רוטרי מוקירים ומעניקים עיטורים

מועדון רוטרי הוד הכרמל בשיתוף עם רוטרי ישראל מפיקים את האירוע השנתי הנוצץ, שכולו הוקרה למען אישים פורצי דרך בחברה הישראלית. ההרשמה בעיצומה!

הזמנה לאירוע רוטרי 17.6.20
הזמנה לאירוע רוטרי 17.6.20

רוטרי- ארגון בינלאומי רב-תרבותי, של אנשי עסקים ובעלי מקצוע מובילים בתחומם, המאוגדים במועדונים חברתיים המפעילים  פרויקטים הומניטריים ופעילויות רבות למען הקהילה, ביניהם גיוס תרומות לחולים ונזקקים, מיזמים חינוכיים בבי”ס, אספקת ציוד למרכזים קהילתיים, פעילויות העשרה לילדים בסיכון, ועוד.
כמידי שנה, כך גם ב-17.6.20 בערב מיוחד ומרגש, באיצטדיון סמי עופר, יתקיים אירוע הענקת עיטור פול האריס (ע”ש מייסד הארגון) שהוא העיטור הגבוה ביותר של ארגון הרוטרי הבינלאומי. ערב שכולו הצדעה והוקרה, לכבודם של אנשים, מובילים בתחומם, אשר פרצו דרך, תרמו ופעלו ללא הרף למען החברה בישראל. יש לציין שברכת נשיא המדינה, מר רובי ריבלין, תוקרן בערב האירוע.
יהורם גאון (צילום: אילן בשור)
יהורם גאון (צילום: אילן בשור)

הזוכים אשר יקבלו את העיטור לשנה זו הם:

  1. צופית גרנט, אשת התקשורת ונשיאת עמותת “אנוש”
  2. יהורם גאון, הזמר והשחקן וזוכה פרס ישראל.
  3. השייח’ מואפק טריף, המנהיג הרוחני של העדה הדרוזית
  4. פרופ’ אדוארד אבינדר, פורץ הדרך בתחום רפואת הלב
  5. פרופ’ אדוארד אבינדר מקימו של המרכז הבינתחומי בהרצליה

השייח' מואפק טריף (צילום: סטודיו דיאנה)
השייח’ מואפק טריף (צילום: סטודיו דיאנה)

נשיא העמותה חיים גרשון: “בשמי ובשם נגיד האזור מתי הראל ומועדון רוטרי הוד הכרמל, אנו מברכים את מקבלי העיטור שמהווים חלק נכבד וחיוני לקיומו של הארגון”
על היעוץ התקשורתי ויחסי ציבור אמון משרדה של לימור כרסנטי
להשתתפות בערב היוקרתי והמרגש הזה, מוזמנים לרכוש כרטיסים דרך דני קרן, מזכיר כבוד של מועדון רוטרי הוד הכרמל בטלפון: 052-6625002
 

כתיבת תגובה