

שעון חול – אחד מהכלים הנפוצים להתארגנות ולתרגול תפיסת זמן. מסייע לילדים עם הפרעות קשב וריכוז הזקוקים לאמצעי חיצוני והמחשה ויזואלית של ניהול זמן. מחיר:9.90 ₪

פאזל שברים. צילום: קרביץ

פאזל שברים – אמצעי ויזאולי ללמידת שברים. מתאים לילדים עם לקויות למידה שצריכים עזרים יותר ויזואלים, שאפשר לגעת, לשחק. מחיר:11.90 ₪

לצד מוצרים אלו קיימים במחלקה עוד מגוון רחב של ציוד חזרה ללימודים כגון: מחברת למידה חכמה, מחברת גיאונית, מגוון עפרונות, טושים וצבעים עם מנגנון ללימוד אחיזה נכונה, זכוכית מגדלת במגוון גדלים ועוד.

ממליצה לכם להיכנס ולהתרשם ממגון המוצרים שיש לקרביץ להציע. בטוח שלא יזיק וכדאי שתדעו שלקרביץ יש פתרון לילדים, כי בקרביץ תמיד חושבים על הילדים! מילה של “אמא נגה”.

הגיבורים של קרביץ

הכירו את הגיבורים של קרביץ, פרוייקט שמאד התרגשתי. תמיד אנחנו שומעים על הילדים הדחויים ועל מה שעושים להם ואנחנו כחברה מחבקים אותם ומעודדים אותם.

אבל,

מי הם הגיבורים שעוזרים להם? שבאים ונעמדים לצידם מול פני כל הכיתה, פועלים נגד החרם הכיתתי והחברתי המופעל על הילד, ועוזרים להם להשתלב והרבה פעמים גם מסכנים את המעמד החברתי שלהם והמטרה לעזור להם? תכלס, הם הגיבורים האמיתיים בכל הסיפור. חשוב שמאחורי כל ילד דחוי יתייצב גיבור. מלאך 🙂 שיעזור לו להתמודד מול הכיתה והחברים.

וכאן קרביץ מאתרת את הגיבורים, שואלת את הילדים “מי הציל אותך?, מי עזר לך בזמן החרמות?” ומציגה אותם מול כולם! שאפו קרביץ 🙂 אין עליכם! מילה של “אמא נגה”.

מגוון קלמרים – קרביץ

קרביץ, כרשת מקצועית המתמחה בתחום החזרה לבי”ס מציגה סל ציוד מורחב, איכותי ובטוח בשלוש רמות מחיר לכל קטגוריה דבר המאפשר לכל אחד ואחת לקנות ציוד איכותי ובטוח בהתאם לצרכיו ויכולתו ללא פשרות. כך למשל:

חב’ 12 עפרונות

NO NAME  – 70 אג’

קרביץ – 5 ₪

MILAN– 9 ₪

MAPED –  14 ₪

ציוד בטוח ואיכותי הוא הרבה מעבר לעובדה שיש לו תוחלת חיים ארוכה יותר, אלא שהוא מעניק לילד חווית למידה איכותית וחיובית. הילדים מתעסקים בלימוד במקום בכך שהעיפרון נשבר לאלפי חתיכות כי הוא עשוי עיסת נייר או שעופרת העיפרון יצאה בשלמותה, במחק שמשחיר את הדף או מחדד שלא מחדד, בדפי מחברת שכל קו בצדו האחד עובר ישר 3 דפים קדימה או טוש הדגשה שמתייבש אחרי שני קווים.

קיימות, איכות סביבה, אומנות רחוב, ספורט גיימינג ועוד הם רק חלק מהטרנדים המובילים בעולם ומגמות העיצוב אותם ניראה השנה במגוון רחב של מוצרים כגון: תיקים, קלמרים, מחברות, עטים, בקבוקים ועוד לצד קולקציות ייחודיות ובלעדיות.

תמהיל המוצרים ברשת משלב בין מותגים מובילים עם דגמים בלעדיים והטבות בלעדיות לצרכן של קרביץ לבין מותג הבית “קרביץ” שממשיך להתרחב, וכולל את מותגי הבית: SKETCH, STREET ART, PIXIE ,BLOOM  ועוד, המציעים מעבר לאופנתיות, טרנדיות ואיכות, גם את סל הקניה המשתלם ביותר.

קרביץ מציגה מארז בי”ס הכולל תיק ובתכו מארז של מוצרים לביה”ס . בין המוצרים שיש בתיק טושים, מרקרים, סלוטייפ, מדבקות, עפרונות, קלמר, מחברות ועוד… הכל במחיר של 100 ש”ח. שווה ביותר ממליצה לכם להכיר! מילה של “אמא נגה”.

ולראשונה בעולם ובלעדי בקרביץ!  SURFIE אפליקציה להגנה על ילדים ברשתות החברתיות.

SURFIE הינה שירות יחודי בישראל המעניק הגנה מקיפה לילדים ברשתות החברתיות ובוואטסאפ, ומעניק להורים את הכלים החיוניים להיות מעורבים ובשליטה בהתנהלות הדיגיטלית של ילדיהם.

האפליקציה מדווחת להורה בזמן אמת על בריונות רשת, אלימות וחרמות ברשתות החברתיות ובוואטסאפ. וזאת על ידי למידת מכונה מתקדמת של שפת הילדים, תוכן ההודעות, טרנדים, מילות מפתח ואופן השימוש ברשתות.

השירות כולל סינון וסיווג תכנים מתקדם, חסימה והגבלה של זמן מסכים ושירותי מיקום הכולל התראות ובהתאם להגדרה מראש של ההורה.

מנוי שנתי משפחתי (עד 5 מכשירים): 249 ₪

מנוי שנתי למכשיר אחד: 149 ₪

לנרשמים במהלך חודש אוגוסט תינתן הטבה של חודש שירות מתנה!

להשיג בחנויות קרביץ ובאתר www.kravitz.co.il

כתיבת תגובה